100 zł bon do Rossmanna lub bilety do kina za otwarcie eKonta i 300 zł premii moneyback od mBanku

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2017 r.

100 zł bon do Rossmanna lub bilety do kina za otwarcie eKonta i 300 zł premii moneyback od mBanku Źródło obrazka: strona promocji

eKonto to prawdopodobnie najbardziej promowany obecnie rachunek osobisty na polskim rynku. Zaledwie kilka dni temu ruszyła promocja, w której można zyskać do 300 zł premii moneyback, a już rozpoczęła się kolejna akcja, w której do zdobycia są dodatkowe nagrody o wartości 100 zł: bilety do kina lub kupon do drogerii Rossmann. Łącznie do zyskania jest nawet 400 zł, ale trzeba się śpieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Sam wybierasz nagrodę: bilety do kina lub bon do Rossmanna

Organizatorem akcji „Same korzyści” jest Agora SA, partnerem zaś mBank, zachęcający do założenia eKonta w wersji standard. Nagrody, na które możesz liczyć, to:

 • dwa podwójne zaproszenia o wartości 100 zł do wybranego kina sieci Helios (seans 2D lub 3D)

  lub
 • karta podarunkowa Rossmann o nominale 100 zł.

Biorąc udział w akcji, sam decydujesz, którą nagrodę wybierasz, ale zdecydować się możesz tylko na jedną z nich: albo podwójne wejściówki do Heliosa albo bon do Rossmanna.

Promocja trwa do 31 maja 2017 r., warto się jednak pospieszyć z podjęciem decyzji, gdyż pula nagród jest ograniczona; bilety lub kartę podarunkową otrzyma 1000 pierwszych osób, które spełnią warunki oferty specjalnej. Organizator poinformuje o wyczerpaniu się puli nagród na swojej stronie internetowej, a rejestracja w promocji i złożenie wniosku o konto po tym terminie nie będą możliwe.

Kto może wziąć udział w akcji?

Tym razem warunki, jakie stawia bank są bardzo łagodne dla starych klientów tej instytucji: promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadały konta osobistego prowadzonego w złotówkach w mBanku od 1 stycznia 2016 r.

Jak zgarnąć bonus o wartości 100 zł?

Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji, powinieneś spełnić po kolei wszystkie poniższe warunki, jakie stawia przed Tobą organizator:

 1. Do 31 maja 2017 r. założyć swój profil na stronie promocji, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail. Należy także zaakceptować regulamin promocji, nie trzeba natomiast się zgadzać na marketing organizatora.
 2. Złożyć wniosek o eKonto standard w promocji wraz z kartą debetową za pomocą aktywnego linka, który otrzymasz na swoim profilu, a ponadto:
  • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie opisanym na stronie (jest to działanie konieczne do otrzymania nagrody).
 3. Zawrzeć z bankiem umowę o eKonto oraz kartę debetową. Do wyboru masz pośrednictwo kuriera, podpisanie umowy w placówce banku lub też w mKiosku.
 4. Do końca następnego miesiąca (po miesiącu, w którym otworzyłeś nowe konto), wykonać przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Do wyboru masz trzy możliwości: płatność kartą w sklepie stacjonarnym, płatność plastikiem w Internecie lub przelew na rachunek w innym banku. Wypłaty z bankomatów, transakcje anulowane oraz przelew na konto prowadzone w mBanku nie są brane pod uwagę.
 5. Do 15 czerwca 2017 r. wybrać jedną z nagród na stronie aplikacji promocji.

Pamiętaj, że każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda, a z konta w aplikacji można złożyć wniosek wyłącznie o jedno eKonto.

Wydanie nagród

O przyznaniu wybranej przez Ciebie nagrody zostaniesz poinformowany najpóźniej do 20 lipca, natomiast organizator przekaże Ci ją do 4 sierpnia 2017 r. Zaproszenia do kina wysyłane są w formie elektronicznej na Twój adres e-mail. Karta podarunkowa Rossmann jest natomiast wysyłana pocztą.

Bilety są ważne przez 6 miesięcy licząc od daty ich przesłania na Twoją skrzynkę. Karta podarunkowa Rossmann ważna jest natomiast przez 12 miesięcy i może być używana wielokrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków.

Która nagroda jest bardziej atrakcyjna? O tym każdy musi zdecydować osobiście, ale warto pamiętać, że żadna z nagród nie może zostać wymieniona na gotówkę. Na koniec warto dodać, że nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Z regulaminem promocji zapoznasz się pod tym adresem.

Dodatkowe 300 zł premii moneyback od mBanku

Akcja „Same korzyści” łączy się z prowadzoną obecnie w mBanku promocją eKonta - „Zyskuj z eKontem”, w ramach której nowy klient może zyskać 2% premii moneyback za transakcje bezgotówkowe przez 6 miesięcy (maks. 50 zł miesięcznie, do 300 zł łącznie). Niestety, choć bankową promocją objęte są obie wersje eKonta: standard i plus, to w akcji Agory możesz założyć tylko eKonto w wersji standard.

Warunki udziału w ofercie specjalnej „Zyskuj z eKontem” są dość podobne: akcja skierowana jest do osób, które nie miały konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2016 r., ale uwaga! zasada ta dotyczy również kont oszczędnościowych oraz współwłaścicieli rachunków. Ponadto uzyskanie premii moneyback wiąże się ze spełnieniem w każdym miesiącu kilku wymogów, m.in. należy zapewnić wpływ na konto w wysokości jednorazowo min. 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł.

Więcej o promocji „Zyskuj z eKontem” znajdziesz w tym artykule.

Ile kosztuje eKonto standard?

eKonto standard to sztandarowy rachunek osobisty w mBanku. Obecnie jest to jedno z najbardziej konkurencyjnych kont na polskim rynku. Jego podstawowe parametry prezentują się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bank nie wymaga regularnych wpłat na konto;
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe, 5 zł za przelewy ekspresowe, brak opłat za zlecenia stałe;
 • 4 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej. Opłaty można łatwo uniknąć, wystarczy bowiem wykonać kartą 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu na dowolną kwotę;
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł (1,30 zł – jeżeli wypłata wynosi mniej niż 100 zł), 7 zł – pozostały bankomaty krajowe.

Z pełną analizą eKonta zapoznasz się tutaj.

Zdaniem redakcji

W najnowszej akcji Agory i mBanku możesz zdobyć kartę podarunkową Rossmann lub dwa podwójne zaproszenia do sieci kin Helios – nagrody o wartości 100 zł każda. Warunki promocji są bardzo proste: wystarczy założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Co więcej, akcja łączy się z promocją zorganizowaną przez sam mBank - „Zyskuj z eKontem” - w której do zgarnięcia jest nawet 300 zł premii w ramach moneyback. Warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i wraz z jednym z lepszych rachunków na rynku zyskać dodatkowe profity: jedną z nagród od Agory oraz premię od mBanku (a przy okazji zwolnienie z opłaty za obsługę karty).

Z ostatniej chwili

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

 • 3.10.2017 09:31

  BZ WBK zwraca nawet 40 zł wydatków na kulturę (teatr, koncert itd.). Wystarczy zakupić bilet przez aplikację mobilną i opłacić dyspozycją Przelew24.

 • 2.10.2017 17:13

  Citibank przedłużył promocję kart kredytowych. Wciąż można otrzymać smartfon LG K4 za wyrobienie plastiku, ale tym razem na dużo łatwiejszych warunkach.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.