300 zł premii za założenie konta Citi Priority w Citi Handlowy

Ta promocja została zakończona w dniu 31 marca 2017 r. Aktualnie trwa inna akcja promocyjna tego rachunku, w ramach której można zgarnąć nawet 400 zł premii za założenie konta Citi Priority.

300 zł premii za założenie konta Citi Priority w Citi Handlowy Źródło obrazka: strona promocji

Citi Handlowy przygotował dla nowych klientów interesującą promocję – można w niej zyskać nawet 300 zł premii oraz założyć kwartalną lokatę z oprocentowaniem 2%. Oferta skierowana jest do osób, które założą konto Citi Priority. Czy warto z niej skorzystać? W artykule prezentujemy nasze wyliczenia.

W ramach oferty powitalnej Citi Handlowy można zyskać 200 lub 300 zł premii oraz założyć 3-miesięczną lokatę na 2% w skali roku. Wysokość nagrody zależy od spełnionych przez klienta warunków – utrzymywania określonego salda na rachunkach (Wariant I) lub zasilania konta wynagrodzeniem i posiadania produktu kredytowego - np. karty kredytowej (Wariant II). Oba warianty dokładnie opisujemy w dalszej części artykułu.

Oferta jest limitowana – może z niej skorzystać pierwsze 1000 osób – i obowiązuje do 31 marca 2017 r.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które po 30 czerwca 2016 r. nie posiadały w Citi Handlowym konta osobistego lub oszczędnościowego, w tym nie były współwłaścicielami ani pełnomocnikami do takich rachunków. Oferta przeznaczona jest do rezydentów w Polsce, jednak jeśli jesteś obywatelem lub rezydentem w USA, nie możesz przystąpić do promocji (to zastrzeżenie nie dotyczy obywateli innych państw).

Wariant I: 300 zł premii za utrzymywanie salda

W specjalnej ofercie Citi Handlowy można zyskać 75 zł premii przez kolejne 4 miesiące, czyli łącznie 300 zł. Aby otrzymać nagrodę, należy:

 1. Z do 31 marca 2017 r. - może to być również konto wspólne, jednak z promocji może wtedy skorzystać tylko pierwszy posiadacz rachunku.
 2. Podpisać regulamin oferty najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu rachunku osobistego.
 3. Przez 5 kolejnych miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto) wpłacić i utrzymać na rachunkach w banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł
  • saldo wyliczane jest na koniec każdego dnia miesiąca i obejmuje wszystkie rachunki klienta w banku (także lokaty czy konta oszczędnościowe),
  • środki nie mogą pochodzić z innych rachunków klienta w Citi Handlowym;
 4. W każdym z 4 miesięcy, za które wypłacana jest premia, wykonać przynajmniej 2 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Lokata 2% do 30 000 zł

Osoby, które w promocji zasilą konto Citi Priority na min. 30 000 zł, mogą założyć 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2% w skali roku. Maksymalna kwota, którą można wpłacić na ten depozyt, to 30 000 zł. Z oferty można skorzystać do końca następnego miesiąca po otwarciu konta i warto to zrobić, jeżeli zdecydujemy się na Wariant I zdobywania premii.

Przykład wyliczeń dla Wariantu I

Aby lepiej zobrazować, jak w praktyce można spełnić warunki promocji, posłużymy się uproszczonym przykładem w formie tabeli:

Data Co robimy?
16 stycznia
 • Przystępujemy do promocji i zakładamy konto Citi Priority.
 • Przelewamy na założony rachunek osobisty 30 000 zł.
1 lutego

Zakładamy 3-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2% ze środków zgromadzonych na rachunku osobistym.

31 marca

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam pierwszą premię - 75 zł - za luty.

30 kwietnia

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam drugą premię - 75 zł - za marzec.

1 maja
 • Kończy się nasza lokata 2% - otrzymujemy 121,5 zł odsetek (po opodatkowaniu).
 • Tego samego dnia przelewamy 30 000 zł na Konto SuperOszczędnościowe (oprocentowanie 1,5% do 20 000 zł i 0,1% powyżej 20 000 zł).
10 maja

Zapewniamy wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 3000 zł na konto Citi Priority, aby uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku oszczędnościowego (15 zł).

31 maja

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam trzecią premię - 75 zł - za kwiecień.

1 czerwca

Otrzymujemy odsetki z konta oszczędnościowego w wysokości 20,92 zł.

10 czerwca

Zapewniamy wpływ z tytułu wynagrodzenia w kwocie min. 3000 zł na konto Citi Priority, aby uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku oszczędnościowego (15 zł).

30 czerwca

Najpóźniej do tego dnia bank wypłaci nam czwartą, ostatnią premię - 75 zł - za maj.

1 lipca
 • Otrzymujemy odsetki z konta oszczędnościowego - 20,93 zł.
 • Możemy dalej korzystać z oferty Citi Banku lub zamknąć rachunek.

Wariant II: 200 zł za wpływ wynagrodzenia i kartę kredytową

Jeśli nie posiadasz większej sumy pieniędzy, również możesz zyskać premię, jednak niższą - 50 zł przez kolejne 4 miesiące, czyli łącznie 200 zł. Aby otrzymać nagrodę, należy:

 1. do 31 marca 2017 r. - może to być również konto wspólne, jednak z promocji może wtedy skorzystać tylko pierwszy posiadacz rachunku.
 2. Podpisać regulamin oferty najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po otwarciu rachunku osobistego.
 3. W każdym z kolejnych 5 miesięcy (liczonych od miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto) wpłacić na rachunek Citi Priority min. 5000 zł tytułem wynagrodzenia i w tym samym miesiącu posiadać aktywny produkt kredytowy: kartę kredytową, pożyczkę gotówkową kredyt hipoteczny lub linię kredytową w koncie
  • przelew nie może pochodzić z innych rachunków klienta w Citi Handlowym;
 4. W każdym z 4 miesięcy, za które wypłacana jest premia, wykonać przynajmniej 2 transakcje kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

O czym warto pamiętać?

Premia zwolniona jest z opodatkowania, a bank wypłaci ją na założone w promocji konto Citi Priority (nagroda za dany miesiąc będzie wypłacona do końca następnego miesiąca). Warto także pamiętać, że wymagania akcji należy spełnić przez 5 miesięcy, licząc od następnego miesiąca po założeniu konta - przykładowo otwierając rachunek w lutym, średnie saldo w kwocie min. 30 000 zł należy utrzymać od marca do lipca włącznie.

Ważne: Jeśli nie spełnisz warunków promocji w jednym z miesięcy, tracisz prawo do premii także w kolejnych miesiącach!

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Opłaty za Konto Citi Priority

Konto Citi Priority w Citi Handlowym to rachunek dla wymagających klientów. Główne koszty związane z tym kontem są następujące:

 • 25 zł za prowadzenie konta – opłaty można uniknąć, spełniając jeden z dwóch warunków:
  • utrzymywanie na rachunkach w banku (kontach, lokatach, inwestycjach) salda w wysokości min. 30 000 zł,
  • zapewnienie miesięcznych wpływów zewnętrznych w łącznej kwocie min. 5000 zł ORAZ posiadanie karty kredytowej lub kredytu w banku Citi Handlowy;
 • 0 zł za korzystanie z karty debetowej;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie;
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Z naszą analizą rachunku zapoznasz się w tym artykule.

Komentarz redakcji

Promocję dla nowych klientów Citi Handlowego trudno ocenić jednoznacznie. Z jednej strony mamy dość wysoką premię (300 lub 200 zł) i niezłą lokatę kwartalną. Z drugiej: warunki nieco trudne do spełnienia dla przeciętnego Kowalskiego (saldo na rachunkach w kwocie min. 30 000 zł lub miesięczny wpływ w wysokości 5000 zł i produkt kredytowy). Z promocji można jednak „wycisnąć” spore korzyści.

Warto zauważyć, że warunki, które należy spełnić w akcji, umożliwiają jednocześnie zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta. Możemy przelać 30 tys. zł na konto Citi Priority i w ciągu miesiąca założyć 3-miesięczną lokatę na 2%, a po jej zakończeniu środki ulokować na koncie oszczędnościowym w Citi Handlowym. Dzięki temu możemy przez kilka miesięcy mieć bezpłatną obsługę rachunku i karty debetowej, a dodatkowo cieszyć się niezłą premią.

Z ostatniej chwili

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

 • 3.10.2017 09:31

  BZ WBK zwraca nawet 40 zł wydatków na kulturę (teatr, koncert itd.). Wystarczy zakupić bilet przez aplikację mobilną i opłacić dyspozycją Przelew24.

 • 2.10.2017 17:13

  Citibank przedłużył promocję kart kredytowych. Wciąż można otrzymać smartfon LG K4 za wyrobienie plastiku, ale tym razem na dużo łatwiejszych warunkach.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.