Audiobook od PKO BP za aktywne korzystanie z aplikacji IKO

Promocja zakończyła się dnia 28 września 2017 r.

Audiobook od PKO BP za aktywne korzystanie z aplikacji IKO Źródło obrazka: Strona internetowa PKo BP

Posiadacze konta osobistego w PKO BP mogą skorzystać z sympatycznej promocji, w której nagrodą jest darmowy audiobook. Jedynym warunkiem otrzymania bonusu jest aktywne korzystanie z aplikacji IKO, umożliwiającej wykonanie płatności mobilnych za pomocą telefonu.

W swojej najnowszej akcji PKO BP próbuje zachęcić obecnych klientów do bardziej aktywnego korzystania z aplikacji IKO – wielofunkcyjnej platformy ułatwiającej zarządzanie kontem za pomocą smartfona. Osoby, które spełnią banalnie proste warunki promocji, otrzymają w prezencie od banku bezpłatnego audiobooka. Akcja „Zasłuchaj się z IKO” potrwa do 28 września 2017 r. i nie wymaga odrębnej rejestracji – nagroda trafi do nas automatycznie po spełnieniu warunków postawionych przez organizatora.

Bonusy dla nowych (lub leniwych) użytkowników IKO

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta osobistego w PKO Banku Polskim (z wyłączeniem Inteligo), którzy na dzień 1 września 2017 r. nie posiadali aktywnej aplikacji IKO lub korzystali z niej w trybie pasywnym bądź też posiadali zablokowany dostęp do aplikacji. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać zarówno osoby, które do tej pory nie były użytkownikami IKO, jak też klienci, którzy używali aplikacji w bardzo ograniczonym zakresie (tryb pasywny umożliwia podgląd kont oraz innych produktów z oferty banku, jednak nie można w nim wykonać żadnych innych operacji).

Aby otrzymać nagrodę, należy też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym i handlowych od banku (można to uczynić wyłącznie w aktywnej aplikacji IKO, wchodząc w zakładkę Ustawienia i Dane osobowe).

Co należy zrobić, aby otrzymać bezpłatnego audiobooka?

Jak już mówiliśmy, warunki stawiane przez bank są więcej niż proste. Aby otrzymać bonus, należy jedynie:

 1. Aktywować aplikację IKO na swoim smartfonie (bądź też odblokować ją przez serwis internetowy iPKO).
 2. Najpóźniej do 28 września 2017 r. wykonać za jej pośrednictwem co najmniej 2 operacje bankowe. Do wyboru są następujące czynności: transakcje z użyciem kodu lub czeku BLIK, płatności zbliżeniowe NFC/HCE, przelewy na telefon lub na konto do innego odbiorcy oraz doładowania telefonu.
 3. Posiadać aktywną aplikację IKO oraz nie odwołać zgody marketingowej do momentu otrzymania nagrody.

Każdy uczestnik akcji może otrzymać aż trzy audiobooki – pod warunkiem, że aktywuje aplikację IKO na trzech odrębnych urządzeniach i za każdym razem spełni warunki promocji.

W jaki sposób bank przekaże Ci nagrodę?

Audiobook zostanie przekazany w formie kodu promocyjnego za pomocą SMS na numer telefonu powiązany z aplikacją lub jako powiadomienie w IKO. Nastąpi to w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty zakończenia akcji, czyli najpóźniej do 4 października. Aby uzyskać dostęp do darmowego audiobooka, należy założyć lub posiadać konto w Serwisie Audioteka.

Kody są ważne do 19 października 2017 r. i mogą być wykorzystane do pobrania jednego tytułu z kolekcji książek objętych promocją. Do wyboru są następujące audiobooki:

 • Paulo Coelho „Alchemik”,
 • W. Bruce Cameron „Był sobie pies”,
 • Remigiusz Mróz „Kasacja”,
 • Jarosław Grzędowicz „Pan Lodowego Ogrodu”,
 • Marcin Ciszewski „Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście”.

Regulamin oferty specjalnej znajdziesz tutaj.

Połącz promocje i zgarnij dodatkowe 20 zł

Jeżeli w ramach akcji „Zasłuchaj się z IKO” wybierzemy płatności zbliżeniowe realizowane za pomocą telefonu, możemy dodatkowo zdobyć 20 zł w równoległej promocji „cHCE PŁACIĆ IKO”. Warto jednak dodać, że ta oferta obowiązuje znaczniej krócej, bo do 18 września 2017 roku. Jej zasady dokładniej omówiliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

W swojej najnowszej akcji PKO BP wyraźnie próbuje zachęcić klientów do mobilnego bankowania za pośrednictwem aplikacji IKO i pośrednio przypomina im o różnych możliwościach oferowanych przez tę platformę. Uczestnicy promocji mogą zdobyć sympatyczną nagrodę za wykonanie 2 dowolnych operacji bankowych – np. mogą przeprowadzić transakcje z użyciem kodu lub czeku BLIK, płatności zbliżeniowe NFC/HCE, przelew na telefon lub na konto innego odbiorcy lub wykonać doładowanie telefonu i w ten prosty sposób otrzymać bezpłatnego audiobooka.

Dodajmy w tym miejscu, że aplikacja IKO posiada znacznie więcej przydatnych funkcjonalności – nie tylko umożliwia płatności smartfonem, lecz również wypłaty gotówki z bankomatu bez użycia karty, podgląd salda i historii konta czy też przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego. Jeżeli więc dotąd nie posiadałeś aktywnego dostępu do tej aplikacji, być może nadszedł dobry czas, aby ją włączyć. Dzięki temu nie tylko zdobędziesz audiobooka, lecz również zyskasz wygodne narzędzie do zarządzania swoim kontem.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze rachunku w PKO BP, a zastanawiasz się nad jego założeniem, sprawdź naszą analizę rachunku Konto za Zero lub - jeżeli masz od 18 do 26 lat - Konta dla Młodych.

Z ostatniej chwili

 • 18.06.2018 18:49

  W atrakcyjnej promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas możesz zyskać 150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych.

 • 15.06.2018 16:48

  Kolejna atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców, tym razem od PKO BP. Nowi posiadacze rachunków firmowych mogą w ciągu roku zyskać w sumie aż 2000 zł!

 • 14.06.2018 14:08

  Rekordowa premia od Alior Banku - do 1620 zł za założenie konta firmowego iKonta Biznes.

 • 13.06.2018 16:15

  BZ WBK uruchomił drugą promocję związaną z Mundialem. Tym razem można zyskać do 150 zł do wydania na Pyszne.pl za założenia Konta Jakie Chcę.

 • 12.06.2018 19:02

  Bony do sklepów z biżuterią Ania Kruk i perfumerii Douglas w kobiecej promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK.

 • 12.06.2018 15:26

  Alior Bank w swojej promocji karty kredytowej MasterCard TU i TAM oferuje 5% zwrotu za płatności na stacji paliw. Sprawdź szczegóły tutaj.

 • 12.06.2018 13:45

  Zapoznaj się z naszym najnowszym artykułem dotyczącym jakości obsługi w polskich bankach i weź udział w ankiecie: co Cię wkurza w bankach.

 • 12.06.2018 08:17

  Bank Pekao wprowadził możliwość płacenia Blikiem do swojej aplikacji PeoPay.

 • 11.06.2018 18:07

  100 zł w formie bonu Sodexo mogą otrzymać klienci biznesowi BZ WBK za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

 • 8.06.2018 10:21

  Łatwe warunki, 50 zł premii, ograniczona pula nagród – tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą promocję EnveloBanku. Sprawdź szczegóły tutaj.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.