240 zł premii za założenie konta w eurobanku i opłacanie abonamentu nc+

Promocja zakończyła się dnia 31 grudnia 2017 r.

240 zł premii za założenie konta w eurobanku i opłacanie abonamentu nc+ Źródło obrazka: strona promocji

Bezpłatne prowadzenie rachunku i obsługa karty oraz do 240 zł premii – takie profity możesz zdobyć, jeżeli otworzysz konto w eurobanku. Oferta specjalna wiąże się jednak z koniecznością opłacania abonamentu platformy cyfrowej nc+. Czy wielbicielom dobrych programów wspólna promocja eurobanku i największego operatora telewizji cyfrowej przypadnie do gustu?

20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy

Uczestnik najnowszej akcji promocyjnej za założenie Konta Active lub Prestige w eurobanku może liczyć na niemałe korzyści. Bank we współpracy z firmą ITI Neovision SA przygotował bowiem następujące bonusy:

 • 20 zł premii miesięcznie przez 12 miesięcy (łącznie nawet 240 zł), jeżeli z nowo otwartego rachunku będziesz opłacał abonament nc+;
 • zwrot opłaty za prowadzenie nowego konta przez 24 miesiące;
 • zwrot kosztów korzystania z karty debetowej wydanej do rachunku, również przez 24 miesiące;
 • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w Koncie.

Promocja „nc+ z Kontem” trwa do 31 grudnia 2017 r.

Kto może wziąć udział w akcji?

Oferta specjalna przeznaczona jest dla nowych klientów eurobanku, tj. osób, które nie posiadały w tej instytucji żadnego rachunku dla osób fizycznych w ciągu 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji.

Drugim, równie ważnym warunkiem, jest posiadanie umowy z ITI Neovision o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+. Jak widzisz, nie jest konieczne podpisanie nowej umowy z operatorem; jeżeli korzystasz z telewizji nc+ nawet od dłuższego czasu, możesz bez problemu przystąpić do promocji i uzyskać zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie za swój abonament.

Jakie jeszcze warunki musisz spełnić?

Wymogi są naprawdę proste. Aby zyskać gwarancję braku wspomnianych opłat oraz comiesięczną premię w wysokości 20 zł, wystarczy, że:

 1. Wypełnisz formularz zgłoszeniowy do promocji i podasz w nim swoje imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu oraz pięć pierwszych cyfr Twojego numeru abonenta nc+. Formularz znajdziesz na tej stronie internetowej (oraz w placówkach eurobanku). Możesz to zrobić do końca grudnia 2017 r.
 2. Podpiszesz umowę o Konto Active lub Prestige wraz z kartą debetową w eurobanku. Rachunek możesz otworzyć przez Internet lub w placówce.
 3. W kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy będziesz wykonywał co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł, a także opłacał abonament nc+, wykonując przelew ze swojego nowo otwartego rachunku.

Co ważne, nie musisz powyższego warunku spełniać od razu po założeniu konta: masz na to kolejne dwa miesiące kalendarzowe, od których dopiero będzie liczył się okres wypłacania premii. Nie musisz się więc martwić, że tuż po otwarciu rachunku nie zdążysz spełnić warunków akcji.

Pozostałe istotne informacje

Choć wymogi stawiane przez bank nie są skomplikowane, warto jednak, byś zapoznał się ze wszystkimi ważnymi szczegółami tej akcji i nie dał się zaskoczyć np. stratą premii. Pamiętaj o tym, że:

 • posiadanie karty debetowej (i dokonywanie nią płatności) jest warunkiem koniecznym do uzyskania premii (20 zł przez 12 miesięcy). Co więcej, powinieneś zawnioskować o kartę w trakcie składania wniosku o konto. Warto wiedzieć, że jeżeli wyrobisz sobie kartę np. po dwóch miesiącach od otwarcia rachunku (co jest możliwe, ale mniej opłacalne), okres wypłacania zwrotu opłat za korzystanie z „plastiku” zostanie skrócony o te dwa miesiące, liczony jest on bowiem od miesiąca, w którym założyłeś konto;
 • jeżeli w którymś z miesięcy promocji nie spełnisz warunków otrzymania premii, nie martw się: możesz ją zdobyć w kolejnych, choć okres wypłacania bonusów będzie odpowiednio krótszy;
 • premia wypłacana będzie na Twoje konto w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełniłeś warunki promocji;
 • nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji „nc+ z Kontem” znajdziesz tutaj.

Do 720 zł premii w ramach programu moneyback w eurobanku

Zakładając rachunek w eurobanku możesz liczyć także na inne profity. Jednym z nich jest program „Rodzina i Przyjaciele”, dzięki któremu możesz zyskać miesięcznie do 60 zł premii moneyback (nawet 720 zł w ciągu roku). Częściowy zwrot kosztów transakcji (5%) naliczany jest za opłacenie kartą wydatków na rozrywkę, sport i rekreację, np.:

 • płatności w restauracjach, barach, kawiarniach itp.;
 • płatności w kinach, teatrach, operach;
 • transakcje wykonywane w sklepach sportowych, pływalniach, basenach, SPA, salonach masażu i parkach wodnych;
 • zakupy biletów lotniczych, kolejowych i linii autobusowych.

To, czy poszczególna transakcja podpada pod regulamin programu moneyback, zależy od kodu kategorii, jakim dysponuje akceptant płatności kartą (kodu MCC). Kody te znajdziesz w regulaminie programu.

W celu otrzymania maksymalnej miesięcznej kwoty zwrotu powinieneś w ciągu miesiąca zapłacić kartą debetową na kwotę 1200 zł. Z programu „Rodzina i Przyjaciele” możesz skorzystać, jeżeli posiadasz Konto Active lub Prestige, a więc rachunki, które biorą udział w promocji „nc+ z Kontem”.

Dokładny opis programu "Rodzina i Przyjaciele" znajdziesz tutaj.

Konto Active a Konto Prestige – porównanie

Konto Active jest standardowym rachunkiem osobistym w ofercie eurobanku, Konto Prestige zaś adresowane jest do osób, którym zależy na bezpłatności wielu usług, ale które jednocześnie chcą i mogą zapewnić stosunkowo wysoki wpływ na konto.

W tabeli prezentujemy najważniejsze parametry obu rachunków.

Konto Active Konto Prestige
Otwarcie rachunku 0 zł 0 zł
Prowadzenie rachunku

9 zł – opłaty tej unikniesz, jeśli w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynęło min. 1500 zł z tytułu pensji, renty czy emerytury lub średnie saldo na rachunku wynosiło min. 15 000 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wpływów na konto

21 zł – opłaty tej unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynęło min. 4000 zł lub średnie saldo na rachunku wynosi min. 50 000 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wpływów na konto

Standardowy przelew internetowy 0 zł 0 zł
Przelew natychmiastowy (tylko do 3 tys. zł) 3 zł 1 zł
Zlecenie stałe 0 zł 0 zł
Przelew zewnętrzny w oddziale banku 7 zł 0 zł
Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale 0 zł 0 zł
Wydanie karty debetowej 0 zł 0 zł
Obsługa karty debetowej

4,90 zł – opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wartości transakcji kartą

4,90 zł - opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wartości transakcji kartą

Wypłata z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł
Wypłata z bankomatów za granicą

5 zł (dla kart Visa bank doliczy także prowizję 3% od kwoty transakcji, w przypadku kart Mastercard – 0%)

0 zł (dla kart Visa bank doliczy także prowizję 1% od kwoty transakcji, w przypadku kart Mastercard – 0%)

Uwaga! W eurobanku nie ma dostępnych usług takich jak: polecenie zapłaty, przelewy zagraniczne i przelewy europejskie (SEPA).

Naszą analizę Konta Active w eurobanku przeczytasz w tym artykule. Taryfę opłat i prowizji eurobanku znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

W najnowszej promocji eurobanku możesz zyskać 20 zł premii przez 12 miesięcy (razem nawet 240 zł) oraz gwarancję zwrotu opłat za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i prowizji za uzyskanie Limitu w Koncie. Warunki akcji są bardzo proste: wystarczy, że założysz Konto Active lub Prestige wraz z kartą debetową, a w kolejnych miesiącach będziesz wykonywał po 3 transakcje „plastikiem” na kwotę min. 50 zł oraz opłacał abonament nc+, wykonując przelew z nowo otwartego konta.

Oferta skierowana jest zarówno do osób, które już korzystają z platformy cyfrowej nc+, jak i do tych, które dopiero rozważają podpisanie umowy o tę usługę. Dla obecnych klientów nc+ to cenna informacja: w prosty sposób mogą one nieco zaoszczędzić na kosztach abonamentu. Nowi klienci mają natomiast dużo czasu na podjęcie decyzji o podpisaniu umowy z platformą cyfrową, bowiem promocja trwa do końca roku.

Haczyki? Nie ma ich w zasadzie wcale. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to zamówienie karty od razu przy zakładaniu konta – dzięki temu zyskujesz wszystkie profity z promocji od samego początku i niczego nie tracisz. Podsumowując: oferta eurobanku jest naprawdę warta rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 25.04.2018 14:28

  BZ WBK uruchamia kolejne promocje: 100 zł w formie bonów Sodexo lub 2 bilety do Cinema City. Sprawdź szczegóły tutaj.

 • 25.04.2018 09:16

  Sprawdzamy czy warto posiadać więcej niż jedno konto bankowe. Jakie są korzyści i na co trzeba uważać posiadając kilka kont osobistych.

 • 24.04.2018 12:41

  Zlecając przelew wynagrodzenia na konto BZ WBK można zyskać 300 zł w najnowszej promocji Banku.

 • 23.04.2018 15:50

  Otwarcie darmowego Konta Jakie Chcę w BZ WBK i wydanie za pomocą karty/Blika przynajmniej 150 zł będzie skutkowało otrzymaniem 150 zł od Banku.

 • 22.04.2018 08:28

  BGŻ BNP Paribas uruchomił kolejną promocję Konta Optymalnego. Tym razem można zgarnąć 200 zł do sklepu odzieżowego Answear.com.

 • 20.04.2018 09:47

  Podatek bankowy wprowadzono w lutym 2016. W tym artykule sprawdzamy, czy banki przerzuciły jego koszt na klientów.

 • 19.04.2018 15:23

  Ruszyła II edycja programu poleceń w Credit Agricole. Bank płaci 50 zł za polecenie konta i 50 zł za otwarcie konta z polecenia.

 • 18.04.2018 13:54

  W najnowszej promocji Citibanku można zdobyć smartfon LG K4 dual sim (2017). Warunki jakie trzeba spełnić by go zdobyć opisaliśmy tutaj.

 • 17.04.2018 07:08

  Z Kontem dla Młodych w PKO BP możesz obecnie otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Empik.com.

 • 13.04.2018 07:07

  Przed zbliżającym się weekendem sprawdź jak efektywnie możesz przelać pieniądze w tym czasie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.