240 zł premii za założenie konta w eurobanku i opłacanie abonamentu nc+

240 zł premii za założenie konta w eurobanku i opłacanie abonamentu nc+ Źródło obrazka: strona promocji

Bezpłatne prowadzenie rachunku i obsługa karty oraz do 240 zł premii – takie profity możesz zdobyć, jeżeli otworzysz konto w eurobanku. Oferta specjalna wiąże się jednak z koniecznością opłacania abonamentu platformy cyfrowej nc+. Czy wielbicielom dobrych programów wspólna promocja eurobanku i największego operatora telewizji cyfrowej przypadnie do gustu?

20 zł miesięcznie przez 12 miesięcy

Uczestnik najnowszej akcji promocyjnej za założenie Konta Active lub Prestige w eurobanku może liczyć na niemałe korzyści. Bank we współpracy z firmą ITI Neovision SA przygotował bowiem następujące bonusy:

 • 20 zł premii miesięcznie przez 12 miesięcy (łącznie nawet 240 zł), jeżeli z nowo otwartego rachunku będziesz opłacał abonament nc+;
 • zwrot opłaty za prowadzenie nowego konta przez 24 miesiące;
 • zwrot kosztów korzystania z karty debetowej wydanej do rachunku, również przez 24 miesiące;
 • zwrot prowizji za udzielenie Limitu w Koncie.

Promocja „nc+ z Kontem” trwa do 31 grudnia 2017 r.

Kto może wziąć udział w akcji?

Oferta specjalna przeznaczona jest dla nowych klientów eurobanku, tj. osób, które nie posiadały w tej instytucji żadnego rachunku dla osób fizycznych w ciągu 12 miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji.

Drugim, równie ważnym warunkiem, jest posiadanie umowy z ITI Neovision o świadczenie usług telewizji cyfrowej nc+. Jak widzisz, nie jest konieczne podpisanie nowej umowy z operatorem; jeżeli korzystasz z telewizji nc+ nawet od dłuższego czasu, możesz bez problemu przystąpić do promocji i uzyskać zwrot w wysokości 20 zł miesięcznie za swój abonament.

Jakie jeszcze warunki musisz spełnić?

Wymogi są naprawdę proste. Aby zyskać gwarancję braku wspomnianych opłat oraz comiesięczną premię w wysokości 20 zł, wystarczy, że:

 1. Wypełnisz formularz zgłoszeniowy do promocji i podasz w nim swoje imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu oraz pięć pierwszych cyfr Twojego numeru abonenta nc+. Formularz znajdziesz na tej stronie internetowej (oraz w placówkach eurobanku). Możesz to zrobić do końca grudnia 2017 r.
 2. Podpiszesz umowę o Konto Active lub Prestige wraz z kartą debetową w eurobanku. Rachunek możesz otworzyć przez Internet lub w placówce.
 3. W kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy będziesz wykonywał co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł, a także opłacał abonament nc+, wykonując przelew ze swojego nowo otwartego rachunku.

Co ważne, nie musisz powyższego warunku spełniać od razu po założeniu konta: masz na to kolejne dwa miesiące kalendarzowe, od których dopiero będzie liczył się okres wypłacania premii. Nie musisz się więc martwić, że tuż po otwarciu rachunku nie zdążysz spełnić warunków akcji.

Pozostałe istotne informacje

Choć wymogi stawiane przez bank nie są skomplikowane, warto jednak, byś zapoznał się ze wszystkimi ważnymi szczegółami tej akcji i nie dał się zaskoczyć np. stratą premii. Pamiętaj o tym, że:

 • posiadanie karty debetowej (i dokonywanie nią płatności) jest warunkiem koniecznym do uzyskania premii (20 zł przez 12 miesięcy). Co więcej, powinieneś zawnioskować o kartę w trakcie składania wniosku o konto. Warto wiedzieć, że jeżeli wyrobisz sobie kartę np. po dwóch miesiącach od otwarcia rachunku (co jest możliwe, ale mniej opłacalne), okres wypłacania zwrotu opłat za korzystanie z „plastiku” zostanie skrócony o te dwa miesiące, liczony jest on bowiem od miesiąca, w którym założyłeś konto;
 • jeżeli w którymś z miesięcy promocji nie spełnisz warunków otrzymania premii, nie martw się: możesz ją zdobyć w kolejnych, choć okres wypłacania bonusów będzie odpowiednio krótszy;
 • premia wypłacana będzie na Twoje konto w kolejnym miesiącu po tym, w którym spełniłeś warunki promocji;
 • nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Regulamin promocji „nc+ z Kontem” znajdziesz tutaj.

Do 720 zł premii w ramach programu moneyback w eurobanku

Zakładając rachunek w eurobanku możesz liczyć także na inne profity. Jednym z nich jest program „Rodzina i Przyjaciele”, dzięki któremu możesz zyskać miesięcznie do 60 zł premii moneyback (nawet 720 zł w ciągu roku). Częściowy zwrot kosztów transakcji (5%) naliczany jest za opłacenie kartą wydatków na rozrywkę, sport i rekreację, np.:

 • płatności w restauracjach, barach, kawiarniach itp.;
 • płatności w kinach, teatrach, operach;
 • transakcje wykonywane w sklepach sportowych, pływalniach, basenach, SPA, salonach masażu i parkach wodnych;
 • zakupy biletów lotniczych, kolejowych i linii autobusowych.

To, czy poszczególna transakcja podpada pod regulamin programu moneyback, zależy od kodu kategorii, jakim dysponuje akceptant płatności kartą (kodu MCC). Kody te znajdziesz w regulaminie programu.

W celu otrzymania maksymalnej miesięcznej kwoty zwrotu powinieneś w ciągu miesiąca zapłacić kartą debetową na kwotę 1200 zł. Z programu „Rodzina i Przyjaciele” możesz skorzystać, jeżeli posiadasz Konto Active lub Prestige, a więc rachunki, które biorą udział w promocji „nc+ z Kontem”.

Dokładny opis programu "Rodzina i Przyjaciele" znajdziesz tutaj.

Konto Active a Konto Prestige – porównanie

Konto Active jest standardowym rachunkiem osobistym w ofercie eurobanku, Konto Prestige zaś adresowane jest do osób, którym zależy na bezpłatności wielu usług, ale które jednocześnie chcą i mogą zapewnić stosunkowo wysoki wpływ na konto.

W tabeli prezentujemy najważniejsze parametry obu rachunków.

Konto Active Konto Prestige
Otwarcie rachunku 0 zł 0 zł
Prowadzenie rachunku

9 zł – opłaty tej unikniesz, jeśli w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynęło min. 1500 zł z tytułu pensji, renty czy emerytury lub średnie saldo na rachunku wynosiło min. 15 000 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wpływów na konto

21 zł – opłaty tej unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu na Twoje konto wpłynęło min. 4000 zł lub średnie saldo na rachunku wynosi min. 50 000 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wpływów na konto

Standardowy przelew internetowy 0 zł 0 zł
Przelew natychmiastowy (tylko do 3 tys. zł) 3 zł 1 zł
Zlecenie stałe 0 zł 0 zł
Przelew zewnętrzny w oddziale banku 7 zł 0 zł
Wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale 0 zł 0 zł
Wydanie karty debetowej 0 zł 0 zł
Obsługa karty debetowej

4,90 zł – opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 400 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wartości transakcji kartą

4,90 zł - opłaty unikniesz, jeżeli w poprzednim miesiącu wykonasz kartą transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł;

w promocji bank zwróci Ci tę opłatę niezależnie od wartości transakcji kartą

Wypłata z bankomatów w kraju 0 zł 0 zł
Wypłata z bankomatów za granicą

5 zł (dla kart Visa bank doliczy także prowizję 3% od kwoty transakcji, w przypadku kart Mastercard – 0%)

0 zł (dla kart Visa bank doliczy także prowizję 1% od kwoty transakcji, w przypadku kart Mastercard – 0%)

Uwaga! W eurobanku nie ma dostępnych usług takich jak: polecenie zapłaty, przelewy zagraniczne i przelewy europejskie (SEPA).

Naszą analizę Konta Active w eurobanku przeczytasz w tym artykule. Taryfę opłat i prowizji eurobanku znajdziesz tutaj.

Podsumowanie

W najnowszej promocji eurobanku możesz zyskać 20 zł premii przez 12 miesięcy (razem nawet 240 zł) oraz gwarancję zwrotu opłat za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej i prowizji za uzyskanie Limitu w Koncie. Warunki akcji są bardzo proste: wystarczy, że założysz Konto Active lub Prestige wraz z kartą debetową, a w kolejnych miesiącach będziesz wykonywał po 3 transakcje „plastikiem” na kwotę min. 50 zł oraz opłacał abonament nc+, wykonując przelew z nowo otwartego konta.

Oferta skierowana jest zarówno do osób, które już korzystają z platformy cyfrowej nc+, jak i do tych, które dopiero rozważają podpisanie umowy o tę usługę. Dla obecnych klientów nc+ to cenna informacja: w prosty sposób mogą one nieco zaoszczędzić na kosztach abonamentu. Nowi klienci mają natomiast dużo czasu na podjęcie decyzji o podpisaniu umowy z platformą cyfrową, bowiem promocja trwa do końca roku.

Haczyki? Nie ma ich w zasadzie wcale. Jedyne, o czym powinieneś pamiętać, to zamówienie karty od razu przy zakładaniu konta – dzięki temu zyskujesz wszystkie profity z promocji od samego początku i niczego nie tracisz. Podsumowując: oferta eurobanku jest naprawdę warta rozważenia.

Z ostatniej chwili

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

 • 3.10.2017 09:31

  BZ WBK zwraca nawet 40 zł wydatków na kulturę (teatr, koncert itd.). Wystarczy zakupić bilet przez aplikację mobilną i opłacić dyspozycją Przelew24.

 • 2.10.2017 17:13

  Citibank przedłużył promocję kart kredytowych. Wciąż można otrzymać smartfon LG K4 za wyrobienie plastiku, ale tym razem na dużo łatwiejszych warunkach.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.