250 zł premii pieniężnej i 2 lata bez opłat w promocji mBiznes konta Standard w mBanku

250 zł premii pieniężnej i 2 lata bez opłat w promocji mBiznes konta Standard w mBanku Źródło obrazka: strona promocji

W najnowszej promocji na przedsiębiorców czekają atrakcyjne bonusy: 150 zł premii od Bankier.pl, premia w wysokości 100 zł od mBanku i dwuletnie zwolnienie z opłat za kluczowe usługi bankowe. Wystarczy jedynie otworzyć mBiznes Konto Standard, a następnie wykonać dosłownie dwie transakcje, aby bez wysiłku zgarnąć wszystkie trzy nagrody.

250 zł premii i dwuletnia gwarancja braku opłat

Na wstępie warto zaznaczyć, że organizatorem promocji "150 zł na start – VIII edycja" oraz fundatorem premii jest firma Bonnier Business Polska Sp. z o.o. (właściciel portalu Bankier.pl), jednak uczestnicy promocji mogą dodatkowo skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej przez mBank: „Proste konto i 100 zł zwrotu”.

Łącząc obie akcje, można uzyskać w sumie aż 3 korzyści:

 1. 150 zł premii od Bankier.pl.
 2. 100 zł premii od mBanku.
 3. Dwuletnią gwarancję braku opłat za następujące operacje bankowe: prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej, nielimitowane przelewy internetowe (w systemie Elixir), wypłacanie środków z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK (na terenie Polski), wpłacanie gotówki za pomocą wpłatomatów mBanku i Euronet.

Z najnowszej oferty można skorzystać do 28 lutego 2018 r.

Premia tylko dla nowych klientów

Najnowsza akcja jest skierowana do przedsiębiorców, rozumianych jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie, spółki z o.o., spółki jawne, partnerskie, a także wspólników spółek cywilnych.

Z oferty specjalnej mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nie posiadały w mBanku konta firmowego dla danego numeru NIP od 26 grudnia 2017 roku.

Oznacza to, że jeżeli kilka dni przed końcem ubiegłego roku zamknąłeś rachunek firmowy w mBanku to możesz wziąć udział w promocji. Nie jesteś także wykluczony, gdy nawet na ten moment posiadasz konto osobiste w tym banku :)

150 zł premii za spełnienie prostych warunków

Zasady akcji są bardzo proste. W celu otrzymania nagrody należy wykonać łącznie następujące czynności:

 1. Do 28 lutego 2018 r. zarejestrować się na i za jej pośrednictwem przesłać do mBanku wniosek o otwarcie mBiznes konta Standard oraz wyrazić zgodę na przekazanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową. Dane te pozwolą firmie Bonnier Business na weryfikację, czy nowy rachunek faktycznie został otwarty.
 2. W ciągu miesiąca od przesłania wniosku – ale nie później niż do 31 marca 2018 r. (włącznie) - zawrzeć z mBankiem umowę o otwarcie mBiznes konta Standard.
 3. W ciągu miesiąca od podpisania umowy – ale nie później niż do 30 kwietnia 2018 r. – wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew z nowo otworzonego rachunku. Ważne! Bank nie będzie uwzględniał przelewów wewnętrznych.
 4. Za pośrednictwem przekazać organizatorowi numer nowo otwartego mBiznes konta Standard. Jeśli zapomnimy o tej na pozór nieistotnej formalności, organizator nie będzie mógł nam wypłacić premii.

Przekazanie premii tylko na aktywne konto

O przyznaniu nagrody uczestnicy zostaną powiadomieni najpóźniej do 31 maja 2018 r. za pośrednictwem wiadomości e-mail, wysłanej na adres podany podczas rejestracji w promocji, zaś przekazanie premii nastąpi najpóźniej do 14 dni od dnia wysłania powiadomienia. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł i gwarancja braku opłat od mBanku

Równolegle do akcji portalu Bankier.pl trwa promocja własna mBanku „Proste konto i 100 zł zwrotu”. Także i ta oferta posiada wyjątkowo łatwe do spełnienia zasady: aby zdobyć premię, należy w ciągu 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard wykonać przelew do ZUS na kwotę co najmniej 250 zł i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję kartą debetową wydaną do rachunku.

W zamian otrzymamy od banku następujące profity: 100 zł premii oraz dwuletnią gwarancję braku opłat za niektóre usługi bankowe. Także ta promocja obowiązuje do 31 marca 2018 r.

Możesz skorzystać z obu promocji na raz, pamiętając jedynie, że wniosek o rachunek mBiznes konto należy złożyć na .

Akcję „Proste konto i 100 zł zwrotu” opisaliśmy w tym artykule.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Zanim skorzystamy z propozycji banku, przyjrzyjmy się kosztom związanym z prowadzeniem rachunku. Opłaty za podstawowe operacje bankowe przedstawiają się w przypadku mBiznes konta Standard następująco:

Konto w promocji

Opłaty standardowe (obowiązują od 30.11.2017)

Prowadzenie rachunku

0 zł przez 2 lata

9 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując w danym miesiącu przelewu do ZUS

Obsługa karty

0 zł przez 2 lata

5 zł miesięcznie; opłaty można uniknąć, dokonując kartą transakcji na min. 500 zł w miesiącu

Przelewy internetowe

0 zł za nielimitowane przelewy przez 2 lata

1,50 zł za każdy przelew

Przelew do ZUS i US

0 zł

Wypłaty z bankomatów w kraju

0 zł przez 2 lata za wypłaty z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK

0 zł za wypłaty poniżej 100 zł z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK; 1,3 zł dla wyższych wypłat

Warto także dodać, że firmowe konto w mBanku oferuje swoim posiadaczom wiele przydatnych usług. Należą do nich: mPlatforma Walutowa, kredyt na start do 10 000 zł, mNawigacja Finansowa czy wreszcie usługa mTRANSFER. Wszystkie te funkcjonalności oraz pozostałe koszty związane z prowadzeniem konta opisaliśmy dokładniej w naszej analizie.

Zdaniem redakcji

Wspólna akcja portalu Bankier.pl i mBanku to propozycja, na którą naprawdę warto zwrócić uwagę.

Po pierwsze, umożliwia zdobycie aż trzech profitów: 150 zł od Bankier.pl, 100 zł premii od samego banku oraz dwuletniej gwarancji braku opłat za podstawowe czynności bankowe.

Po drugie, charakteryzuje się bardzo przystępnymi warunkami – aby uzyskać trzy nagrody, wystarczy tylko założyć konto, wykonać jeden przelew do ZUS na min. 250 zł i przeprowadzić przynajmniej jedną transakcję kartą debetową wydaną do rachunku.

Po trzecie, uczestnik promocji zyskuje pewność, że w ciągu następnych dwóch lat bank nie zaskoczy go podwyżkami i nawet jeśli dojdzie do zmiany cennika, chronić go będą nabyte w promocji prawa. Naszym zdaniem możliwość uniknięcia przez dwa lata kosztów związanych z codziennym użytkowaniem konta stanowi duży atut najnowszej promocji.

Reasumując- przedsiębiorcy, którym zależy na stabilności opłat, zdecydowanie powinni wziąć pod uwagę najnowszą ofertę mBanku.

Z ostatniej chwili

 • 20.02.2018 15:01

  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z Kontem Proste Zasady w Getin Banku.

 • 20.02.2018 13:49

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas można zgarnąć do 460 zł z Kontem Optymalnym: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne.

 • 20.02.2018 10:45

  Zakładając Konto dla Młodych w PKO BP można otrzymać 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.

 • 19.02.2018 20:00

  Powraca promocja Citibanku: za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać bon o wartości 300 zł na Allegro.

 • 16.02.2018 08:46

  O co pracownik banku nie ma prawa Cię zapytać? Przeczytaj praktyczny poradnik, jak bronić się przed vishingiem.

 • 15.02.2018 10:47

  mBank rozpoczął nową promocję: "100 zł dla aktywnych" z ekontem Standard. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię.

 • 15.02.2018 08:59

  Raiffeisen Polbank udostępnia klientom płatności mobilne Blik. Klienci mogą już korzystać z płatności w internecie, w terminalach i z wypłat z bankomatów.

 • 12.02.2018 15:33

  Aktualnie promocje za doładowanie telefonu w Orange oferują: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium i ING. Sprawdź co możesz zyskać.

 • 8.02.2018 14:39

  Idea Bank we współpracy z Mastercardem uruchomił usługę Masterpass.

 • 8.02.2018 07:52

  Promocja kart kredytowych w Citibanku: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.