Załóż konto w Banku Millennium i odbierz 100 zł premii na zakupy w empik.com

Promocja zakończyła się dnia 28 lutego 2017 r.

Załóż konto w Banku Millennium i odbierz 100 zł premii na zakupy w empik.com Żródło obrazka: strona internetowa Banku Millennium

Osoby, które otworzą w Banku Millennium Konto 360° lub Konto 360° Student oraz będą aktywnie posługiwać się kartą, otrzymają voucher o wartości 100 zł do wykorzystania na empik.com. Z oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku.

Coraz częściej mamy do czynienia z promocjami, w których nagrodą jest karta podarunkowa uprawniająca do zakupów w określonej sieci sprzedażowej, współpracującej z danym bankiem. Także Bank Millennium posłużył się tą metodą, aby przyciągnąć nowych klientów. Osoby, które spełnią wszystkie warunki akcji, zgarną voucher na zakupy w sklepie internetowym należącym do sieci Empik.

Ważne! Z oferty można skorzystać tylko jeden raz, tak więc klienci, którzy założą np. dwa konta, nie mogą liczyć na podwójną nagrodę.

Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji mogą przystąpić tylko osoby pełnoletnie, które od 1 kwietnia 2015 r. nie miały zawartej z Bankiem Millennium umowy o żaden produkt (jako właściciel, współwłaściciel, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator). Wykluczenie obejmuje również posiadaczy kart przedpłaconych oraz karty kredytowej dodatkowej, a także pracowników banku.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby zdobyć 100 zł premii?

Zasady uczestnictwa w akcji są następujące:

 • do 28 lutego 2017 r. należy złożyć na stronie www.empik.com/bankmillennium wniosek o założenie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową;
 • najpóźniej do 6 marca 2017 r. zawrzeć umowę z bankiem i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych;
 • w okresie od dnia podpisania umowy do 31 marca 2017 r. wykonać w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę 360 zł. Bank nie będzie uwzględniał wypłat z bankomatów oraz przelewów, a także zwrotów zaksięgowanych płatności, które spowodują zmniejszenie kwoty wymaganej do spełnienia warunków akcji.

Drobny haczyk

Warto jednak podkreślić pewien drobny szczegół, który łatwo może umknąć naszej uwadze i przyczynić się do utraty premii. Bank wymaga bowiem, aby wszystkie bezgotówkowe transakcje kartą zostały rozliczone i zaksięgowane… do 31 marca. Oznacza to, że jeżeli dokonamy płatności w ostatniej chwili, bank może nam nie uznać tych transakcji. Warto więc spełnić warunki akcji z pewnym wyprzedzeniem i mieć pewność, że nagroda trafi w nasze ręce.

Przekazanie nagrody

Karta podarunkowa o łącznej wartości 100 złotych zostanie przekazana uczestnikowi drogą elektroniczną (na skrzynkę wiadomości w systemie transakcyjnym banku) lub w formie SMS-a, nie później niż do dnia 15 kwietnia 2017 r. Voucher uprawnia do zakupów w sklepie internetowym empik.com, a zasady jego użycia określa regulamin dostępny na stronie sieci.

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Parametry Konta 360° i Konta 360° Student

Choć karta podarunkowa jest miłym bonusem, w pierwszej kolejności o wyborze konta powinny decydować jego parametry. Sprawdźmy więc, jak w przypadku obu rachunków wyglądają opłaty i prowizje za podstawowe operacje bankowe.

Konto 360°

 • 8 zł miesięcznie za prowadzenie konta (prowizji można uniknąć);
 • 0 zł za przelewy internetowe;
 • 0 zł za wypłaty w oddziale banku i w bankomatach banku;
 • 1 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet Cash, 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (opłata nie jest pobierana przez pierwsze dwa miesiące, a w kolejnych można jej uniknąć);
 • 7 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej (opłata nie jest pobierana przez pierwsze dwa miesiące, później można jej uniknąć).

Mimo iż konto w Banku Millennium wydaje się dość drogim rachunkiem, wielu opłat stosunkowo łatwo można uniknąć. Wystarczą wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł i jedna płatność kartą lub BLIK-iem miesięcznie, by bank zrezygnował z prowizji za prowadzenie rachunku, obsługę karty i wypłaty z krajowych bankomatów.

Konto 360° Student

Jeszcze bardziej przyjazne parametry oferuje konto studenckie dostępne dla klientów poniżej 26 roku życia. Prowadzenie tego rachunku jest bezwarunkowo bezpłatne, a jeżeli wykonamy przynajmniej jedną transakcję plastikiem w miesiącu, unikniemy opłaty za obsługę karty i bezpłatnie wypłacimy gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie.

Komentarz redakcji

Najnowsza akcja nieco różni się od wcześniejszych promocji organizowanych przez Bank Millennium. Za założenie konta i aktywne posługiwanie się kartą możemy uzyskać znacznie niższą premię (zamiast 300 otrzymamy tylko 100 zł). Ponadto bonus nie trafi na nasze konto, lecz przybierze postać elektronicznej karty podarunkowej (ważnej tylko i wyłącznie w sklepie internetowym Empiku). Jest więc prawdopodobne, że wielu osobom takie warunki akcji raczej nie przypadną do gustu.

Z drugiej strony klienci, którzy i tak rozważają założenie konta w Banku Millennium, mogą w stosunkowo prosty sposób uzyskać dodatkowe 100 zł. Wystarczy, że wykonają transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na łączną kwotę 360 zł, a bank przekaże im voucher na zakupy.

Konto 360° jest jednym z bardziej nowoczesnych i funkcjonalnych rachunków osobistych - mimo że posiada opłaty za wiele podstawowych funkcjonalności, istnieje możliwość ich uniknięcia pod warunkiem comiesięcznych wpłat na rachunek na kwotę minimum 1000 zł oraz przynajmniej jednej zaksięgowanej transakcji kartą lub BLIK-iem. Dodatkowo posiadacze konta mogą założyć wysoko oprocentowany rachunek oszczędnościowy i lokatę mobilną. Jeśli więc aktualnie poszukujesz dla siebie nowego rachunku, najnowsza promocja Banku Millennium (choć skromniejsza niż zwykle) i tak może się okazać całkiem niezłą propozycją.

Z ostatniej chwili

 • 21.03.2018 14:11

  Posiadacze rachunków firmowych w Credit Agricole mogą od dziś korzystać z aplikacji mobilnej CA24.

 • 19.03.2018 13:54

  Jeśli polecisz Google Pay znajomym, którzy nigdy nie korzystali z tej aplikacji, możesz otrzymać nawet 400 zł (40 zł x 10 osób) do wydania w Google Play.

 • 16.03.2018 14:36

  Podpowiadamy na jakie elementy i parametry wspólnota mieszkaniowa powinna zwrócić uwagę wybierając konto bankowe. Sprawdź szczegóły tutaj.

 • 16.03.2018 13:04

  Karnety sportowe o wartości 756 zł i 300 zł za płatności mobilne w najnowszej promocji Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas.

 • 15.03.2018 16:20

  W najnowszej edycji programu poleceń BZ WBK za skuteczne polecenie konta osobistego bank przyznaje 100 zł, a premia dla osoby poleconej może wynieść 150 zł

 • 15.03.2018 13:31

  Promocja mBanku dla otwierających działalność gospodarczą: 500 zł jednorazowej premii i 2-letnie zwolnienie z opłat za założenie firmy i konta.

 • 14.03.2018 11:06

  Jeżeli masz mniej niż 26 lat to w promocji BZ WBK możesz zyskać 100 zł wyrabiając kartę kredytową banku. Sprawdź szczegóły tutaj.

 • 13.03.2018 13:57

  40 zł w postaci bonu podarunkowego do Google Play za wykonanie 5 transakcji za pomocą Google Pay. Sprawdź szczegóły tutaj.

 • 11.03.2018 08:37

  Bank Millennium wprowadził nową edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Wciąż można zyskać 2,7% dla nowych środków do 200 000 zł. Sprawdź ranking.

 • 9.03.2018 07:47

  W promocji "Kobieca strona Konta Jakie Chcę" BZ WBK można zdobyć 150 zł do wydania w sklepach jubilerskich Ania Kruk.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.