Bon na 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

Bon na 400 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku Źródło obrazka: strona promocji

Citibank niestrudzenie promuje swoje karty kredytowe i w myśl przysłowia „dla każdego coś miłego” kusi klientów zróżnicowanym wachlarzem nagród. W najnowszej akcji do zdobycia jest bon zakupowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronki. Aby otrzymać nagrodę, musimy jedynie wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku, a następnie aktywnie z niej korzystać.

Zaledwie kilka dni po uruchomieniu promocji, w której nagrodą za wyrobienie karty kredytowej Citibanku był voucher o wartości 400 zł na zakupy w perfumeriach Douglas, Citi Handlowy uruchomił kolejną akcję. Tym razem na nowych klientów czeka nagroda w postaci bonu zakupowego na kwotę 400 zł, który możemy wydać w sklepach Biedronki. Warunki obu promocji są identyczne - jedyne, co należy zrobić, to wyrobić dowolną kartę kredytową znajdującą się w ofercie Citibanku, a następnie w określonym czasie wykonać min. 10 transakcji na dowolną kwotę.

Z promocji można skorzystać do 10 listopada 2017 roku. Bank gwarantuje, że nagrodę otrzymają wszystkie osoby, które spełnią warunki wymienione w regulaminie.

Nagroda przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów

W promocji mogą wziąć udział jedynie osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały głównej karty kredytowej w Citibanku. Uczestnicy promocji muszą również posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i spełniać następujące kryteria:

 • dla osób fizycznych: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie co najmniej 3 miesiące;
 • dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Reasumując, uczestnikami najnowszej promocji mogą być osoby zatrudnione w oparciu o umowę o pracę, na podstawie umów cywilno-prawnych, emeryci i renciści, przedstawiciele wolnych zawodów, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, udziałowcy spółek z o.o. oraz akcyjnych, wynajmujący nieruchomości oraz ryczałtowcy.

Z akcji wyłączeni są natomiast nierezydenci oraz osoby bezpośrednio zaangażowane w jej przygotowanie (pracownicy i współpracownicy Citibanku).

W jaki sposób przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z najnowszej oferty Citibanku, należy wykonać kilka prostych czynności:

 1. Do 10 listopada 2017 r. wypełnić formularz kontaktowy zamieszczony na , a następnie poczekać na kontakt z przedstawicielem banku.
 2. Podczas rozmowy z doradcą złożyć wniosek o główną kartę kredytową Citibanku i zawrzeć umowę o jej prowadzenie. W trakcie spisywania wniosku należy także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną od Citibanku.
 3. Dostarczyć dokumenty potwierdzające dochody deklarowane we wniosku o wydanie karty (listę wymaganych dokumentów zawiera Załącznik nr 1 do regulaminu promocji). Jeśli dokumenty nie będą wystarczające do potwierdzenia zdolności kredytowej uczestnika, organizator ma prawo poprosić o dostarczenie dodatkowych zaświadczeń.

Ważne! Uczestnicy promocji mają do wyboru następujące karty kredytowe: Citi Simplicity, MasterCard World, PremierMiles, BP PAYBACK. Warto jednak mieć świadomość, że najbardziej opłacalną dla nas opcją będzie wyrobienie karty Simplicity (opinię tę postaramy się uzasadnić w dalszej części artykułu).

Jak otrzymać voucher o wartości 400 zł?

Po dopełnieniu formalności związanych z rejestracją w promocji musimy wykazać się następującą aktywnością:

 1. Przynajmniej raz zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 2. Za pomocą otrzymanej karty kredytowej wykonać co najmniej po 5 transakcji miesięcznie na dowolną kwotę przez okres kolejnych dwóch miesięcy. Warto jednak pamiętać, że bank nie będzie honorował transakcji zwróconych lub niezaksięgowanych oraz przelewów z rachunku karty. Zastrzeżenie to obejmuje również przelewy stanowiące opłatę rachunków za media oraz z tytułu opłat okresowych.

Obie czynności należy wykonać nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data podpisania umowy będzie widoczna na dokumencie). Jeśli więc podpiszemy umowę jeszcze w październiku, na spełnienie warunków mamy czas do końca grudnia.

Kiedy otrzymamy nagrodę i w jaki sposób możemy z niej skorzystać?

Bon zakupowy do Biedronki zostanie przekazany uczestnikom w formie elektronicznej za pośrednictwem wiadomości wysłanej przez bank w systemie transakcyjnym Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki oferty (jeżeli więc wywiążemy się z warunków w grudniu, nagroda trafi do nas najpóźniej do końca stycznia).

Bony są ważne do 31 grudnia 2018 r. i nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną. Voucherem możemy posługiwać wielokrotnie, aż do wyczerpania jego całej wartości. Kod należy podać kasjerowi przed dokonaniem płatności za zakupy - w przypadku, gdy cena wybranych przez nas produktów przewyższy wartość bonu, będziemy musieli dopłacić brakującą kwotę (natomiast kiedy cena towaru będzie niższa niż wartość vouchera, nie otrzymamy zwrotu różnicy). Za pomocą vouchera możemy zapłacić za wszystkie towary i usługi oferowane w sieci Biedronka.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto mieć kartę Citi Simplicity?

Odpowiedź jest prosta - przede wszystkim dlatego, że jest to obecnie jedna z najlepszych i najtańszych kredytówek na rynku. Bank nie pobiera opłaty za jej wydanie oraz posiadanie, ponadto możemy z niej korzystać na bardzo dogodnych warunkach. Parametry karty prezentują się następująco:

 • 56 dni – długość okresu bezodsetkowego, w tym 26 dni na spłatę;
 • 3,50% - wysokość spłaty minimalnej;
 • 6% min. 10 zł - wypłata w bankomatach krajowych i zagranicznych;
 • 6% wartości transakcji, nie mniej niż 10 zł – prowizja pobierana w przypadku transakcji gotówkowych.

Posiadacze karty zyskują też dostęp do szeregu zniżek i programów rabatowych oraz mogą zarobić nawet 750 zł w programie poleceń.

Dokładną analizę karty znajdziesz w tym artykule.

Uwaga: jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową Citibanku, rozważ także skorzystanie z promocji konta osobistego tego banku. Łącząc bowiem kartę i konto możesz w naprawdę prosty sposób zyskać (poza 400 zł premią do Biedronki) także dodatkowe 700 zł bonusu. Sprawdź ten artykuł, aby poznać szczegóły. Podpowiadamy w nim, jak wyciągnąć z obu promocji jak najwięcej przy minimalnych kosztach.

Komentarz redakcji

Kiedy porównamy najnowszą promocję Citi Handlowego z wcześniejszymi „letnimi” akcjami, możemy dostrzec znamienną różnicę – uczestnicy poprzednich promocji, aby otrzymać nagrodę, musieli wykonać transakcje kartą na minimum 1000 zł, a obecnie bank nie zmusza nowych klientów do wydania określonej kwoty. Aby otrzymać bon do wykorzystania w sieci sklepów należących do Biedronki, należy jedynie skutecznie zawnioskować o wydanie dowolnej kredytówki znajdującej się w ofercie banku, a następnie wykonać za jej pomocą min. 10 transakcji (po 5 w dwóch kolejnych miesiącach). Dla osób, które nie mają jeszcze karty kredytowej i chcą zarobić extra 400 zł, może być to całkiem kusząca propozycja.

Z ostatniej chwili

 • 19.10.2017 09:18

  Promocja "100 zł za otwarcie konta" w ING została przedłużona do 30 listopada 2017 r.

 • 18.10.2017 08:22

  W nowej wersji aplikacji mobilnej BZ WBK można już logować się odciskiem palca.

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.