400 zł premii od Citi Handlowy za założenie konta Citi Priority

400 zł premii od Citi Handlowy za założenie konta Citi Priority Źródło obrazka: strona Citi Handlowy

Citi Handlowy uruchomił akcję przeznaczoną dla nowych klientów. Osoby, które założą konto Citi Priority, a następnie przez 6 miesięcy będą aktywnie korzystać z karty i rachunku, mogą otrzymać bonus w wysokości 400 zł. Nagroda składa się z 2 części: gotówkowej premii w wysokości 100 zł oraz 300 zł w formie zwrotu za płatności kartą.

Kto może skorzystać z promocji konta Citi Priority?

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku, a więc osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które po 30 czerwca 2016 r. nie posiadały konta (osobistego lub firmowego) lub rachunku oszczędnościowego w Citi Handlowy ani nie były współwłaścicielem bądź pełnomocnikiem do takiego konta.

Bank nie wyklucza jednak klientów, którzy korzystali lub obecnie korzystają z innych produktów znajdujących się w jego ofercie (np. są posiadaczami karty kredytowej, produktów hipotecznych czy pożyczki gotówkowej).

100 zł premii powitalnej i 300 zł w formie moneybacku

Uczestnicy promocji, którzy spełnią wszystkie warunki wskazane w regulaminie, otrzymają od banku:

 • premię powitalną w wysokości 100 zł;
 • równowartość 6% zwrotu za transakcje kartą – maks. 50 zł w danym miesiącu przez 6 miesięcy, czyli łącznie do 300 zł.

Warto jednak dodać, że akcja jest limitowana, a z oferty może skorzystać pierwszych 1000 uczestników, którzy wypełnią i prześlą formularz rejestracyjny.

Jak zdobyć premię powitalną w wysokości 100 zł?

Aby otrzymać 100 zł premii powitalnej, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 30 czerwca 2017 r. zadeklarować przystąpienie do akcji, wypełniając formularz kontaktowy .
 2. Nie później niż do dnia 31 lipca 2017 r. podpisać z Citi Handlowy umowę o prowadzenie rachunku i aktywować Konto Citi Priority.
 3. W okresie od aktywacji konta do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto rachunek, spełnić warunki bezpłatnego prowadzenia konta. Jeżeli więc podpiszemy umowę o prowadzenie rachunku w lipcu, musimy w sierpniu (lub najpóźniej do końca września) spełnić jeden z następujących wymogów:
  • utrzymać na rachunkach prowadzonych w Citibanku (kontach, lokatach, inwestycjach) średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł LUB
  • otrzymać na konto środki tytułem wynagrodzenia w łącznej wysokości min. 5 000 zł i na koniec miesiąca posiadać jeden z produktów kredytowych (np. pożyczkę, kredyt, kartę kredytową). Konto można zasilić kwotą 5 000 zł jednorazowo lub w transzach. Wpływy pochodzące z innych rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych w Citi Handlowym nie będą w tej promocji brane pod uwagę.

Warto podkreślić, że w przypadku pierwszego z warunków (saldo min. 30 000 zł) bank będzie uwzględniał środki znajdujące się na wszystkich posiadanych przez uczestnika akcji rachunkach. Oznacza to, że nie musimy wpłacać na konto Citi Priority całej wymaganej kwoty i możemy np. część środków ulokować na koncie SuperOszczędnościowym (oprocentowanym 1,5% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł). Bank po zsumowaniu wpływów na obu rachunkach podzieli je przez liczbę dni w danym miesiącu kalendarzowym i w ten sposób wyliczy średniomiesięczne saldo środków.

Jak zdobyć 300 zł premii przyznawanej w ramach moneybacku?

Poza premią jednorazową, dodatkowo przez 6 miesięcy uczestnicy akcji mogą otrzymać zwrot za płatności kartą w wysokości 6% wydatkowanej kwoty – maks. 50 zł miesięcznie. Muszą jednak w tym celu:

 • spełnić jeden z dwóch warunków bezpłatności konta;
 • wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu na kwotę min. 50 zł. Do płatności bezgotówkowych bank zalicza wyłącznie transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet, które zostały zaksięgowane na koncie w danym miesiącu kalendarzowym. Transakcje zwrócone i hazardowe nie kwalifikują się do otrzymania premii.

W tym miejscu pojawia się jednak pewien haczyk: jeśli nie spełnisz warunków promocji w jednym z miesięcy, tracisz prawo do gratyfikacji w kolejnych miesiącach.

Wypłata nagrody

Zarówno jednorazowa premia powitalna, jak i miesięczne premie za transakcje kartą zostaną przekazane na konto uczestnika do 15. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki otrzymania nagrody. Klienci zostaną poinformowani o tym fakcie za pośrednictwem bankowości elektronicznej Citibank Online. Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych i nie trzeba ich samodzielnie rozliczać z fiskusem.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Opłaty za konto Citi Priority

Warunkiem skorzystania z oferty specjalnej jest założenie konta Citi Priority. Poniżej prezentujemy podstawowe koszty związane z tym rachunkiem:

 • 30 zł za prowadzenie konta – opłaty można uniknąć, spełniając jeden z dwóch wymienionych wcześniej warunków: utrzymać na rachunkach saldo w wysokości min. 30 000 zł miesięcznie lub zapewnić miesięczne wpływy zewnętrzne w łącznej kwocie min. 5 000 zł i jednocześnie posiadać produkt kredytowy w banku;
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej MasterCard Paypass z technologią zbliżeniową;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir.

Opłaty za pozostałe operacje bankowe nie odbiegają od rynkowej średniej, ale jeżeli chcesz dokładniej poznać rachunek Citi Priority, to więcej informacji znajdziesz w naszej analizie.

Komentarz Redakcji

Citi Handlowy przygotował dla nowych klientów interesującą promocję, w której można otrzymać nawet 400 zł premii. Aby jednak uzyskać maksymalny bonus, uczestnicy akcji powinni wykazać sporą aktywnością. Po pierwsze, muszą spełnić jeden z dwóch warunków bezpłatności konta (czyli zapewnić saldo na rachunkach w kwocie min. 30 000 zł lub miesięczny wpływ na konto w wysokości 5 000 zł oraz wykupić produkt kredytowy). Po drugie – powinni regularnie posługiwać się kartą, wykonując co najmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu na kwotę min. 50 zł (podkreślmy jednak, że aby zapewnić sobie zwrot w maksymalnej wysokości, musimy wydać miesięcznie min. 833,33 zł).

Jednocześnie warto zauważyć, że warunki, które trzeba spełnić w akcji, umożliwiają zwolnienie z prowizji za prowadzenie konta. Jeżeli więc stawiane przez bank wymogi nie są dla nas trudne, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy skorzystali z tej okazji. Dzięki temu możemy mieć przez kilka miesięcy niemal darmowy rachunek, a na dodatek cieszyć się atrakcyjną premią.

Z ostatniej chwili

 • 20.06.2017 10:16

  W aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego udostępniono mobilną autoryzację transakcji.

 • 16.06.2017 12:44

  Z początkiem czerwca Bank Zachodni WBK uruchomił infolinię w języku ukraińskim. Doradcy banku będą służyć pomocą obywatelom Ukrainy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 • 15.06.2017 10:48

  Od godz. 16:00 w piątek do 10:00 w poniedziałek klienci Credit Agricole nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

 • 13.06.2017 11:36

  Ruszyła świetna promocja Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% Za założenie depozytu w Idea Banku można zgarnąć 2 bilety do Cinema City. Sprawdź szczegóły.

 • 9.06.2017 13:17

  W weekend VW Bank, Nest Bank i Raiffeisen będą przeprowadzały prace w swoich serwisach bankowości internetowej, przez co niektóre usługi nie będą dostępne.

 • 9.06.2017 13:12

  Klienci eurobanku mogą od dziś płacić swoim smartfonem za pomocą usługi Android Pay.

 • 8.06.2017 14:25

  Europejski Bank Centralny pozostawił stopy procentowe na obecnym, wyjątkowo niskim poziomie.

 • 8.06.2017 07:28

  ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty kartę wielowalutową. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć prowizji przy płatnościach w EUR, USD, GBP i PLN.

 • 7.06.2017 10:42

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 7.06.2017 07:02

  Android Pay jest już dostępny dla klientów Orange Finanse.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.