100 zł od Bankier.pl za założenie Konta 360° i 360 zł premii moneyback od Banku Millennium

Promocja zakończyła się dnia 28 czerwca 2017 r.

100 zł od Bankier.pl za założenie Konta 360° i 360 zł premii moneyback od Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Późna wiosna obfituje w prawdziwy wysyp promocji. Tym razem za otwarcie rachunku Konto 360° lub Konto 360° Student oraz wyrobienie karty debetowej, możesz zgarnąć 100 zł premii w akcji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”. Co więcej, akcja łączy się z inną promocją banku, w której do zyskania jest do 360 zł premii w postaci zwrotu moneyback. Łącznie można zatem zgarnąć nawet 460 zł premii.

Organizatorem promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja” i fundatorem nagrody jest Bonnier Business Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Partnerem akcji jest Bank Millennium, w którym należy założyć Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą.

Promocja trwa do 30 czerwca 2017 r.

Uwaga! Opisywana w artykule oferta specjalna łączy się z prowadzoną równolegle w Banku Millennium akcją „Zyskaj 360 zł”, w której za założenie Konta 360º lub Konta 360º Student możesz otrzymać przez 6 kolejnych miesięcy do 60 zł zwrotu za płatności kartą. O akcji piszemy również w dalszej części artykułu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, które po 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego rachunku w Banku Millennium (zasada ta dotyczy również współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, kuratorów czy opiekunów).

Jak zgarnąć 100 zł premii?

Organizator akcji nie stawia przed uczestnikami skomplikowanych wymagań, jednak powinieneś mieć na uwadze kilka istotnych szczegółów, które zdecydują o przyznaniu Ci premii. Aby zyskać stuzłotowy bonus, powinieneś spełnić łącznie poniższe warunki:

 1. Do 28 czerwca 2017 r. zarejestrujesz się na stronie promocji, a następnie klikniesz w link aktywacyjny, który otrzymasz na adres e-mailowy, i za jego pośrednictwem złożysz wniosek o wybrane konto (360° lub 360° Student) wraz z kartą debetową.
 2. Do 30 czerwca 2017 r. zawrzesz umowę o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.
 3. W lipcu oraz w sierpniu zapewnisz wpływy na nowo otwarte Konto 360° w wysokości min. 1000 zł (nie dotyczy osób zakładających Konto 360 Student) oraz wykonasz przynajmniej po jednej transakcji bezgotówkowej nową kartą debetową. Pod uwagę brane są tutaj transakcje w terminalach POS, przez Internet oraz Blik (nie liczą się natomiast wypłaty z bankomatów, transakcje anulowane itp.).

Pamiętaj, aby we wniosku o konto wyrazić wymagane zgody: zgodę na marketing banku oraz na przekazanie przez Bank Millennium informacji objętych tajemnicą bankową organizatorowi akcji. Jest to konieczne, aby organizator mógł wypłacić Ci premię.

Należy także wziąć pod uwagę, że transakcja bezgotówkowa musi zostać zaksięgowana i w lipcu, i w sierpniu, nie warto więc czekać z wykonaniem płatności na ostatnią chwilę, bo nie wiadomo, kiedy bank je zaksięguje – jeżeli data zaksięgowania przypadnie w kolejnym miesiącu, stracisz prawo do premii.

Wypłata nagrody

O przyznaniu Ci nagrody zostaniesz poinformowany najpóźniej do 30 września 2017 r. Wtedy też powinieneś uzupełnić swoje dane na stronie promocji. Organizator przeleje premię na Twoje nowo otwarte konto w Banku Millennium do 14 dni od momentu powiadomienia Cię o nagrodzie.

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja” znajdziesz tutaj.

Do 360 zł zwrotu moneyback od Banku Millennium

W prowadzonej równolegle przez Bank Millennium ofercie specjalnej „Zyskaj 360 zł” możesz co miesiąc otrzymywać premię moneyback w wysokości 2% wartości transakcji kartą oraz 5% za skorzystanie z Blika: nawet 60 zł przez 6 miesięcy, czyli razem nawet 360 zł.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 29 lutego 2016 r. do 25 lutego 2017 r. nie posiadały w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego (ani technicznego). Jak więc widzisz, warunki uczestnictwa w tej akcji są nieco łagodniejsze niż w promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”; jeżeli spełniasz wymogi organizatora do otrzymania 100 zł, tym łatwiej możesz wziąć udział także w akcji z moneybackiem.

Promocję „Zyskaj 360 zł” szczegółowo opisaliśmy w tym artykule.

Konto 360° i Konto 360° Student

Konto 360° - i jego wersja dla osób młodych, Konto 360° Student – to obecnie jedna z najlepszych ofert na polskim rynku, od dłuższego czasu znajdująca się w ścisłej czołówce naszego rankingu rachunków osobistych.

Prowadzenie konta jest bezpłatne, podobnie jak korzystanie z karty debetowej i wypłaty ze wszystkich bankomatów zarówno w Polsce, jak i za granicą, o ile zapewnisz co miesięczny wpływ na rachunek w wysokości min. 1000 zł oraz wykonasz przynajmniej jedną transakcję kartą (w przeciwnym wypadku prowadzenie konta kosztuje 8 zł, zaś obsługa karty – 7 zł miesięcznie). Zwróć uwagę, że warunki zwalniające z opłat są także niezbędne do otrzymania premii w promocji "Zgarnij Premię z Bankiem Millennium".

Osoby poniżej 26. roku mogą skorzystać z wersji Student, w której do uniknięcia wspomnianych opłat wystarczy wykonanie co miesiąc tylko jednej transakcji kartą (nie trzeba zapewniać wpływów na rachunek).

Ponadto Bank Millennium udostępnia swoim klientom wiele nowoczesnych i wygodnych rozwiązań, m.in. dobrą aplikację mobilną, pakiety ubezpiecze, rabaty, płatności Blik i inne. Jako nowy klient możesz także skorzystać z niezłych produktów oszczędnościowych, np. Lokaty Mobilnej i Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5%.

Szerzej oba konta opisaliśmy w naszej analizie.

Komentarz redakcji

W najnowszej promocji Konta 360° i Konta 360° Student możesz zyskać 100 zł premii. W tym celu powinieneś zawnioskować o jeden z wymienionych rachunków wraz z kartą debetową i lipcu oraz w sierpniu zapewnić wpływ na nowe konto w wysokości min. 1000 zł i wykonać przynajmniej po jednej transakcji bezgotówkowej kartą. Jeżeli decydujesz się na wersję Student, do otrzymania stuzłotowego bonusu wystarczą jedynie pojedyncze płatności „plastikiem” we wspomnianych miesiącach. Nie są to szczególnie wygórowane warunki i zdobycie premii nie powinno sprawiać większych trudności.

Co więcej, jednocześnie możesz wziąć udział w akcji „Zyskaj 360 zł” i przez pół roku zyskiwać nawet 60 zł premii moneyback za transakcje kartą i Blikiem (odpowiednio 2% i 5% wartości transakcji).

Obecnie Konto 360° to jedna z najlepszych ofert na rynku, pozwalająca w dość prosty sposób uniknąć najważniejszych opłat, a jednocześnie cechująca się nowoczesnością i łącząca się z wieloma ciekawymi usługami pobocznymi, takimi jak produkty oszczędnościowe czy ubezpieczenia. Najnowsze promocje sprawiają, że propozycja Banku Millennium jest jeszcze atrakcyjniejsza.

Z ostatniej chwili

 • 17.08.2017 14:28

  Nowa akcja Mastercard: płacąc kartami Mastercard lub Maestro w Empiku, fundujesz posiłki dla głodujących dzieci w Rwandzie.

 • 17.08.2017 14:24

  Jak podaje KIR, już 500 urzędów administracji publicznej przyjmuje płatności bezgotówkowe. Usługa jest całkowicie bezpłatna.

 • 11.08.2017 09:33

  Beneficjenci programu "Rodzina 500+" będą mogli odbierać świadczenia gotówkowe w bankomatach PKO BP.

 • 8.08.2017 11:40

  Klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz zlecać przelewy ekspresowe do ZUS i urzędów administracji skarbowej.

 • 7.08.2017 11:37

  mBank udostępnił klientom korporacyjnym usługę Qlick - rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej opłacić rachunki wystawiane przez masowych wystawców faktur.

 • 2.08.2017 13:59

  W PKO BP ruszyła VII edycja programu poleceń "Mam PKO". Nowy klient może zyskać 100 zł, a obecny - 50 zł premii za skuteczne polecenie konta.

 • 1.08.2017 11:43

  Getin Bank zmienia formułę Konta Oszczędnościowego. Teraz oprocentowanie 2,5% obowiązuje dla nowych środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

 • 1.08.2017 10:00

  Od 1 sierpnia w eurobanku za wypłatę środków poniżej 100 zł z bankomatów zapłacimy 1,90 zł, zaś sprawdzenie salda będzie nas kosztowało 2,50 zł. Szczegóły.

 • 1.08.2017 09:26

  ING Bank Śląski przedłużył promocję rachunku osobistego. Wciąż można zyskać 100 zł premii za założenie Konta z Lwem.

 • 31.07.2017 14:06

  Dziś przed północą kończy się świetna promocja eKonta w mBanku, w której do zyskania jest nawet 800 zł premii. Szczegóły opisujemy w tym artykule.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.