400 zł do wykorzystania na Wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

400 zł do wykorzystania na Wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Citibank po raz kolejny oferuje voucher za skorzystanie z oferty karty kredytowej – tym razem chodzi o 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Promocję, tak jak pozostałe, podobne akcje banku, cechuje prostota i łatwość zgarnięcia premii.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” trwa do 31 stycznia 2018 r., a jej organizatorem jest Citi Handlowy.

Możesz z niej skorzystać pod warunkiem, że po 1 stycznia 2015 roku nie byłeś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku. Warunkiem koniecznym do udziału w akcji jest też pełna zdolność do czynności prawnych.

400 zł na Wakacje.pl

Wyrobienie karty kredytowej w Citibanku premiowane jest voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania na usługi świadczone przez Wakacje.pl. za pośrednictwem serwisu lub w salonach sprzedaży (niemal 100 w całej Polsce). Na jego spożytkowanie będziesz miał dużo czasu – voucher jest bowiem ważny do 30 czerwca 2019 r.

Dzięki premii od Citibanku możesz znacząco obniżyć koszty związane z Twoim wyjazdem, takie jak opłacenie usług biura podróży, zakup biletów lotniczych, wynajem auta czy ubezpieczenie w podróży.

Jak zdobyć voucher na wakacje?

Zgarnięcie 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl nie wiąże się ze szczególnym wysiłkiem. Zastanawiasz się, co konkretnie musisz zrobić? Oto instrukcja:

 1. Do końca trwania promocji wypełnij , wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na kontakt w sprawie zgłoszenia.
 2. Wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku – złóż z jego pomocą wniosek o kartę kredytową; pamiętaj, że zostaniesz poproszony o przedstawienie dokumentu potwierdzającego Twoją zdolność kredytową (lista wymaganych dokumentów jest zawarta w załączniku do regulaminu).
 3. Podpisz z bankiem umowę o kartę.
 4. Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy:
  • choć raz zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online;
  • w trakcie każdego z dwóch kolejnych miesięcy wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty kredytowej (przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone/niezaksięgowane nie będą brane pod uwagę).

Dla lepszego zobrazowania tego warunku podajemy przykład: załóżmy, że zawarłeś umowę w grudniu 2017 roku. W takim przypadku warunek wykonania po 5 transakcji w miesiącu możesz spełnić albo w grudniu i styczniu, albo w styczniu i w lutym. Do końca lutego masz też czas na zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Dodatkowym warunkiem wymaganym przez bank jest wyrażenie (na etapie składania wniosku o kartę) zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Przekazanie vouchera

O przyznaniu 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl bank poinformuje Cię za pośrednictwem bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Równocześnie organizator przekaże Ci voucher w formie kodu, który będziesz musiał podać w momencie płatności na portalu, w salonie sprzedaży lub przez infolinię.

Z wykorzystaniem vouchera wiążą się pewne drobne ograniczenia. Po pierwsze, nie możesz z niego skorzystać przy okazji zapłaty za usługi biura podróży TUI. Po drugie, musisz go wykorzystać przy okazji jednorazowych zakupów, a niewykorzystane środki nie zostaną zwrócone.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Vouchera nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Podstawową kartą kredytową oferowaną przez Citibank jest Citi Simplicity, która jest obecnie jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Warto zapoznać się z jej parametrami:

 • brak opłat za wydanie oraz posiadanie karty
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

W tym artykule znajdziesz porównanie innych kart kredytowych z oferty Citi Handlowego, a tutaj piszemy, jak mądrze wybrać taką kartę.

Inne promocje związane z kartą kredytową w Citibanku

Aktualnie trwają inne, bliźniaczo podobne akcje promocyjne związane z korzystaniem z tego produktu. Jeśli nie planujesz wakacji, to być może bardziej zainteresuje Cię udział w jednej z poniższych promocji, w których możesz zgarnąć 400 zł do wydania w różnych sklepach internetowych, np. Allegro, OleOle!, Morele.net, czy w perfumeriach Douglas. Szczegóły dotyczące wspomnianych akcji znajdziesz tutaj.

Przypominamy też, że jako posiadacz karty kredytowej do końca roku możesz przystąpić do programu poleceń – za każde skuteczne polecenie zyskasz aż 150 zł (maksymalnie do zgarnięcia jest aż 750 zł), a osoba, która za Twoją namową zdecyduje się na wyrobienie kredytówki, otrzyma po spełnieniu kilku prostych warunków tablet Lenovo o wartości 425 zł.

Wybierz promocję dla siebie

Akcja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” dołączyła do licznego grona niemal identycznych promocji organizowanych przez Citibank. Warunki uczestnictwa w każdej z nich są bardzo podobne, a jedyną znaczącą różnicą jest warunek dotyczący transakcji. W przypadku promocji z Wakacje.pl konieczne jest dokonanie w ciągu dwóch kolejnych miesięcy po 5 transakcji kartą. Nieco inny warunek obowiązuje m.in. w akcjach z OleOle.pl i Allegro – tam brana jest pod uwagę łączna kwota transakcji, która musi wynieść co najmniej 1000 zł.

Każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony spełnienie warunków promocji z Wakacje.pl (dokonanie określonej liczby transakcji) może się okazać nieco bardziej uciążliwe. Z drugiej – w tym przypadku bank nie bierze pod uwagę sumy transakcji, co oznacza, że możesz dokonywać zakupów nawet na niewielką kwotę.

Podobieństwo wspomnianych promocji sprawia, że możesz wybrać tę najbardziej interesującą dla siebie. Niezależnie od Twojego wyboru zyskasz stosunkowo tanią kartę kredytową, która może się okazać przydatnym produktem w razie niespodziewanych wydatków.

Z ostatniej chwili

 • 11.12.2017 13:43

  Promocja "TAPnij kasę" Alior Banku została przedłużona do 31 grudnia 2017 r.

 • 11.12.2017 09:51

  BZ WBK przygotował prostą promocję, w której do zdobycia jest bon zakupowy na Allegro o wartości 100 zł. Szczegóły tutaj.

 • 8.12.2017 13:41

  Zakupy w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure kartami Raiffeisen Polbank, będą niemożliwe 10.12 w godzinach 6:00-10:00.

 • 8.12.2017 13:38

  W związku z pracami serwisowymi w sobotę od godziny 0:00 do 14:00 klienci Deutsche Bank mogą mieć problemy z dostępem do db easyNET i db powerNET.

 • 5.12.2017 13:01

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.12.2017 15:59

  Akcja „Bilet za 1 zł z MasterPass od mPay" została wznowiona. Pulę uzupełniono o kolejne 80 tys. biletów komunikacji miejskiej.

 • 4.12.2017 15:13

  Bank Pocztowy przygotował nową, praktycznie bezpłatną ofertę konta osobistego dla osób po 60. roku życia - Pocztowe Konto Aktywny Nestor.

 • 4.12.2017 13:40

  T-Mobile Usługi Bankowe przygotowało właśnie prostą promocję, w której do zdobycia jest bon o wartości 200 zł do wykorzystania na empik.com.

 • 1.12.2017 15:11

  Od 1 grudnia klienci Banku Pocztowego i jego cyfrowej marki – Envelo Banku – mogą skorzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir.

 • 1.12.2017 13:46

  Za założenie Konta z Lwem w ING, aktywne posługiwanie się kartą lub Blikiem oraz skorzystanie z OKO można otrzymać 100, 120 lub 140 zł. Sprawdź szczegóły.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.