300 zł premii za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas - edycja 2

300 zł premii za transakcje mobilne w BGŻ BNP Paribas - edycja 2

BGŻ BNP Paribas to kolejny bank, który aktywnie zachęca swoich klientów do dokonywania płatności mobilnych. W ramach drugiej edycji promocji „Mobilna Premia” nowi posiadacze darmowego w użytkowaniu Konta Optymalnego (lub innego rachunku z oferty banku) mogą w ciągu roku zdobyć nawet 300 zł premii. Do akcji można zgłosić się do końca marca 2018 roku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Uczestnikami promocji mogą być wszystkie pełnoletnie osoby, które w ciągu ostatnich 36 miesięcy nie były posiadaczami ani współposiadaczami Konta Optymalnego, Konta Maksymalnego lub Konta Premium w banku BGŻ BNP Paribas.

W promocji można zarejestrować się do 31 marca 2018 roku.

Jak otrzymać 300 zł premii za transakcje mobilne?

Uczestnicy promocji „Mobilna Premia” za każdą transakcję o wartości przynajmniej 5 zł zrealizowaną za pośrednictwem aplikacji GOmobile lub Android Pay otrzymają zwrot w wysokości 1 zł. Ponieważ zgodnie z regulaminem w ciągu miesiąca premiowane jest aż 25 takich transakcji, a o nagrodę można ubiegać się przez pełne 12 miesięcy, oznacza to, że w ciągu roku do zdobycia jest aż 300 zł.

Jak przystąpić do promocji?

Aby przystąpić do promocji i zyskać nawet 300 zł premii, należy wykonać jedynie trzy proste kroki:

 1. , Konta Maksymalnego lub Konta Premium wraz z wydaniem do niego karty płatniczej oraz udostępnieniem systemu bankowości internetowej.
  Uwaga – aby przystąpić do promocji „Mobilna premia”, podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie drogą mailową dokumentów lub informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (e-korespondencja). Ominięcie tego punktu na etapie składania wniosku o konto będzie skutkowało nieprzystąpieniem do promocji.
 2. Zawrzeć z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę ramową o rachunek i zaakceptować regulamin promocji.
 3. Aktywnie korzystać ze swojego konta, wykonując w ciągu miesiąca przynajmniej dwie transakcje płatnicze na rzecz dostawców mediów, usług płatniczych, uczelni wyższych lub placówek systemu oświaty (pełna lista akceptowanych podmiotów znajduje się w regulaminie promocji §3. Pkt. 5). Alternatywą dla dwóch płatności miesięcznie na rzecz wyżej wymienionych instytucji jest otrzymywanie na swoje konto w BGŻ BNP Paribas wynagrodzenia za pracę.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Szczegółowe zasady przyznawania zwrotu w promocji „Mobilna Premia”

Jak wspomnieliśmy już na wstępie, za każdą transakcję mobilną o wartości powyżej 5 zł uczestnicy promocji otrzymają zwrot w wysokości 1 zł. Wśród akceptowanych aplikacji płatniczych znajdują się: Android Pay oraz GOmobile. Pod uwagę nie są natomiast brane transakcje BLIK-iem oraz wpłaty na rachunek lokat terminowych (założenie lokaty). W przypadku transakcji z użyciem GOmobile uwzględniana będzie tylko jedna transakcja miesięcznie realizowana na rachunek danego beneficjenta. Za każdą kolejną premia nie zostanie naliczona.

Premia za dany miesiąc kalendarzowy zostanie wypłacona 8. dnia kolejnego miesiąca (o ile nie jest to akurat dzień wolny od pracy). Maksymalna wysokość premii wynosi 25 zł miesięcznie, a okres, w którym możemy się o nią ubiegać, wynosi 12 miesięcy. Maksymalnie do zyskania jest więc 300 zł. Nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Konto Optymalne z aplikacją GOmobile

Możliwość udziału w promocji to nie jedyny powód, dla którego warto rozważyć otwarcie rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Jak przedstawia się oferta banku? Do wyboru masz w sumie trzy warianty konta, każdy z innym planem taryfowym: Konto Optymalne, Konto Maksymalne i Konto Premium. Dla większości osób pierwszy z tych rachunków będzie najlepszych wyborem.

Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne, a do tego oferuje jego posiadaczom korzystne warunki korzystania z rachunku. Do konta wydawana jest karta debetowa Mastercard. Aby skorzystać z promocji „Mobilna Premia”, musisz wnioskować o jej wydanie; na szczęście – podobnie jak użytkowanie karty – jest ono darmowe. Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Szczegółowe parametry Konta Optymalnego opisaliśmy tutaj.

Oferowana przez bank nowa aplikacja mobilna GOmobile umożliwia dostęp do rachunku w dowolnym miejscu i czasie. Oferuje ona wszystko, czego potrzebujesz do codziennego zarządzania kontem, w tym możliwość dokonywania szybkich przelewów do ulubionych odbiorców. Ciekawą opcją jest logowanie za pomocą odcisku palca. Podgląd stanu konta masz także wtedy, gdy nie jesteś zalogowany do aplikacji.

Zdaniem redakcji

W stosunku do pierwszej edycji promocji „Mobilna Premia” warunki otrzymania nagrody zostały nieznacznie zaostrzone. Po pierwsze organizator wprowadził limit dotyczący minimalnej kwoty transakcji premiowanej zwrotem. W pierwszej edycji było to 1 zł, a obecnie jest to 5 zł. Drugim utrudnieniem jest konieczność aktywnego korzystania ze swojego rachunku w BGŻ BNP Parabias. Poprzez tą aktywność bank rozumie przynajmniej dwie płatności miesięcznie na rzecz konkretnej grupy adresatów lub zapewnienie wpływu z tytułu wynagrodzenia. Trzecim ograniczeniem jest wyłączenie transakcji Masterpassem z warunków umożliwiających otrzymanie premii.

Mimo stawianych wymogów, promocja wydaje się całkiem interesującą opcją dla osób regularnie dokonujących płatności mobilnych. Jej uczestnicy w bardzo prosty sposób mogą zyskać 25 zł zwrotu miesięcznie (300 zł zwrotu rocznie), a zdobycie tych pieniędzy tak naprawdę będzie wymagało do nas jedynie przestawienia się z płatności gotówką lub kartą na regularne płacenie z użyciem smartfona.

Z ostatniej chwili

 • 20.02.2018 15:01

  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z Kontem Proste Zasady w Getin Banku.

 • 20.02.2018 13:49

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas można zgarnąć do 460 zł z Kontem Optymalnym: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne.

 • 20.02.2018 10:45

  Zakładając Konto dla Młodych w PKO BP można otrzymać 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.

 • 19.02.2018 20:00

  Powraca promocja Citibanku: za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać bon o wartości 300 zł na Allegro.

 • 16.02.2018 08:46

  O co pracownik banku nie ma prawa Cię zapytać? Przeczytaj praktyczny poradnik, jak bronić się przed vishingiem.

 • 15.02.2018 10:47

  mBank rozpoczął nową promocję: "100 zł dla aktywnych" z ekontem Standard. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię.

 • 15.02.2018 08:59

  Raiffeisen Polbank udostępnia klientom płatności mobilne Blik. Klienci mogą już korzystać z płatności w internecie, w terminalach i z wypłat z bankomatów.

 • 12.02.2018 15:33

  Aktualnie promocje za doładowanie telefonu w Orange oferują: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium i ING. Sprawdź co możesz zyskać.

 • 8.02.2018 14:39

  Idea Bank we współpracy z Mastercardem uruchomił usługę Masterpass.

 • 8.02.2018 07:52

  Promocja kart kredytowych w Citibanku: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.