Comperia Bonus 6: 100 zł premii i 4% na Koncie Godnym Polecenia BZ WBK

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2016 r.

Comperia Bonus 6: 100 zł premii i 4% na Koncie Godnym Polecenia BZ WBK Źródło: strona promocji Comperia Bonus

To już szósta edycja promocji Comperia Bonus dla klientów banków, tym razem zorganizowana wspólnie z BZ WBK. Zyskać można 100 zł premii za udział w promocji i 4% na Koncie Godnym Polecenia, a warunki, które trzeba spełnić, są niezwykle proste. Dodatkowo uczestnicy promocji mogą wziąć udział w konkursie "Pokaż, jak kibicujesz naszym" i powalczyć o atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Organizatorem promocji jest Comperia.pl Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie we współpracy z bankiem BZ WBK. Organizator wypłaca premię, ale konto otwierane jest bezpośrednio w banku. Środki wpłacone na rachunek są objęte gwarancjami Bankowego Funduszu Gwarancyjnego do wysokości 100 000 EUR.

Kto może wziąć udział w promocji Comperia Bonus 6?

Promocja „Comperia Bonus – edycja 6” skierowana jest do klientów, którzy od 15 sierpnia 2015 roku nie posiadali w banku BZ WBK rachunku prowadzonego w złotówkach. Jeżeli np. posiadasz konto walutowe w BZ WBK, to wciąż możesz skorzystać z tej promocji.

Takie osoby mogą zyskać 100 zł premii za spełnienie warunków promocji.

Jak zyskać 100 zł premii?

Aby móc skorzystać z oferowanej premii, należy:

 1. Do końca czerwca wypełnić i podać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego. Przed przesłaniem wniosku należy także zaakceptować regulamin promocji.
 2. Potwierdzić rejestrację poprzez link aktywacyjny wysłany na podany adres e-mail, a następnie zalogować się na stronie promocji.
 3. Za jej pośrednictwem złożyć wniosek internetowy o założenie Konta Godnego Polecenia w banku BZ WBK. Uwaga: należy wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej i przetwarzanie danych osobowych przez bank i organizatora promocji, spółkę Comperia.pl. Zgody te są wymagane do poprawnego rozliczenia promocji.

Warunki wypłaty premii

Do otrzymania premii należy spełnić następujące warunki:

 • w okresie od 1 do 30 czerwca złożyć wniosek o założenie konta z ,
 • wyrazić i utrzymać zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • posiadać aktywny i podany do wiadomości banku numer telefonu komórkowego,
 • do 31 sierpnia dokonać z otwartego w ramach promocji konta co najmniej sześciu transakcji bezgotówkowych kartą płatniczą, BLIK-iem lub poprzez płatności mobilne (transakcje te muszą zostać zaksięgowane do 31 sierpnia).

Organizator do 23 września wyśle drogą mailową oraz SMS-ową informację o przyznaniu premii. W ciągu pięciu dni od wysłania wiadomości należy – za pomocą wysłanego linku aktywacyjnego – zalogować się na stronie organizatora oraz podać następujące dane:

 • imię, nazwisko oraz adres zamieszkania,
 • numer rachunku otwartego w ramach promocji.

Premia w wysokości 100 zł zostanie przekazana na promocyjny rachunek do 30 września.

Premia zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Z regulaminem promocji możesz się zapoznać na .

Konkurs „Pokaż, jak kibicujesz naszym”

Ponadto uczestnicy promocji Comperia Bonus 6 mogą wziąć udział w minikonkursie „Pokaż, jak kibicujesz naszym”. Dla prawdziwych miłośników piłki nożnej organizator przygotował atrakcyjne nagrody: 3 główne (piłki Euro 2016) i 11 pocieszenia (koszulki reprezentacji Polski grającej na Euro).

Aby powalczyć o ich zdobycie, należy spełnić trzy wyjątkowo proste warunki:

 • być uczestnikiem promocji Comperia Bonus 6;
 • do 30 czerwca 2016 r. przesłać na adres mailowy konkurs@comperiabonus.pl zdjęcie związane z tematem przewodnim konkursu. Praca nie powinna ważyć więcej niż 20 MB. W mailu należy podać również swoje dane osobowe;
 • dopilnować, aby e-mail z pracą konkursową został wysłany z tego samego adresu, który został podany w formularzu rejestracji na stronie akcji Comperia Bonus 6.

I to wszystko. Wyjątkowo nie trzeba przeprowadzać żadnych transakcji kartą czy zasilać konta odpowiednią kwotą. Wystarczy zrobić efektowne zdjęcie, a następnie przesłać je do Komisji Konkursowej, która wyłoni laureatów. Lista uczestników, którym zostały przyznane nagrody, zostanie opublikowana najpóźniej do dnia 31 lipca 2016 r. na . Dodatkowo zwycięzcy zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nagroda zostanie doręczona na koszt organizatora.

Ważne! Przesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i przyznaniem organizatorowi nieodpłatnych majątkowych praw autorskich do wysłanego zdjęcia.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

Podstawowe parametry Konta Godnego Polecenia

Konto Godne Polecenia to sztandarowy rachunek BZ WBK. W promocji (trwającej do końca czerwca 2017 roku) jest on dodatkowo objęty specjalnymi warunkami, jeszcze bardziej poprawiającymi wygodę korzystania:

 • darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku,
 • promocyjne oprocentowanie – 4% do 4000 zł, 1% nadwyżka ponad tę kwotę (oprocentowanie jest zmienne, ale bank twierdzi, że nie zmieni go do 30 czerwca 2017 r.);
 • darmowe przelewy przez internet;
 • darmowe wypłaty z bankomatów;
 • opłata za kartę – 7 zł (zwolnienie z opłaty do końca trwania promocji);
 • SMS autoryzacyjny – pięć pierwszych w miesiącu za darmo, kolejne 0,20 zł (opłata ta obowiązuje od sierpnia).

Taryfę opłat i prowizji BZ WBK znajdziesz tutaj.

Ocena promocji okiem redakcji

Promocja BZ WBK może być okazją do przynajmniej częściowego naprawienia relacji z klientami po wprowadzeniu nowej taryfy opłat i prowizji. Przypomnijmy, że jedną z ważniejszych zmian jest zapowiedzenie wprowadzenia opłaty w wysokości 20 gr za 6-ty i kolejny przelew autoryzacyjny SMS, począwszy od dnia 1 sierpnia 2016 r.

Warto jednak podkreślić, że nie zmieniły się warunki związane z oprocentowaniem konta. Wciąż możemy zyskać 4% dla środków do 4000 zł. Co więcej, możemy otworzyć aż trzy takie rachunki, czyli w sumie zyskać wysokie oprocentowanie dla kwoty do 12 000 zł. Dodając do tego 100 zł premii za spełnienie warunków promocji otrzymujemy... całkiem niezłe konto oszczędnościowe ;) Warto jednak dodać, że premia 100 zł będzie przysługiwała jedynie za pierwsze Konto Godne Polecenia otwarte w ramach promocji.

Dodatkowo, warunki promocji Comperia Bonus 6 są banalnie proste do spełnienia – wystarczy tylko dokonać sześciu płatności bezgotówkowych, by zyskać 100 zł premii.

To wszystko sprawia, że nowa oferta Comperia Bonus jest warta rozważenia. Szczególnie przez osoby oszczędne.

Z ostatniej chwili

 • 2.12.2016 13:30

  NBP: zysk sektora bankowego w Polsce od stycznia do października 2016 r. wyniósł 12,12 mld zł. Oznacza to systematyczny wzrost zysków na przestrzeni lat.

 • 1.12.2016 09:42

  Bank Pocztowy zaplanował przerwę w systemach internetowych od 2 grudnia (od 22:00) do 4 grudnia (do 6:00). W sobotę nieczynna będzie także infolinia banku.

 • 1.12.2016 09:22

  Promocja MasterCard i sieci Multikino: w każdy grudniowy weekend możesz zapłacić za bilet do kina kartą MasterCard, a drugi bilet otrzymasz wtedy gratis.

 • 1.12.2016 08:23

  mBank przedłużył promocje mBiznes Konta Standard; za założenie rachunku do 26 grudnia można uzyskać gwarancję braku opłat, premię lub 2% na koncie.

 • 30.11.2016 15:27

  Idea Bank uruchomił pierwszy mobilny wpłatomat z opcją wpłacania bilonu. Bank oferuje niemal 20 mobilnych wpłatomatów w największych miastach Polski.

 • 30.11.2016 15:22

  Posiadacze abonamentu w Play mogą teraz oszczędzić co miesiąc 5 zł na rachunkach, o ile będą opłacać faktury za pomocą karty MasterCard. 

 • 30.11.2016 15:20

  Koniec deflacji w Polsce? Jak podaje GUS, pierwszy raz od lipca 2014 r. roczna dynamika cen wynosi zero.

 • 30.11.2016 15:15

  Ostatni dzień atrakcyjnych promocji kont firmowych w mBanku: mBiznes Start i mBiznes Standard. Możesz zyskać 600 zł na ZUS, 100 zł premii lub 2% na koncie 

 • 30.11.2016 15:10

  Do 30 listopada obowiązuje oferta specjalna ING, w której za otwarcie konta osobistego z kartą w tym banku można otrzymać stuzłotowy bonus.

 • 30.11.2016 15:06

  Jeszcze tylko dziś można wziąć udział w akcji Money Mania 9, w której za założenie Konta Godnego Polecenia w BZ WBK można zyskać 100 zł premii.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.