150 zł premii i do 250 zł w programie poleceń z Kontem 360° lub 360° Student w Banku Millennium

150 zł premii i do 250 zł w programie poleceń z Kontem 360° lub 360° Student w Banku Millennium Źródło obrazka: strona promocji

Promocji związanych z otwarciem rachunku nigdy dość. Tym razem premia pieniężna – i to wysokości aż 150 zł – przysługuje nowym posiadaczom Konta 360° w Banku Millennium, także w taryfie Student. Dodatkowo możesz zyskać nawet 250 zł w programie poleceń oraz 2,7% do 200 000 zł na rachunku oszczędnościowym.

Organizatorem akcji "Konto 360° z BONUSEM" jest Rankomat Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Do udziału uprawnione są osoby pełnoletnie, które obecnie nie korzystają z żadnych produktów Banku Millennium. Jeśli byłeś klientem banku, ale z jakiegoś powodu zrezygnowałeś wcześniej z jego usług, to także możesz wziąć udział w promocji, pod warunkiem, że wcześniej nie korzystałeś z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta w Banku Millennium (nie dotyczy którejkolwiek edycji promocji "Zyskaj 360 zł"). Termin skorzystania z oferty promocyjnej upływa 25 lutego 2018 r.

Wysokość przyznawanej premii to 150 zł. Dodatkowo masz szansę zgarnąć nawet 250 zł w programie poleceń. Łączna kwota możliwych do uzyskania premii to zatem aż 400 zł. Za chwilę przekonasz się, że ich uzyskanie nie jest wcale takie trudne.

Łatwe 150 zł premii

Aby bank przyznał Ci bonus 150 zł, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Zarejestrować się na , podając swoje dane i akceptując regulamin.
 2. Kliknąć w link aktywacyjny przesłany na wskazany przez Ciebie adres e-mail.
 3. Do 25 lutego 2018 r. złożyć (koniecznie za pośrednictwem konta w serwisie promocji!) wniosek o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student wraz z kartą debetową; na tym etapie będziesz musiał wyrazić również zgodę na przekazywanie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową; pamiętaj, że adres e-mail podany przy składaniu wniosku o rachunek musi być identyczny z tym, który wskazałeś podczas rejestracji w promocji.
 4. Do 28 lutego 2018 r. podpisać z bankiem umowę o otwarcie rachunku.
 5. Dalsze warunki są różne dla dwóch typów uczestników:
  • jeśli nigdy wcześniej nie byłeś klientem Banku Millennium, zapewnij w marcu i kwietniu 2018 r. (w każdym z tych miesięcy osobno!) wpływy na nowo otwarte konto o łącznej wysokości co najmniej 1000 zł oraz dokonaj w każdym z tych miesięcy przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (kartą lub BLIK-iem);
  • jeśli byłeś już kiedyś klientem Banku Millennium, to w marcu i kwietniu 2018 r. zapewnij (również w każdym z tych miesięcy) wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości co najmniej 1000 zł oraz dokonaj w każdym ze wspomnianych miesięcy co najmniej jednej płatności bezgotówkowej (tu również wchodzi w grę płatność kartą lub BLIK-iem).

Jak widać, warunek aktywnego korzystania z rachunku różni się w obu przypadkach rodzajem wymaganych wpływów. Dla jednych będą to dowolne wpływy na konto, dla innych - wyłącznie wynagrodzenie.

Organizator zaznacza, że do transakcji bezgotówkowych spełniających warunki promocji nie będą zaliczane wypłaty z bankomatów, przelewy z innych rachunków uczestnika w Banku Millennium oraz transakcje anulowane. Pamiętaj też, by nie zamykać rachunku przed odbiorem premii.

Kiedy premia trafi na Twoje konto w Banku Millennium?

O przyznaniu bonusu zostaniesz poinformowany najpóźniej 16 maja 2018 r. drogą mailową. W wiadomości organizator poprosi Cię o wypełnienie formularza, który będziesz musiał uzupełnić o numer rachunku otwartego w ramach promocji. Co ważne, masz na to 7 dni od momentu otrzymania maila.

Bonus w wysokości 150 zł wpłynie na Twoje Konto 360° do 31 maja 2018 r. Premia ta – zgodnie z obowiązującym prawem - jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Dodatkowe 250 zł w programie poleceń

Jeśli spełniasz warunki otrzymania bonusu 150 zł, możesz się ubiegać o dodatkowy bonus w programie polecania rachunku. Organizator rozdaje 50 zł za każdą osobę poleconą z zastrzeżeniem, że premię można otrzymać za maksymalnie 5 osób. Co za tym idzie, do zgarnięcia jest nawet 250 zł.

Pamiętaj, że udział w programie poleceń możesz rozpocząć jeszcze przed spełnieniem wszystkich warunków otrzymania 150 zł.

Jak otrzymać te pieniądze? Wystarczy, że:

 • przekażesz osobie, której chciałbyś polecić rachunek, wygenerowany w Twoim koncie uczestnika link polecający;
 • osoba polecona założy konto osobiste, wykorzystując w tym celu otrzymany od Ciebie link oraz spełni te same warunki, które konieczne są do odbioru 150 zł (patrz powyżej)

Premia dodatkowa – 50 zł za każdą poleconą osobę – wpłynie na Twoje konto wraz z bonusem 150 zł. Jej wartość również jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto 360° i Konto 360° Student w Banku Millennium

Rachunek osobisty Banku Millennium - zarówno w wersji „dorosłej”, jak i młodzieżowej – od lat jest zaliczany do ścisłej czołówki kont osobistych. Jego atutem są zarówno konkurencyjne opłaty, jak i rozbudowany pakiet dodatkowych usług. Wszystko to sprawia, że klienci otrzymują funkcjonalny i nowoczesny rachunek, oferujący swoim posiadaczom wymierne korzyści.

Ile to wszystko kosztuje?

Wróćmy jednak do opłat. Choć prowizja za prowadzenie konta wynosi 8 zł miesięcznie, jednak w łatwy sposób możemy jej uniknąć – wystarczy, że zapewnimy wpływ na konto w wysokości 1000 zł i wykonamy przynajmniej jedną płatność kartą na dowolną kwotę, aby rachunek stał się bezpłatny. Co więcej, ta aktywność zwolni nas jednocześnie z opłaty za korzystanie z karty debetowej i zapewni bezpłatną wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce. Z kolei, aby Konto 360º Student stało się bezpłatne, wystarczy wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę w miesiącu (bank nie wymaga comiesięcznych wpływów na rachunek).

Jak już wspomnieliśmy, posiadacze rachunku mogą skorzystać z wielu przydatnych funkcjonalności. Są wśród nich: płatności Blik, przelewy na e-mail i telefon, aplikacja mobilna (jedna z najnowocześniejszych na rynku) czy rozbudowany pakiet ubezpieczeń, obejmujący assistance domowy i medyczny.

Świetna oferta oszczędnościowa

Jednak w pierwszej kolejności naszą uwagę powinny przyciągnąć powiązane z kontem produkty oszczędnościowe - całkiem przyzwoita Lokata Mobilna, oferująca 2,25% w skali roku (przy czy możemy skorzystać z podsuniętego przez bank rozwiązania i podwyższyć oprocentowanie do 2,5%) oraz świetny rachunek oszczędnościowy Profit. W aktualnie trwającej promocji tego rachunku w zamian za ulokowanie nowych środków możemy zyskać 2,7% w skali roku przez 3 miesiące dla kwot do 200 000 zł. Jeżeli więc zdecydujemy się na założenie Konta 360°, a następnie otworzymy Konto Profit, upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu – zdobędziemy premię w wysokości 150 zł i zarobimy wysokie odsetki na jednym z najlepiej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych na rynku.

Szczegółową analizę rachunku osobistego znajdziesz tutaj, a informacje na temat Konta Oszczędnościowego Profit tutaj.

Atrakcyjna oferta rachunku osobistego z premią

Do udziału w promocji "Konto 360° z BONUSEM" zachęcamy przede wszystkim osoby do 26. roku życia, dla których Bank Millennium posiada osobną wersję Konta 360°. Dodatkowe środki (w postaci premii za spełnienie niekomplikowanych warunków promocji) z pewnością mogą uratować niejeden studencki budżet. Nie oznacza to jednak, że oferta nie jest atrakcyjna także dla starszych klientów.

Warunki otrzymania 150 zł są banalnie proste (założenie konta + zapewnienie wpływów 1000 zł + jedna transakcja bezgotówkowa). Nieco większą determinacją będą się musieli wykazać Ci, którzy chcą powiększyć swoją zdobycz o premię dodatkową za program polecania. Jeśli jednak parametry rachunku są na tyle korzystne, że możemy go polecić członkom rodziny lub znajomym – to czemu nie?

Z ostatniej chwili

 • 20.02.2018 15:01

  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z Kontem Proste Zasady w Getin Banku.

 • 20.02.2018 13:49

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas można zgarnąć do 460 zł z Kontem Optymalnym: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne.

 • 20.02.2018 10:45

  Zakładając Konto dla Młodych w PKO BP można otrzymać 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.

 • 19.02.2018 20:00

  Powraca promocja Citibanku: za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać bon o wartości 300 zł na Allegro.

 • 16.02.2018 08:46

  O co pracownik banku nie ma prawa Cię zapytać? Przeczytaj praktyczny poradnik, jak bronić się przed vishingiem.

 • 15.02.2018 10:47

  mBank rozpoczął nową promocję: "100 zł dla aktywnych" z ekontem Standard. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię.

 • 15.02.2018 08:59

  Raiffeisen Polbank udostępnia klientom płatności mobilne Blik. Klienci mogą już korzystać z płatności w internecie, w terminalach i z wypłat z bankomatów.

 • 12.02.2018 15:33

  Aktualnie promocje za doładowanie telefonu w Orange oferują: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium i ING. Sprawdź co możesz zyskać.

 • 8.02.2018 14:39

  Idea Bank we współpracy z Mastercardem uruchomił usługę Masterpass.

 • 8.02.2018 07:52

  Promocja kart kredytowych w Citibanku: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.