6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

6 biletów do Multikina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

Najnowsza promocja Konta Optymalnego BGŻ BNP Paribas przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom kina. Jej uczestnicy w łatwy sposób mogą zdobyć w sumie 6 biletów do sieci Multikina i Silverscreen, wartych nawet 135 zł. Osoby chcące przystąpić do promocji muszą się jednak spieszyć – oferta jest limitowana, a o bilety może ubiegać się tylko pierwszy tysiąc zarejestrowanych uczestników.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być wszystkie osoby pełnoletnie, które w okresie ostatnich 6 miesięcy (decyduje data złożenia wniosku o otwarcie rachunku) nie były posiadaczami ani współposiadaczami żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego prowadzonego przez bank BGŻ BNP Paribas.

Oferta promocyjna obowiązuje do 29 września 2017 roku lub do osiągnięcia liczby 1000 rejestracji.

Jak otrzymać bilety do Multikina?

Aby otrzymać nagrodę, będziesz musiał spełnić następujące warunki:

 1. Do 29 września 2017 r. zgłosić swój udział w promocji poprzez wypełnienie . Wiąże się to z podaniem Twoich danych osobowych i kontaktowych oraz wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie. Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę, na której złożysz wniosek o otwarcie darmowego Konta Optymalnego wraz z dołączoną do niego bezpłatną kartą płatniczą.
 2. Najpóźniej do 20 października podpisz i odeślij umowę o prowadzenie Konta Optymalnego (umowę dostarczy i odbierze kurier).
 3. Najpóźniej do 31 października zapewnij wpływy na konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w wysokości przynajmniej 1000 zł, a także wydaj za pomocą dołączonej do konta karty płatniczej kwotę min. 300 zł. Po spełnieniu powyższych warunków zostaniesz uprawniony do otrzymania nagrody w postaci 2 kodów (wymiennych na 2 bilety) pozwalających na obejrzenie dowolnego filmu 2D wyświetlanego w ramach bieżącego repertuaru w sieci kin Multikino i Silverscreen.
 4. Jeśli w każdym z dwóch kolejnych miesięcy tj. w listopadzie i w grudniu spełnisz zasady opisane w punkcie 3, tj. zapewnisz wpływy na swoje Konto Optymalne w kwocie min. 1000 zł oraz wykonasz za pomocą karty transakcje bezgotówkowe za przynajmniej 300 zł, otrzymasz dodatkową nagrodę w postaci 4 kolejnych kodów, które wymienisz na 4 bilety na ogólnopolskiej sieci Multikina i Silverscreen.

Uwaga – za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki promocji, otrzymasz 2 bilety. Jeśli w którymś miesiącu zasady przyznania nagrody nie zostaną spełnione, nie eliminuje Cię to z ubiegania się o nagrodę w pozostałych miesiącach. W zależności od Twojej aktywności możesz więc zdobyć odpowiednio: dwa, cztery lub sześć biletów.

Pełny regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Przekazanie nagrody

Nagrody w postaci kodów wymiennych na bilety do Multikina i Silverscreen otrzymasz w wiadomości przesłanej na podany przez Ciebie podczas rejestracji adres e-mail. Przekazanie nagród odbędzie się w następujących terminach:

 • 13 listopada – nagrody przysługujące za miesiąc październik;
 • 15 grudnia – nagrody przysługujące za miesiąc listopad;
 • 15 stycznia – nagrody przysługujące za miesiąc grudzień.

Kody można wykorzystać na dowolny seans w technologii 2D do 30 czerwca 2018 r.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagrody zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Podstawowe parametry Konta Optymalnego w banku BGŻ BNP Paribas kształtują się następująco:

 • 0 zł – za otwarcie o prowadzenie konta;
 • 0 zł – za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • 0 zł – za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł – za wypłaty z krajowej i zagranicznej sieci bankomatów grupy BNP Paribas;
 • 5 zł – za wypłaty z pozostałych bankomatów w kraju.

Dokładną analizę konta oraz wykaz pozostałych kosztów znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

Przystępując do w najnowszej promocji Konta Optymalnego banku BGŻ BNP Paribas, w łatwy sposób możemy zdobyć nagrodę w postaci biletów do sieci kin Multikino i SilverScreen.

Jedyne warunki, jakie stawia organizator, to otwarcie bezpłatnego w prowadzeniu rachunku osobistego oraz wyrobienie do niego darmowej karty płatniczej, a następnie zapewnienie wpływów w wysokości przynajmniej 1000 zł miesięcznie i wykonanie w danym miesiącu transakcji kartą na kwotę min. 300 zł. Po spełnieniu tych zasad w trzech kolejnych miesiącach (październik, listopad oraz grudzień) otrzymamy po 2 bilety do kina (łącznie będzie ich wiec aż 6), za które w normalnych warunkach musielibyśmy zapłacić nawet 135 zł.

Szkoda tylko, że bank nie oferuje już zwrotu moneyback za zakupy...

Z ostatniej chwili

 • 20.09.2017 10:42

  Klienci ING Banku Śląskiego wykonali już milion transakcji zbliżeniowych telefonem.

 • 15.09.2017 14:31

  mBank wprowadza nową taryfę opłat i prowizji. Podwyższa opłaty za wpłatomaty Euronetu (do 0,2% min. 2 zł) oraz zapowiada nową kartę Visa Foto.

 • 7.09.2017 08:41

  Rada Polityki Pieniężnej po raz kolejny pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.09.2017 06:28

  W mBanku można uniknąć opłaty za wydanie karty do rachunku eMax Walutowego, jeśli zamówimy ją do końca września 2017 r.

 • 1.09.2017 17:19

  Citibank przedłużył do końca września promocję, w której za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać smartfona LG K4 Dual SIM. Sprawdź szczegóły.

 • 1.09.2017 11:02

  BZ WBK przedłużył promocję Konta Firmowego Godnego Polecenia, w ramach której można uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku.

 • 28.08.2017 09:00

  Zysk netto PKO BP w II kwartale 2017 r. wyniósł 857 mln. zł. Jest to ok. 16,5 mln zł mniej niż rok wcześniej.

 • 27.08.2017 09:11

  Bank Millennium uruchomił nową edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Ponownie można zyskać 2,5% dla nowych środków do 100 000 zł.

 • 21.08.2017 10:38

  Orange Finanse przedłużył promocje dla nowych klientów. Obecnie na koncie oszczędnościowym można zyskać 3,6%.

 • 17.08.2017 14:28

  Nowa akcja Mastercard: płacąc kartami Mastercard lub Maestro w Empiku, fundujesz posiłki dla głodujących dzieci w Rwandzie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.