300 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę i Konto VIP w BZ WBK

300 zł za wpływ wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę i Konto VIP w BZ WBK Źródło obrazka: strona BZ WBK

Pobierasz wynagrodzenie za pracę, emeryturę, rentę lub inne świadczenie? Zadbaj, by od dziś wpływało ono na rachunek osobisty w BZ WBK. Powód jest prosty: bank jest gotów zapłacić Ci za to nawet 300 zł. W równoległej promocji natomiast za założenie Konta Jakie Chcę możesz zyskać dodatkowo nawet 150 zł premii. Łącznie do zgarnięcia jest zatem aż 450 zł!

Akcja trwa równolegle z promocją dla nowych posiadaczy Konta Jakie Chcę, dzięki której za jego otwarcie i minimalną aktywność bank przyznaje w sumie 150 zł (o tym, jak skutecznie połączyć obie promocje, piszemy w dalszej części tekstu).

Premią za wpływ wynagrodzenia jest natomiast 50 zł wypłacane za każdy miesiąc zapewnienia wspomnianego wpływu przez pół roku. Prosta kalkulacja pozwala stwierdzić, że samo przyjmowanie pensji na rachunek w BZ WBK wiąże się z szansą otrzymania do 300 zł premii.

Termin na przystąpienie do promocji upływa 30 września 2018 r.

Dla nowych i obecnych klientów

W promocji „300 zł za wynagrodzenie” mogą wziąć udział klienci, którzy spełniają choćby jeden z poniższych warunków uczestnictwa:

  • są posiadaczami (lub współposiadaczami) Konta Jakiego Chcę wraz z Kartą Dopasowaną lub Konta VIP wraz z Kartą Visa VIP;
  • zamienią obecny rachunek w BZ WBK na Konto Jakie Chcę/Konto VIP wraz z kartą debetową;
  • nie posiadają w BZ WBK żadnego rachunku i otworzą Konto Jakie Chcę/Konto VIP wraz z kartą jako nowi klienci (my oczywiście sugerujemy założenie rachunku w promocji z dodatkową premią w wysokości 150 zł).

Oprócz tego bank wymaga, by od 1 stycznia 2018 r. do momentu uczestnictwa w promocji na Twoje konto osobiste nie wpływały żadne środki z tytułu wynagrodzenia. Konieczny jest także dostęp do usług BZWBK24 (jeśli go nie masz, potrzebne będzie jedynie podpisanie umowy).

Złóż dyspozycję i odbieraj wynagrodzenie

Spełniasz wymagane warunki uczestnictwa? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś przez 6 miesięcy z rzędu ubiegał się o premię 50 zł za wpływ wynagrodzenia. W tym celu:

  1. W okresie promocji złóż dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę/Konto VIP. Dokonaj tego za pośrednictwem BZWBK24 lub przez infolinię banku.
  2. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu złożenia dyspozycji zanotuj na rachunku wpływ wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1500 zł.
  3. Odbieraj wynagrodzenie przez 6 kolejnych miesięcy.

Uwaga! Jeśli na Twoje Konto Jakie Chcę lub Konto VIP nie wpłynie wynagrodzenie w którymś z miesięcy, to utracisz jedynie prawo do premii za ten konkretny miesiąc.

Cząstkowa premia 50 zł wpłynie na Twój rachunek najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu wymaganego wypływu wynagrodzenia. Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi premia jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Czym jest „wynagrodzenie”?

Kwestią wymagającą klarownego wyjaśnienia jest definicja „wynagrodzenia” przyjęta przez bank. W tym przypadku będzie nim:

jednorazowy wpływ na konto […] z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS / KRUS / lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski”

Bank zastrzegł jednocześnie, że przelewy z innego rachunku tego samego klienta oraz wpłaty własne (w oddziałach lub wpłatomatach) nie zostaną uznane jako spełniające warunek promocji.

Szczegóły w regulaminie.

Niemal darmowy rachunek i 2,7% na koncie oszczędnościowym

Konto Jakie Chcę w BZ WBK to niezwykle prosta i praktycznie darmowa propozycja rachunku osobistego. Nie zapłacisz za jego otwarcie ani prowadzenie, jak i wydanie karty debetowej Dopasowanej Visa lub Mastercard. Do katalogu darmowych usług należą też zwykłe przelewy internetowe.

Jeśli chodzi o miesięczny koszt korzystania z karty, to masz tutaj pewną dowolność – możesz wybrać opcję ze stałą opłatą w wysokości 3 zł lub bardzo łatwą do uniknięcia opłatę 5 zł (wystarczy w danym miesiącu dokonać 5 transakcji kartą lub wydać przy jej pomocy przynajmniej 500 zł).

Przedstawiając ofertę BZ WBK, nie wypada nie wspomnieć o ofercie oszczędnościowej dostępnej dla posiadaczy rachunków osobistych. Na uwagę zasługuje w szczególności Mobilne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 2,7% w skali roku. Wspomniane oprocentowanie dotyczy środków do 100 000 zł i obowiązuje do 31 lipca 2018 r. – im szybciej skorzystasz z oferty, tym więcej zarobisz na odsetkach. Korzystne parametry Mobilnego Konta Oszczędnościowego sprawiają, że należy ono do ścisłej czołówki wśród tego typu produktów w naszym rankingu. Dokładny opis tej oferty prezentujemy w tym prześwietleniu rachunku.

Powiększ swój zysk o dodatkowe 150 zł

Zgodnie z zapowiedzią podpowiadamy, jak możesz zgarnąć premie w obu obowiązujących obecnie promocjach. Aktualnie za otwarcie Konta Jakiego Chcę przysługuje premia 50 zł – jeśli więc nie posiadasz jeszcze rachunku w BZ WBK, to warto założyć konto właśnie w tej promocji. Dodajmy, że premia za otwarcie przysługuje do 23 maja 2018 r. lub do wyczerpania puli 3000 nagród. Warto się więc spieszyć.

Równocześnie możesz zyskać dodatkowe 100 zł za spełnienie banalnie prostych warunków aktywności – wystarczy dokonać płatności kartą lub Blikiem na łączną kwotę przynajmniej 150 zł. Masz na to czas do 17 czerwca 2018 r.

Połączenie promocji jest więc możliwe dla nowych klientów banku, którzy otworzą Konto Jakie Chcę, będą posługiwać się kartą lub Blikiem oraz zapewnią wpływ wynagrodzenia. To wystarczy, by zysk z posiadania podstawowego rachunku osobistego z oferty BZ WBK wyniósł aż 450 zł.

Wysokie premie przy minimum wysiłku

Biorąc pod uwagę mało skomplikowane warunki promocji związanych z Kontem Jakie Chcę, należy uznać, że oferowane w nich premie są niezwykle atrakcyjne.

Otrzymanie w sumie 450 zł przy naprawdę minimalnym zaangażowaniu to jednak nie jedyna korzyść płynąca z posiadania konta osobistego w BZ WBK, gdyż zarobić możesz także dzięki atrakcyjnemu rachunkowi oszczędnościowemu. Z takiej „kumulacji” zwyczajnie nie wypada nie skorzystać. Szkoda tylko, że możliwości połączenia obu promocji nie mają posiadacze Konta VIP – dla nich pozostaje jedynie ubiegać się o premię za wpływ wynagrodzenia.

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.