Do 300 zł premii w promocjach Money Mania i iKonto BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2017 r.

Do 300 zł premii w promocjach Money Mania i iKonto BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej, specjalnej edycji Money Manii do zdobycia jest stuzłotowy bonus za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas. Warunki, jakie musi spełnić uczestnik promocji, nie są skomplikowane. Co więcej, iKonto aktualnie objęte jest jeszcze drugą promocją, w której możesz zyskać do 200 zł premii w ramach moneyback. Łącznie do zgarnięcia jest zatem do 300 zł premii.

Organizatorem akcji „Money Mania edycja specjalna z iKontem” jest Ad Astra Sp. z o.o., partnerami zaś BGŻ BNP Paribas oraz portal Money.pl.

Promocja trwa do 31 marca 2017 r. Liczba kont w ofercie specjalnej jest ograniczona – akcja zakończy się, jeśli zarejestrowanych zostanie 1100 uczestników. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego otrzymasz informację, czy zostałeś objęty promocją: wyświetli się ona na ekranie Twojego komputera oraz zostanie przesłana na adres mailowy.

Obecna edycja Money Mania łączy się z ofertą specjalną iKonta - „iKonto z kartą” - w której możesz zyskać do 40 zł miesięcznie zwrotu za zakupy.

Kto może wziąć udział w Money Manii?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy nie mają założonego konta w BGŻ BNP Paribas ani nie są w trakcie składania wniosku o konto.

Przez nowego klienta organizator rozumie osobę, która nie posiadała rachunku w tym banku (również przed połączeniem się BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska SA) w okresie od 6 marca 2014 r. do 5 marca 2017 r., czyli przez ostatnie 36 miesięcy. Zasada ta dotyczy również współwłaścicieli rachunków.

Co należy zrobić, aby otrzymać 100 zł nagrody?

Wymogi, jakie stawia organizator, są stosunkowo łatwe do wykonania. Aby otrzymać stuzłotowy bonus, powinieneś spełnić łącznie poniższe warunki:

 1. Do 31 marca 2017 r. zarejestrować się na stronie promocji, a następnie za pomocą linka w aplikacji promocyjnej przejść na stronę BGŻ BNP Paribas i złożyć wniosek o otwarcie konta wraz z kartą.
 2. Do 18 kwietnia 2017 r. zawrzeć umowę z bankiem o iKonto i kartę.
 3. W kwietniu oraz w maju:
  • zapewnić wpływ na nowo otwarte iKonto w wysokości min. 1000 zł (nie może być to wpływ gotówkowy, z zakończonych lokat, z kredytów itp.);
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł.
 4. Posiadać aktywne iKonto wraz z kartą do momentu wypłaty nagrody, czyli do 30 czerwca 2017 r.

Każdy uczestnik może założyć tylko jedno iKonto w promocji.

Jak informuje organizator, premia zostanie wydana zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

200 zł moneyback w promocji "iKonto z kartą"

W ramach promocji "iKonto z kartą", prowadzonej bezpośrednio przez bank BGŻ BNP Paribas, przez 5 miesięcy możesz zyskać do 40 zł miesięcznie zwrotu (3%) za zakupy opłacone kartą debetową.

Do promocji mogą przystąpić osoby, które nie są posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz w okresie 36 miesięcy przed złożeniem wniosku o rachunek nie posiadały konta w BGŻ BNP Paribas. Jak widać, warunki uczestnictwa są identyczne jak w przypadku Money Manii.

Bank nie stawia szczególnych wymagań przed uczestnikami promocji; aby otrzymywać regularny zwrot, wystarczy m.in. otworzyć iKonto wraz z kartą debetową, wyrazić chęć przystąpienia do promocji oraz utrzymać rachunek i kartę przez kilka miesięcy.

Szczegóły promocji „iKonto z kartą” opisaliśmy w tym artykule.

Co warto wiedzieć o iKoncie?

iKonto to promocyjna nazwa sztandarowego rachunku BGŻ BNP Paribas – Konta Praktycznego. Co prawda za prowadzenie rachunku i obsługę karty debetowej bank pobiera comiesięczną opłatę, jednak można jej uniknąć, jeżeli:

 • na Twoje konto wpłynie w danym miesiącu min. 1000 zł – w przeciwnym wypadku koszt jego prowadzenia wyniesie 10 zł;
 • wydasz kartą min. 300 zł w miesiącu – inaczej bank naliczy Ci opłatę w wysokości 7 zł.

Pozostałe koszty związane z Kontem Praktycznego prezentują się następująco:

 • darmowe przelewy internetowe Elixir;
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu;
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie – bank nie pobiera prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych;
 • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

Z dokładną analizą Konta Praktycznego zapoznasz się tutaj.

Zdaniem redakcji

Najnowsza edycja Money Manii w połączeniu z ofertą specjalną BGŻ BNP Paribas to kusząca propozycja. Do zyskania jest aż 300 zł premii: 100 zł za założenie iKonta w ramach Money Manii i do 200 zł zwrotu za zakupy wykonane kartą od banku (maks. 40 zł miesięcznie przez 5 miesięcy).

W celu otrzymania stuzłotowej nagrody należy i w kwietniu, i w maju zapewnić wpływ na nowo otwarte iKonto w wysokości min. 1000 zł i wykonać płatności kartą na min. 300 zł. Spełnienie tych warunków jednocześnie zwalnia uczestnika promocji ze wszystkich opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty.

Jeżeli więc szukasz nowoczesnego i taniego konta bankowego, a jednocześnie chciałbyś skorzystać z atrakcyjnej promocji i otrzymać niemały bonus, to najnowsza Money Mania będzie prawdopodobnie dobrym wyborem.

Z ostatniej chwili

 • 20.06.2017 10:16

  W aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego udostępniono mobilną autoryzację transakcji.

 • 16.06.2017 12:44

  Z początkiem czerwca Bank Zachodni WBK uruchomił infolinię w języku ukraińskim. Doradcy banku będą służyć pomocą obywatelom Ukrainy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 • 15.06.2017 10:48

  Od godz. 16:00 w piątek do 10:00 w poniedziałek klienci Credit Agricole nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

 • 13.06.2017 11:36

  Ruszyła świetna promocja Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% Za założenie depozytu w Idea Banku można zgarnąć 2 bilety do Cinema City. Sprawdź szczegóły.

 • 9.06.2017 13:17

  W weekend VW Bank, Nest Bank i Raiffeisen będą przeprowadzały prace w swoich serwisach bankowości internetowej, przez co niektóre usługi nie będą dostępne.

 • 9.06.2017 13:12

  Klienci eurobanku mogą od dziś płacić swoim smartfonem za pomocą usługi Android Pay.

 • 8.06.2017 14:25

  Europejski Bank Centralny pozostawił stopy procentowe na obecnym, wyjątkowo niskim poziomie.

 • 8.06.2017 07:28

  ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty kartę wielowalutową. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć prowizji przy płatnościach w EUR, USD, GBP i PLN.

 • 7.06.2017 10:42

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 7.06.2017 07:02

  Android Pay jest już dostępny dla klientów Orange Finanse.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.