Nest Bank: 75 zł premii pieniężnej za założenie Nest Konta i 4% na lokacie

[Aktualizacja 25.07 10:00] Otrzymaliśmy informację, że pula kont w promocji została przed chwilą wyczerpana. Sprawdź inne aktywne promocje bankowe.

Nest Bank: 75 zł premii pieniężnej za założenie Nest Konta i 4% na lokacie Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji Nest Banku na nowych klientów czeka premia w wysokości 75 zł. Aby ją zdobyć, wystarczy spełnić dwa proste warunki - otworzyć Nest Konto i wykonać transakcje bezgotówkowe (kartą lub przelewem) na minimum 150 zł. Niestety, organizator przygotował zaledwie 420 nagród, tak więc należy się liczyć z wcześniejszym zakończeniem akcji.

Organizatorem promocji oraz fundatorem premii jest Agora, natomiast Nest Bank S.A. występuje w roli współpartnera akcji.

Oferta limitowana

Z oferty specjalnej można skorzystać za pośrednictwem serwisu internetowego w dniach od 20 do 31 lipca 2017 r. (lub do wyczerpania puli 420 bonusów). Jeżeli limit nagród zostanie wyczerpany przed czasem (a jest to więcej niż prawdopodobne), będzie to równoznaczne z przedterminowym zakończeniem akcji. Informacja tym fakcie zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie promocyjnej, a złożenie wniosku o Nest Konto w ramach oferty specjalnej nie będzie już możliwe.

Biorąc pod uwagę fakt, że wcześniejsza, oparta na analogicznych warunkach promocja Nest Konta skończyła się pięć dni przed terminem – można zakładać, że także i ta akcja będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem klientów. Jeżeli więc rozważasz otworzenie Nest Konta, nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji.

Mamy jednak dla naszych czytelników dobrą wiadomość - organizator dopuszcza możliwość zwiększenia liczby nagród, o czym poinformuje na stronie promocyjnej przynajmniej z jednodniowym wyprzedzeniem.

Wyłącznie dla nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział udział osoby pełnoletnie, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które do momentu złożenia wniosku o prowadzenie Nest Konta nie posiadały (ani nie współposiadały) konta osobistego w Nest Banku ani nie są w trakcie wnioskowania o taki rachunek.

Warunek ten dotyczy również posiadaczy kont w bankach, które zostały przekształcone w Nest Bank, a więc: FM Banku, BIZ Banku i Banku SMART. Jeżeli więc posiadałeś rachunek osobisty w którejkolwiek z tych instytucji, nie będziesz mógł – niestety – skorzystać z najnowszej promocji Agory i Nest Banku.

Jak otrzymać 75 zł premii?

Aby uzyskać prawo do premii, należy łącznie spełnić poniższe warunki, zachowując przy tym ich odpowiednią kolejność:

 1. Założyć profil uczestnika, rejestrując się na stronie promocji nestkonto.zpremia.pl. Należy także zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora - czyli firmę Agora Performance - danych osobowych i handlowych (w praktyce oznacza to konieczność zaznaczenia wszystkich trzech zgód).
 2. Do 31 lipca 2017 r. (lub wyczerpania puli nagród) złożyć wniosek o prowadzenie Nest Konta za pośrednictwem strony promocyjnej. We wniosku wyrazić zgodę na przesyłanie przez Nest Bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych.
 3. Zawrzeć z Nest Bankiem umowę o Nest Konto na podstawie wypełnionego wcześniej wniosku.
 4. Dokonać transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do Nest Konta lub przelewem na łączną kwotę min. 150 zł w okresie 60 dni od daty złożenia wniosku o Nest Konto (bank dopuszcza jedną lub wiele płatności).

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną premię bez względu na liczbę założonych profili i złożonych wniosków o prowadzenie Nest Konta.

Organizator poinformuje uczestników o przyznaniu nagrody do 30 października 2017 r., przesyłając wiadomość e-mail na adres wskazany przy rejestracji. Nagrodzone osoby powinny do 6 listopada 2017 r. zalogować się na stronie promocji i podać następujące dane: numer nowo otwartego Nest Konta, imię i nazwisko oraz adres zamieszkania. Premia – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych – zostanie przelana na rachunek uczestnika najpóźniej do 15 listopada 2017 r.

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Darmowy rachunek i 4% na lokacie

Obecnie Nest Konto plasuje się w ścisłej czołówce najlepszych rachunków osobistych (w naszym rankingu kont indywidualnych zajmuje drugie zaszczytne miejsce). Podstawowe parametry rachunku przedstawiają się następująco:

 • bezpłatne otwarcie i prowadzenie,
 • bezpłatne wydanie i korzystanie z karty,
 • bezpłatne przelewy internetowe i walutowe SEPA,
 • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówkowe,
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju, bez względu na wysokość wypłacanej kwoty.

Jak więc widać, większość podstawowych operacji bankowych jest zwolniona z prowizji, dzięki czemu Nest Konto jest teoretycznie i praktycznie darmowe ;)

Jednak do atutów rachunku należy zaliczyć nie tylko wyjątkowo przyjazne dla naszej kieszeni opłaty, lecz również powiązane z kontem ciekawe usługi, takie jak 3D Secure, płatności mobilne (Android Pay) czy konto walutowe z usługą korzystnych przewalutowań.

Ponadto posiadacze Nest Konta mogą skorzystać z rozbudowanego pakietu atrakcyjnych produktów oszczędnościowych: Nest Lokaty Witaj dedykowanej nowym klientem (z oprocentowaniem 4%, zakładanej na 3 lub 6 miesięcy), czy rachunku oszczędnościowego z oprocentowaniem 2,25% w skali roku. Ciekawą propozycją jest również Konto Nest Rodzinne Oszczędności przeznaczone dla osób posiadających dzieci, na którym po roku można zyskać nawet 5,67%+.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o Nest Koncie, sprawdź naszą analizę rachunku. Z kolei Konto Nest Rodzinne Oszczędności opisujemy tutaj, a w tym artykule podpowiadamy, jak podwyższyć oprocentowanie na rachunku oszczędnościowym o kilka punktów procentowych.

Komentarz redakcji

75 zł premii, proste do spełnienia warunki – tak w skrócie można podsumować najnowszą promocję Nest Konta. Aby otrzymać bonus, wystarczy jedynie wykonać transakcje bezgotówkowe - przelewem lub za pomocą karty - na łączną kwotę min. 150 zł w terminie 60 dni od złożenia wniosku. Tak więc w praktyce mamy prawie dwa miesiące, aby spełnić warunki akcji.

Jeżeli zaś zdecydujemy się na skorzystanie z oferty, otrzymamy bezpłatny w prowadzeniu rachunek i możliwość skorzystania z ciekawych produktów oszczędnościowych.

Na dobrą sprawę jedynym mankamentem najnowszej akcji jest bardzo ograniczona pula nagród. Szansę na uzyskanie premii ma jedynie 420 uczestników – i jest to liczba więcej niż skromna. Jeżeli więc zamierzasz otworzyć Nest Konto i skorzystać z profitu, nie zwlekaj zbyt długo z decyzją.

Z ostatniej chwili

 • 11.08.2017 09:33

  Beneficjenci programu "Rodzina 500+" będą mogli odbierać świadczenia gotówkowe w bankomatach PKO BP.

 • 8.08.2017 11:40

  Klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz zlecać przelewy ekspresowe do ZUS i urzędów administracji skarbowej.

 • 7.08.2017 11:37

  mBank udostępnił klientom korporacyjnym usługę Qlick - rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej opłacić rachunki wystawiane przez masowych wystawców faktur.

 • 2.08.2017 13:59

  W PKO BP ruszyła VII edycja programu poleceń "Mam PKO". Nowy klient może zyskać 100 zł, a obecny - 50 zł premii za skuteczne polecenie konta.

 • 1.08.2017 11:43

  Getin Bank zmienia formułę Konta Oszczędnościowego. Teraz oprocentowanie 2,5% obowiązuje dla nowych środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

 • 1.08.2017 10:00

  Od 1 sierpnia w eurobanku za wypłatę środków poniżej 100 zł z bankomatów zapłacimy 1,90 zł, zaś sprawdzenie salda będzie nas kosztowało 2,50 zł. Szczegóły.

 • 1.08.2017 09:26

  ING Bank Śląski przedłużył promocję rachunku osobistego. Wciąż można zyskać 100 zł premii za założenie Konta z Lwem.

 • 31.07.2017 14:06

  Dziś przed północą kończy się świetna promocja eKonta w mBanku, w której do zyskania jest nawet 800 zł premii. Szczegóły opisujemy w tym artykule.

 • 29.07.2017 22:42

  Tylko do poniedziałku trwa promocja konta firmowego w mBanku, w której do zyskania jest 150 zł premii za przelew do ZUS i 2-letnia gwarancja braku opłat.

 • 28.07.2017 06:52

  BGŻOptima przedłużył promocję Konta Oszczędnościowego Smart. Oprocentowanie środków do 150 tys. zł nadal wynosi 2,2%, ale powyżej tej kwoty - 1,5% (z 1,7%)

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.