15 zł rabatu na posiłki w promocji Pyszne.pl i MasterPassa

Promocja zakończyła się dnia 11 grudnia 2017 r.

15 zł rabatu na posiłki w promocji Pyszne.pl i MasterPassa Źródło obrazka: profil FB pyszne.pl

Promocja na Pyszne.pl z pewnością przypadnie do gustu wszystkim amatorom dobrego jedzenia. Płacąc za posiłek przy pomocy elektronicznego portfela Masterpass, otrzymamy wart 15 zł kod rabatowy do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Minimalna wartość zamówienia uprawniającego do otrzymania zniżki wynosi 30 zł, a każdy uczestnik promocji może otrzymać dowolną liczbę kodów.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja skierowana jest do wszystkich osób posiadających konto w serwisie Pyszne.pl, a także zarejestrowany portfel elektroniczny w systemie Masterpass z dodaną do niego przynajmniej jedną kartą płatniczą Mastercard lub Maestro.

Promocja jest nielimitowana i obowiązuje do 11 grudnia 2017 roku.

Warunki wydania nagrody

Aby otrzymać kupon rabatowy o wartości 15 zł do wykorzystania podczas zakupów jedzenia na Pyszne.pl, należy spełnić jedynie dwa proste warunki:

 1. W czasie trwania akcji promocyjnej dokonać zamówienia na kwotę minimum 30 zł na stronie www.pyszne.pl, w formularzu zamówienia podając swoje aktualne dane osobowo-kontaktowe (imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu). Złożone zamówienie należy opłacić przy pomocy portfela Masterpass.
 2. Zapisać się na newsletter Pyszne.pl dostępny tutaj: https://www.pyszne.pl/newsletter (warunkiem subskrypcji newslettera jest podanie aktualnego adresu e-mail).

Uczestnicy, którzy spełnią powyższe wymogi, otrzymają kod rabatowy uprawniający do zniżki w wysokości 15 zł podczas kolejnych zakupów na Pyszne.pl na kwotę min. 30 zł.

Liczba kodów dla pojedynczej osoby jest nielimitowana, co oznacza, że w okresie trwania promocji możemy otrzymać dowolną liczbę zniżek.

Przekazanie nagrody

Nagroda w postaci wartego 15 zł kodu zniżkowego zostanie przekazana uczestnikom w wiadomości wysłanej na podany przez nich adres e-mail (wysyłka odbędzie się w terminie do 7 dni roboczych od daty spełnienia warunków promocji).

Otrzymany kod jest ważny do 10 stycznia 2018 roku i można go wykorzystać podczas składania zamówienia przez stronę internetową www.pyszne.pl lub przez aplikację Pyszne.pl dostępną na telefonach komórkowych z systemami iOS oraz Android.

Uwaga – warunkiem aktywacji kodu jest złożenie zamówienia na kwotę min. 30 zł.

Promocja nie łączy się z innymi akcjami organizowanymi przez serwis Pyszne.pl (dotyczy to także akcji organizowanych dla Pyszne.pl przez zewnętrzne firmy).

Regulamin akcji znajdziesz tutaj.

Czym jest portfel Masterpass?

Masterpass to elektroniczny portfel, w którym zarejestrujemy posiadane przez nas karty płatnicze Mastercard i Maestro.

Dzięki portfelowi Masterpass podczas płatności internetowych nie będziemy musieli każdorazowo podawać numeru karty, jej daty ważności i kodu CVC, a do finalizacji transakcji wystarczy nam nadany podczas zakładania konta kod PIN.

O portfelu elektronicznym Masterpass piszemy w tym artykule.

Naszym zadaniem

Najnowsza promocja Pyszne.pl i Masterpass oprócz zachęty do aktywnego korzystania z najnowszych rozwiązań płatniczych jest także doskonałą okazją do obniżenia kosztów zakupu ulubionych posiłków. Umiejętne wykorzystanie wartego 15 zł kodu rabatowego sprawi, że za co drugie zamówienie zapłacimy nawet o 50 proc. mniej, niż wynosi regularna cena.

Co najlepsze – liczba kodów rabatowych jest nielimitowana, dzięki czemu regularnie zamawiając jedzenie na Pyszne.pl i płacąc za nie kartą zarejestrowaną w elektronicznym portfelu Masterpass, możemy całkiem sporo zaoszczędzić na wydatkach na jedzenie.

Przypominamy jednak, że kod zniżkowy otrzymamy wyłącznie po zapisaniu się na newsletter serwisu Pyszne.pl. Pominięcie tego kroku sprawi, że zniżka nie zostanie nam przyznana.

Z ostatniej chwili

 • 18.06.2018 18:49

  W atrakcyjnej promocji Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas możesz zyskać 150 zł w gotówce i 150 zł w bonach zakupowych.

 • 15.06.2018 16:48

  Kolejna atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców, tym razem od PKO BP. Nowi posiadacze rachunków firmowych mogą w ciągu roku zyskać w sumie aż 2000 zł!

 • 14.06.2018 14:08

  Rekordowa premia od Alior Banku - do 1620 zł za założenie konta firmowego iKonta Biznes.

 • 13.06.2018 16:15

  BZ WBK uruchomił drugą promocję związaną z Mundialem. Tym razem można zyskać do 150 zł do wydania na Pyszne.pl za założenia Konta Jakie Chcę.

 • 12.06.2018 19:02

  Bony do sklepów z biżuterią Ania Kruk i perfumerii Douglas w kobiecej promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK.

 • 12.06.2018 15:26

  Alior Bank w swojej promocji karty kredytowej MasterCard TU i TAM oferuje 5% zwrotu za płatności na stacji paliw. Sprawdź szczegóły tutaj.

 • 12.06.2018 13:45

  Zapoznaj się z naszym najnowszym artykułem dotyczącym jakości obsługi w polskich bankach i weź udział w ankiecie: co Cię wkurza w bankach.

 • 12.06.2018 08:17

  Bank Pekao wprowadził możliwość płacenia Blikiem do swojej aplikacji PeoPay.

 • 11.06.2018 18:07

  100 zł w formie bonu Sodexo mogą otrzymać klienci biznesowi BZ WBK za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia.

 • 8.06.2018 10:21

  Łatwe warunki, 50 zł premii, ograniczona pula nagród – tak w skrócie można scharakteryzować najnowszą promocję EnveloBanku. Sprawdź szczegóły tutaj.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.