400 zł do wykorzystania na Wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Promocja zakończyła się dnia 31 stycznia 2018 r.

400 zł do wykorzystania na Wakacje.pl za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Citibank po raz kolejny oferuje voucher za skorzystanie z oferty karty kredytowej – tym razem chodzi o 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl. Promocję, tak jak pozostałe, podobne akcje banku, cechuje prostota i łatwość zgarnięcia premii.

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” trwa do 31 stycznia 2018 r., a jej organizatorem jest Citi Handlowy.

Możesz z niej skorzystać pod warunkiem, że po 1 stycznia 2015 roku nie byłeś posiadaczem karty kredytowej w Citibanku. Warunkiem koniecznym do udziału w akcji jest też pełna zdolność do czynności prawnych.

400 zł na Wakacje.pl

Wyrobienie karty kredytowej w Citibanku premiowane jest voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania na usługi świadczone przez Wakacje.pl. za pośrednictwem serwisu lub w salonach sprzedaży (niemal 100 w całej Polsce). Na jego spożytkowanie będziesz miał dużo czasu – voucher jest bowiem ważny do 30 czerwca 2019 r.

Dzięki premii od Citibanku możesz znacząco obniżyć koszty związane z Twoim wyjazdem, takie jak opłacenie usług biura podróży, zakup biletów lotniczych, wynajem auta czy ubezpieczenie w podróży.

Jak zdobyć voucher na wakacje?

Zgarnięcie 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl nie wiąże się ze szczególnym wysiłkiem. Zastanawiasz się, co konkretnie musisz zrobić? Oto instrukcja:

 1. Do końca trwania promocji wypełnij formularz kontaktowy na stronie promocji, wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz na kontakt w sprawie zgłoszenia.
 2. Wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Citibanku – złóż z jego pomocą wniosek o kartę kredytową; pamiętaj, że zostaniesz poproszony o przedstawienie dokumentu potwierdzającego Twoją zdolność kredytową (lista wymaganych dokumentów jest zawarta w załączniku do regulaminu).
 3. Podpisz z bankiem umowę o kartę.
 4. Nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy:
  • choć raz zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Citibank Online;
  • w trakcie każdego z dwóch kolejnych miesięcy wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych przy pomocy karty kredytowej (przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone/niezaksięgowane nie będą brane pod uwagę).

Dla lepszego zobrazowania tego warunku podajemy przykład: załóżmy, że zawarłeś umowę w grudniu 2017 roku. W takim przypadku warunek wykonania po 5 transakcji w miesiącu możesz spełnić albo w grudniu i styczniu, albo w styczniu i w lutym. Do końca lutego masz też czas na zalogowanie się do bankowości elektronicznej.

Dodatkowym warunkiem wymaganym przez bank jest wyrażenie (na etapie składania wniosku o kartę) zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Przekazanie vouchera

O przyznaniu 400 zł do wykorzystania w serwisie Wakacje.pl bank poinformuje Cię za pośrednictwem bankowości elektronicznej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji. Równocześnie organizator przekaże Ci voucher w formie kodu, który będziesz musiał podać w momencie płatności na portalu, w salonie sprzedaży lub przez infolinię.

Z wykorzystaniem vouchera wiążą się pewne drobne ograniczenia. Po pierwsze, nie możesz z niego skorzystać przy okazji zapłaty za usługi biura podróży TUI. Po drugie, musisz go wykorzystać przy okazji jednorazowych zakupów, a niewykorzystane środki nie zostaną zwrócone.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Vouchera nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Podstawową kartą kredytową oferowaną przez Citibank jest Citi Simplicity, która jest obecnie jedną z najtańszych kredytówek na rynku. Warto zapoznać się z jej parametrami:

 • brak opłat za wydanie oraz posiadanie karty
 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych.

W tym artykule znajdziesz porównanie innych kart kredytowych z oferty Citi Handlowego, a tutaj piszemy, jak mądrze wybrać taką kartę.

Inne promocje związane z kartą kredytową w Citibanku

Aktualnie trwają inne, bliźniaczo podobne akcje promocyjne związane z korzystaniem z tego produktu. Jeśli nie planujesz wakacji, to być może bardziej zainteresuje Cię udział w jednej z poniższych promocji, w których możesz zgarnąć 400 zł do wydania w różnych sklepach internetowych, np. Allegro, OleOle!, Morele.net, czy w perfumeriach Douglas. Szczegóły dotyczące wspomnianych akcji znajdziesz tutaj.

Przypominamy też, że jako posiadacz karty kredytowej do końca roku możesz przystąpić do programu poleceń – za każde skuteczne polecenie zyskasz aż 150 zł (maksymalnie do zgarnięcia jest aż 750 zł), a osoba, która za Twoją namową zdecyduje się na wyrobienie kredytówki, otrzyma po spełnieniu kilku prostych warunków tablet Lenovo o wartości 425 zł.

Wybierz promocję dla siebie

Akcja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do wakacje.pl” dołączyła do licznego grona niemal identycznych promocji organizowanych przez Citibank. Warunki uczestnictwa w każdej z nich są bardzo podobne, a jedyną znaczącą różnicą jest warunek dotyczący transakcji. W przypadku promocji z Wakacje.pl konieczne jest dokonanie w ciągu dwóch kolejnych miesięcy po 5 transakcji kartą. Nieco inny warunek obowiązuje m.in. w akcjach z OleOle.pl i Allegro – tam brana jest pod uwagę łączna kwota transakcji, która musi wynieść co najmniej 1000 zł.

Każda z tych opcji ma swoje plusy i minusy. Z jednej strony spełnienie warunków promocji z Wakacje.pl (dokonanie określonej liczby transakcji) może się okazać nieco bardziej uciążliwe. Z drugiej – w tym przypadku bank nie bierze pod uwagę sumy transakcji, co oznacza, że możesz dokonywać zakupów nawet na niewielką kwotę.

Podobieństwo wspomnianych promocji sprawia, że możesz wybrać tę najbardziej interesującą dla siebie. Niezależnie od Twojego wyboru zyskasz stosunkowo tanią kartę kredytową, która może się okazać przydatnym produktem w razie niespodziewanych wydatków.

Z ostatniej chwili

 • 16.02.2018 08:46

  O co pracownik banku nie ma prawa Cię zapytać? Przeczytaj praktyczny poradnik, jak bronić się przed vishingiem.

 • 15.02.2018 10:47

  mBank rozpoczął nową promocję: "100 zł dla aktywnych" z ekontem Standard. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię.

 • 15.02.2018 08:59

  Raiffeisen Polbank udostępnia klientom płatności mobilne Blik. Klienci mogą już korzystać z płatności w internecie, w terminalach i z wypłat z bankomatów.

 • 12.02.2018 15:33

  Aktualnie promocje za doładowanie telefonu w Orange oferują: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium i ING. Sprawdź co możesz zyskać.

 • 8.02.2018 14:39

  Idea Bank we współpracy z Mastercardem uruchomił usługę Masterpass.

 • 8.02.2018 07:52

  Promocja kart kredytowych w Citibanku: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity.

 • 7.02.2018 13:10

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

 • 7.02.2018 11:51

  Bank Pekeo zapowiedział, że w II kwartale 2018 r. wdroży BLIK-a w PeoPay.

 • 7.02.2018 08:48

  Citi Handlowy kontynuuje promocję programu poleceń konta Citi Priority. Można zyskać do 450 zł: 3 razy po 150 zł za każdego poleconego.

 • 6.02.2018 16:55

  100 zł do Empiku za płatności Masterpass od Idea Banku, ale tylko dla 100 pierwszych osób.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.