400 zł do OleOle! za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

400 zł do OleOle! za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

W swojej najnowszej akcji Citi Handlowy oferuje bon rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym OleOle.pl za wyrobienie darmowej w użytkowaniu karty Citi Simplicity. Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do końca października 2017 r.

OleOle to prężnie działający sklep internetowy z elektroniką oraz sprzętem RTV AGD. Osoby, które wezmą udział w najnowszej promocji Citibanku, będą mogły zakupić dowolny towar z oferty sklepu ze zniżką wynoszącą aż 400 zł.

Kto może ubiegać się o bon na OleOle.pl?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich osób fizycznych, które ukończyły przynajmniej 21. rok życia i od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Uczestnicy akcji muszą spełniać również określone kryteria dochodowe i przedstawić dokumenty potwierdzające ich staż pracy oraz zarobki (listę wymaganych przez bank zaświadczeń zawiera załącznik nr 1 do regulaminu).

Oferta jest niedostępna dla osób zawodowo związanych z Citibankiem oraz nierezydentów.

Jak zdobyć bon rabatowy o wartości 400 zł?

Aby skorzystać z najnowszej promocji Citibanku, należy wykonać następujące czynności:

 1. Najpóźniej do 31 października 2017 r. wypełnić formularz kontaktowy dostępny na , podając w nim imię, nazwisko, PESEL, numer telefonu oraz adres e-mail. Na tym etapie konieczne będzie również wyrażenie zgody na przetwarzanie przez bank danych osobowych w celach marketingowych oraz na kontakt przedstawiciela Citibanku, który przedstawi nam ofertę kart kredytowych.
 2. Kolejną czynnością jest złożenie wniosku o wydanie jednej z kredytówek znajdujących się w ofercie Citibanku. Wniosek można złożyć wyłącznie podczas rozmowy z konsultantem (nie da się tego uczynić za pośrednictwem strony internetowej). Choć można wnioskować o dowolną kartę kredytową emitowaną przez City Handlowy, najbardziej opłacalną – naszym zdaniem - opcją będzie wyrobienie karty Citi Simplicity. Uzasadnienie tej opinii znajdziesz w dalszej części artykułu.
 3. Po podpisaniu umowy o kartę należy jeszcze spełnić dwa proste warunki:
  • zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej Citibank Online. Tę czynność trzeba wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę.
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przynajmniej 1000 zł. Na wywiązanie się z tego zadania również mamy czas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę. Jeżeli więc podpiszemy umowę we wrześniu, na wydanie 1000 zł za pomocą karty mamy czas do końca listopada.

Pamiętajmy tylko, że bank będzie uwzględniał jedynie płatności bezgotówkowe, natomiast przelewy z rachunku karty oraz transakcje zwrócone i niezaksięgowane nie będą w tej promocji brane pod uwagę.

Przekazanie nagrody

Jeśli spełnimy powyższe warunki, otrzymamy elektroniczny bon rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w internetowym sklepie oleole.pl. Nagroda – zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych – zostanie przekazana nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty, a otrzymamy ją w specjalnej wiadomości wysłanej w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online.

Voucher jest ważny do 30 czerwca 2018 roku. Możemy go wykorzystać do jednorazowych zakupów i jedynie wtedy, gdy wartość zamówienia przekracza kwotę 400 zł (lub stanowi jej równowartość). W przypadku zakupów na niższą kwotę voucher nie jest aktywny.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Citi Simplicity to podstawowa karta kredytowa w ofercie Citi Handlowego i jedna z najlepszych ofert na rynku. Jeżeli dokonamy pełnej spłaty zobowiązań przed zakończeniem okresu przewidzianego na spłatę zadłużenia, jej użytkowanie staje całkowicie bezpłatne.

Kartę można zamówić bez posiadania konta w Citibanku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie i użytkowanie, nie nalicza też prowizji za przesłanie monitów i obsługę kart dodatkowych. Pozostałe parametry Citi Simplicity prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,42%, min. 30 zł - wysokość spłaty minimalnej;
 • 10% rocznie – oprocentowanie karty po zakończeniu okresu bezodsetkowego (standard na rynku);
 • możliwość rozłożenia posiadanego zadłużenia na maksymalnie 60 rat w ramach programu „Komfort”.

Analiza karty jest dostępna tutaj.

Komentarz redakcji

Niewątpliwą zaletą promocji organizowanych przez Citi Handlowy są klarowne zasady i brak ukrytych haczyków. Tak jest też w przypadku najnowszej akcji – jej uczestnicy mogą w prosty sposób otrzymać bon zakupowy o wartości 400 zł do wydania na oleole.pl. Aby otrzymać nagrodę, muszą jedynie skutecznie zawnioskować o wydanie jednej z kart kredytowych znajdujących się w ofercie Citibanku, a następnie wykonać za jej pomocą transakcje na min. 1000 zł. Co istotne, na wywiązanie się z tego warunku mają ponad dwa miesiące.

Promocja zdecydowanie warta jest rozważenia. Jej plusem jest dość długi okres na spełnienie warunków stawianych przez bank, atrakcyjna z nagroda w wysokości 400 zł oraz możliwość zakupu dowolnego towaru z oferty OleOle. Jeżeli więc zastanawiasz się nad wyrobieniem karty kredytowej, rozważ najnowszą ofertę Citibanku lub też… wybierz jedną z alternatywnych propozycji.

Zobacz inne aktualnie trwające promocje kart kredytowych przygotowane przez City Handlowy:

Z ostatniej chwili

 • 20.09.2017 10:42

  Klienci ING Banku Śląskiego wykonali już milion transakcji zbliżeniowych telefonem.

 • 15.09.2017 14:31

  mBank wprowadza nową taryfę opłat i prowizji. Podwyższa opłaty za wpłatomaty Euronetu (do 0,2% min. 2 zł) oraz zapowiada nową kartę Visa Foto.

 • 7.09.2017 08:41

  Rada Polityki Pieniężnej po raz kolejny pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 4.09.2017 06:28

  W mBanku można uniknąć opłaty za wydanie karty do rachunku eMax Walutowego, jeśli zamówimy ją do końca września 2017 r.

 • 1.09.2017 17:19

  Citibank przedłużył do końca września promocję, w której za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać smartfona LG K4 Dual SIM. Sprawdź szczegóły.

 • 1.09.2017 11:02

  BZ WBK przedłużył promocję Konta Firmowego Godnego Polecenia, w ramach której można uzyskać zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku.

 • 28.08.2017 09:00

  Zysk netto PKO BP w II kwartale 2017 r. wyniósł 857 mln. zł. Jest to ok. 16,5 mln zł mniej niż rok wcześniej.

 • 27.08.2017 09:11

  Bank Millennium uruchomił nową edycję promocji Konta Oszczędnościowego Profit. Ponownie można zyskać 2,5% dla nowych środków do 100 000 zł.

 • 21.08.2017 10:38

  Orange Finanse przedłużył promocje dla nowych klientów. Obecnie na koncie oszczędnościowym można zyskać 3,6%.

 • 17.08.2017 14:28

  Nowa akcja Mastercard: płacąc kartami Mastercard lub Maestro w Empiku, fundujesz posiłki dla głodujących dzieci w Rwandzie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.