100 zł premii za otwarcie iKonta i 200 zł premii moneyback od BGŻ BNP Paribas

Promocja zakończyła się dnia 21 maja 2017 r.

100 zł premii za otwarcie iKonta i 200 zł premii moneyback od BGŻ BNP Paribas Źródło obrazka: strona promocji

BGŻ BNP Paribas wspólnie z firmą Ad Astra uruchomił kolejną promocję dla nowych klientów – za otwarcie iKonta i aktywne korzystanie z rachunku można uzyskać 100 zł premii. Uczestnicy akcji mogą również skorzystać z dodatkowej oferty specjalnej, w której do zgarnięcia jest 200 zł premii w ramach moneyback i łącznie otrzymać nawet 300 zł.

Organizatorem promocji jest Ad Astra Spółka z o.o. z siedzibą w Michałowicach. Promocja będzie trwała w okresie od 12 maja 2017 roku do 21 maja 2017 roku lub do osiągnięcia liczby 1000 rejestracji. Po przekroczeniu tego limitu bank przestanie przyjmować kolejne zgłoszenia i poinformuje o tym na stronie promocji. Każdy uczestnik może skorzystać oferty specjalnej tylko jeden raz.

3-letni okres karencji

Do akcji „iKonto z Bonusem” mogą przystąpić wyłącznie nowi klienci BNP BGŻ Paribas. Zgodnie z regulaminem są to osoby, które w okresie od 12 maja 2014 roku do 11 maja 2017 roku nie były posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas (oraz nie były nimi w bankach BGŻ S.A. lub BNP Paribas Bank Polska S.A. przed połączeniem tych instytucji).

Ponadto uczestnicy akcji muszą mieć ukończone 18 lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak zgarnąć 100 zł premii od organizatora?

Jeżeli chcemy otrzymać premię, musimy spełnić następujące warunki:

 1. Przystąpić do akcji na stronie promocji najpóźniej do dnia 21 maja 2017 roku i podać w formularzu rejestracyjnym następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego, a następnie złożyć wniosek o otwarcie rachunku osobistego iKonto wraz z kartą debetową.
 2. Do dnia 5 czerwca 2017 roku podpisać z bankiem umowę o prowadzenie konta oraz aktywować rachunek i kartę
  • należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz upoważnić zarówno bank, jak i firmę Ad Astra do przekazywania sobie tych danych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
 3. W czerwcu i lipcu 2017 r. zapewnić wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł (warunek ten trzeba spełnić oddzielnie w każdym miesiącu).
 4. W tym samym okresie (tj. czerwcu i lipcu) wykonać transakcje bezgotówkowe przy użyciu karty na kwotę min. 300 zł miesięcznie – bank będzie brał pod uwagę wyłącznie płatności dokonane w punktach handlowo-usługowych.
 5. Do 31 sierpnia 2017 r. utrzymać aktywne iKonto i kartę (w tym terminie bank wypłaci nam premię).

Haczyki?

Warunkiem otrzymania premii jest zapewnienie odpowiednich wpływów na nowo założony rachunek. Warto jednak pamiętać, że wpływy nie mogą pochodzić:

 • z wpłat gotówkowych;
 • z innych rachunków uczestnika prowadzonych przez bank BGŻ BNP Paribas (w tym BGŻOptima);
 • z rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez bank uczestnikowi.

Przekazanie nagrody

Bank do 16 sierpnia 2017 roku poinformuje uczestników promocji o przyznaniu premii za pomocą wiadomości przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. Nagrody zostaną przekazane laureatom w postaci przelewu bankowego w terminie do 31 sierpnia 2017 roku.

Regulamin promocji znajdziesz pod tym adresem.

Dodatkowe 200 zł premii moneyback od banku

Nowi klienci na etapie zakładania iKonta mogą również przystąpić do równoległej akcji promocyjnej „iKonto z kartą – II edycja” (prowadzonej bezpośrednio przez bank BGŻ BNP Paribas) i po spełnieniu prostych warunków zdobyć zwrot 3% od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą przez 5 kolejnych miesięcy – nie więcej jednak niż 40 zł miesięcznie. Maksymalna łączna wartość moneybacku wynosi 200 zł. Do promocji można przystąpić do 31 maja 2017 r.

Szczegóły promocji „iKonto z kartą- II edycja” opisaliśmy w tym artykule.

Ile kosztuje iKonto?

iKonto to promocyjna nazwa Konta Praktycznego, sztandarowego rachunku osobistego BGŻ BNP Paribas. Opłaty i prowizje związane z Kontem Praktycznym prezentują się następująco:

 • 10 zł za prowadzenie rachunku – opłaty można uniknąć, zapewniając stałe miesięczne wpływy w kwocie min. 1000 zł;
 • 7 zł za obsługę karty debetowej – opłaty można uniknąć, dokonując transakcji kartą na min. 300 zł;
 • 0 zł za przelewy internetowe Elixir;
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie (bank nie pobiera dodatkowej prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych);
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia przelewu;
 • bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

Z dokładną analizą Konta Praktycznego zapoznasz się tutaj.

Komentarz redakcji

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z obu promocji, możemy łącznie zyskać nawet 300 zł premii: 100 zł za założenie iKonta oraz 200 zł zwrotu za zakupy wykonane kartą od banku (maks. 40 zł miesięcznie przez 5 miesięcy). Ponadto jeżeli spełnimy warunki oferty „iKonto z Bonusem”, bank zwolni nas opłat za obsługę karty i prowadzenie rachunku, czyli w praktyce zyskamy praktycznie darmowe konto bankowe.

Reasumując - jeżeli jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie wpływy na rachunek i preferujemy płatności kartą, możemy rozważyć udział w najnowszej promocji zorganizowanej przez firmę Ad Astra i BGŻ BNP Paribas. Pamiętajmy jednak, że akcja jest limitowana i obejmuje pierwsze 1000 zgłoszeń - warto zatem się spieszyć.

Z ostatniej chwili

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

 • 3.10.2017 09:31

  BZ WBK zwraca nawet 40 zł wydatków na kulturę (teatr, koncert itd.). Wystarczy zakupić bilet przez aplikację mobilną i opłacić dyspozycją Przelew24.

 • 2.10.2017 17:13

  Citibank przedłużył promocję kart kredytowych. Wciąż można otrzymać smartfon LG K4 za wyrobienie plastiku, ale tym razem na dużo łatwiejszych warunkach.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.