15 zł rabatu na posiłki w promocji Pyszne.pl i MasterPassa

15 zł rabatu na posiłki w promocji Pyszne.pl i MasterPassa Źródło obrazka: profil FB pyszne.pl

Promocja na Pyszne.pl z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom dobrego jedzenia. Płacąc za posiłek przy pomocy elektronicznego portfela Masterpass, otrzymamy wart 15 zł kod rabatowy do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Minimalna wartość zamówienia uprawniającego do otrzymania zniżki wynosi 30 zł, a każdy uczestnik promocji może otrzymać dowolną liczbę kodów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich osób posiadających konto w serwisie Pyszne.pl, a także zarejestrowany portfel elektroniczny w systemie Masterpass z dodaną do niego przynajmniej jedną kartą płatniczą Mastercard lub Maestro.

Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do 11 grudnia 2017 roku.

Warunki wydania nagrody

Aby otrzymać kupon rabatowy o wartości 15 zł do wykorzystania podczas zakupów jedzenia na Pyszne.pl, należy spełnić jedynie dwa proste warunki:

 1. W czasie trwania akcji promocyjnej dokonać zamówienia na kwotę minimum 30 zł na stronie www.pyszne.pl, w formularzu zamówienia podając swoje aktualne dane osobowo-kontaktowe (imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu). Złożone zamówienie należy opłacić przy pomocy portfela Masterpass.
 2. Zapisać się na newsletter Pyszne.pl dostępny tutaj: https://www.pyszne.pl/newsletter (warunkiem subskrypcji newslettera jest podanie aktualnego adresu e-mail).

Uczestnicy, którzy spełnią powyższe wymogi, otrzymają kod rabatowy uprawniający do zniżki w wysokości 15 zł podczas kolejnych zakupów na Pyszne.pl na kwotę min. 30 zł.

Liczba kodów dla pojedynczej osoby jest nielimitowana, co oznacza, że w okresie trwania promocji możemy otrzymać dowolną liczbę zniżek.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci wartego 15 zł kodu zniżkowego zostanie przekazana uczestnikom w wiadomości wysłanej na podany przez nich adres e-mail (wysyłka odbędzie się w terminie do 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji).

Otrzymany kod jest ważny do 10 stycznia 2018 roku i można go wykorzystać podczas składania zamówienia przez stronę internetową www.pyszne.pl lub przez aplikację Pyszne.pl dostępną na telefonach komórkowych z systemami iOS oraz Android.

Uwaga – warunkiem aktywacji kodu jest złożenie zamówienia na kwotę min. 30 zł.

Promocja nie łączy się z innymi akcjami organizowanymi przez serwis Pyszne.pl (dotyczy to także akcji organizowanych dla Pyszne.pl przez zewnętrzne firmy).

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest portfel Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel, w którym zarejestrujemy posiadane przez nas karty płatnicze Mastercard i Maestro.

Dzięki portfelowi Masterpass podczas płatności internetowych nie będziemy musieli każdorazowo podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVC, a do finalizacji transakcji wystarczy nam nadany podczas zakładania konta kod PIN.

O portfelu elektronicznym Masterpass piszemy w tym artykule.

Naszym zadaniem

Najnowsza promocja Pyszne.pl i Masterpass oprócz zachęty do aktywnego korzystania z najnowszych rozwiązań płatniczych jest także doskonałą okazją do obniżenia kosztów zakupu ulubionych posiłków. Umiejętne wykorzystanie wartego 15 zł kodu rabatowego sprawi, że za co drugie zamówienie zapłacimy nawet o 50 proc. mniej, niż wynosi regularna cena.

Co najlepsze – liczba kodów rabatowych jest nielimitowana, dzięki czemu regularnie zamawiając jedzenie na Pyszne.pl i płacąc za nie kartą zarejestrowaną w elektronicznym portfelu Masterpass, możemy całkiem sporo zaoszczędzić na wydatkach na jedzenie.

Przypominamy jednak, że kod zniżkowy otrzymamy wyłącznie po zapisaniu się na newsletter serwisu Pyszne.pl. Pominięcie tego kroku sprawi, że zniżka nie zostanie nam przyznana.

Z ostatniej chwili

 • 17.11.2017 08:19

  Przypominamy o programie poleceń BZ WBK - za rekomendację konta można zyskać 100 zł premii.

 • 15.11.2017 13:18

  W promocji BZ WBK można otrzymać powerbank za płatności mobilną kartą Visa. Więcej o akcji znajdziesz tutaj.

 • 15.11.2017 09:30

  W eurobanku można już założyć konto walutowe i korzystać z karty wielowalutowej. Szczegóły tutaj.

 • 14.11.2017 14:10

  Przelewy Express Elixir są od dziś (14.11) dostępne w serwisie transakcyjnym Inteligo.

 • 14.11.2017 11:09

  Nawet 1000 zł z eKontem standard w mbanku: 100 zł premii za otwarcie, 50 zł za każde polecenie, 650 zł zwrotu za zakupy.

 • 14.11.2017 08:05

  Od dziś (14.11) w mBanku opłata za korzystanie wpłatomatów Euronetu wynosi 0,2% min. 2 zł.

 • 13.11.2017 15:56

  Jedno z najpopularniejszych kont staje się jeszcze atrakcyjniejsze. Można zgarnąć aż 150 zł premii w gotówce za założenie Konta 360° w Banku Millennium!

 • 13.11.2017 09:56

  Jesteś klientem BZ WBK? Możesz otrzymać 40 zł w postaci bonów do Sodexo.

 • 10.11.2017 14:42

  W Banku Millennium system Millenet, aplikacja mobilna, płatności BLIK oraz internetowe będą niedostępne 11 listopada od godz. 00:00 do godz. 02:00.

 • 10.11.2017 14:40

  Volkswagen Bank poinformował, że 12.11 w godzinach 7:45 - 14:00 mogą wystąpić problemy w dostępnie do rachunków przez Internet i telefon.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.