Nawet 100 zł zwrotu za rachunki telefoniczne z nowym Kontem Przekorzystnym w Banku Pekao

Nawet 100 zł zwrotu za rachunki telefoniczne z nowym Kontem Przekorzystnym w Banku Pekao Źródło obrazka: strona Banku Pekao SA

Bank Pekao wprowadził nowy rachunek osobisty – Konto Przekorzystne. Jednocześnie stara się do niego przekonać nowych klientów, czego dowodem jest najnowsza oferta specjalna. Bank oferuje bowiem zwrot 7% wartości faktury za rachunki telefoniczne przez rok. Maksymalnie możesz w ten sposób zaoszczędzić aż 100 zł.

Z oferty mogą skorzystać nowi posiadacze/współposiadacze Konta Przekorzystnego, którzy spełniają choćby jeden z poniższych warunków:

 • do 31 grudnia 2017 r. nie korzystali z żadnych produktów Banku Pekao,
 • w okresie 1 lipca 2017 r. - 31 grudnia 2017 r. nie posiadali ROR-u w tym banku,
 • w tym samym okresie posiadali w banku konto osobiste, ale w każdym miesiącu mieszczącym się w tym przedziale czasowym utrzymywali średnie miesięczne saldo w wysokości pomiędzy 0 a 50 zł.

Ważne! W ostatnim przypadku wyłączeni z udziału w promocji są ci, którzy w tym czasie zlecili polecenie zapłaty za faktury wystawione przez operatora telekomunikacyjnego.

100 zł rocznego zwrotu

Na skorzystanie z oferty masz czas do 30 czerwca 2018 r., z zastrzeżeniem, że bank może skrócić okres obowiązywania promocji w momencie, gdy liczba uczestników osiągnie liczbę 40 tysięcy.

Do zyskania jest nawet 100 zł rocznego zwrotu za rachunki za telefon komórkowy. Będąc precyzyjnym, w grę wchodzi zwrot 7% kwoty brutto faktury wystawionej przez operatora przez kolejnych 12 miesięcy lub aż do momentu osiągnięcia wspomnianej wartości premii. O tym, jak ją otrzymać, dowiesz się z dalszej części tekstu.

Warunki otrzymania zwrotu

Pierwszym krokiem do otrzymania zwrotu jest oczywiście założenie Konta Przekorzystnego w terminie obowiązywania promocji. Aby przysługiwało Ci prawo do zwrotu, nie możesz zamknąć rachunku przed jego otrzymaniem.

Po drugie, musisz ustanowić polecenie zapłaty za faktury wystawione przez operatora. Pamiętaj, że tej czynności także musisz dokonać w okresie obowiązywania oferty. Faktury powinny być wystawione na Twoje imię i nazwisko (nieuznawane są faktury „na firmę”). Listę przykładowych operatorów uwzględnianych w ofercie znajdziesz tutaj.

Oprócz tego w każdym miesiącu, za który chcesz otrzymać zwrot:

 1. Zapewnij jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości co najmniej 500 zł „z tytułu wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń” (nie będą brane pod uwagę wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych/kredytów/pożyczek oraz przelewy między rachunkami własnymi).
 2. Dokonaj przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (przy pomocy karty do konta lub aplikacji PeoPay).

Zasady przyznawania zwrotu

Zwrot będzie wypłacany co miesiąc aż do osiągnięcia sumy 100 zł (jednak nie dłużej niż 12 miesięcy). Teoretycznie może się więc zdarzyć, że Twój zwrot osiągnie wartość 100 zł już w przypadku pierwszej faktury – wówczas Twój udział w promocji zakończy się po prostu znacznie szybciej.

Jeśli w danym miesiącu nie spełniłeś warunków otrzymania premii (np. nie dokonałeś ani jednej transakcji lub nie zapewniłeś wymaganego wpływu), nie ma powodu do obaw – możesz bez przeszkód ubiegać się o zwrot za fakturę wystawioną w kolejnym miesiącu. Wypłata premii nastąpi najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej otrzymania.

Konto Przekorzystne – nowość w ofercie Banku Pekao

Celem oferty jest zachęcić klientów do skorzystania z najnowszej propozycji rachunku osobistego w Banku Pekao. Za prowadzenie Konta Przekorzystnego pobierana jest miesięczna opłata w wysokości 6 zł – chyba, że zapewnisz jednorazowy wpływ w wysokości min. 500 zł (przy okazji spełnisz jeden z warunków otrzymania zwrotu). W identyczny sposób unikniesz też opłaty za korzystanie z karty debetowej, która standardowo wynosi 3 zł/mies.

Należy też wspomnieć o bezpłatnych wypłatach z bankomatów własnych oraz o 2 bezprowizyjnych wypłatach w miesiącu z bankomatów obcych, także za granicą. Aby w danym miesiącu nie płacić w ogóle za korzystanie z bankomatów, w miesiącu poprzedzającym należy spełnić wspomniany warunek dot. wpływu oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (i tu też niespodzianka, gdyż oba warunki uprawniają jednocześnie do zgarnięcia zwrotu za fakturę).

Dla osób w wieku do 26 lat bank przygotował jeszcze atrakcyjniejszą wersję Konta Przekorzystnego, z bezwarunkowo bezpłatnym prowadzeniem rachunku, darmowym korzystaniem z karty oraz bezpłatnymi wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów. Zachęcamy do zapoznania się z taryfą opłat i prowizji.

Dodatkowe korzyści: zwrot za OC i 2,7% na koncie oszczędnościowym

Co więcej, posiadacze Konta Przekorzystnego mogą - oprócz zwrotu za rachunki telefoniczne – ubiegać się także o 100 zł zwrotu z tytułu składki na nowo zakupioną lub odnowioną polisę OC w PZU S.A. W przypadku obu ofert obowiązują podobne warunki uczestnictwa i aktywnego korzystania z konta. Za jednym zamachem możesz więc zyskać nawet 200 zł.

Do innych zalet rachunku należą: promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (2,7% przez pół roku dla środków do 10 tys. zł), a także możliwość korzystania z aplikacji mobilnej PeoPay oraz założenia darmowego konta walutowego.

Więcej o nowej ofercie Banku Pekao SA pisaliśmy tutaj.

Konto Przekorzystne – rachunek godny swojej nazwy

Udział w akcji „Do 100 PLN zwrotu za rachunki za telefon komórkowy” uprawniającej do otrzymania zwrotu za rachunki telefoniczne to tylko jeden z wielu argumentów przemawiających za skorzystaniem z nowej oferty konta osobistego w Banku Pekao. Sporym atutem tej propozycji jest fakt, że dzięki spełnieniu prostych warunków promocji otrzymujemy jednocześnie darmowy rachunek, m.in. z bezpłatną wypłatą gotówki na całym świecie. Warto przy tym pamiętać, że dla młodszych klientów Konto Przekorzystne jest darmowe absolutnie bezwarunkowo.

W związku z tym nie mamy większych wątpliwości, że oferta Banku Pekao znajdzie wielu zwolenników. Tym samym łatwo dojść do wniosku, że nie warto zwlekać zbyt długo z udziałem w promocji. Pula uczestników, choć z pozoru spora (40 tysięcy), może się bowiem wyczerpać dość szybko.

Z ostatniej chwili

 • 20.02.2018 15:01

  5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe z Kontem Proste Zasady w Getin Banku.

 • 20.02.2018 13:49

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas można zgarnąć do 460 zł z Kontem Optymalnym: bonus 160 zł + 300 zł premii za transakcje mobilne.

 • 20.02.2018 10:45

  Zakładając Konto dla Młodych w PKO BP można otrzymać 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl.

 • 19.02.2018 20:00

  Powraca promocja Citibanku: za wyrobienie karty kredytowej można otrzymać bon o wartości 300 zł na Allegro.

 • 16.02.2018 08:46

  O co pracownik banku nie ma prawa Cię zapytać? Przeczytaj praktyczny poradnik, jak bronić się przed vishingiem.

 • 15.02.2018 10:47

  mBank rozpoczął nową promocję: "100 zł dla aktywnych" z ekontem Standard. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić, aby zgarnąć premię.

 • 15.02.2018 08:59

  Raiffeisen Polbank udostępnia klientom płatności mobilne Blik. Klienci mogą już korzystać z płatności w internecie, w terminalach i z wypłat z bankomatów.

 • 12.02.2018 15:33

  Aktualnie promocje za doładowanie telefonu w Orange oferują: BZ WBK, PKO BP, Inteligo, Bank Millennium i ING. Sprawdź co możesz zyskać.

 • 8.02.2018 14:39

  Idea Bank we współpracy z Mastercardem uruchomił usługę Masterpass.

 • 8.02.2018 07:52

  Promocja kart kredytowych w Citibanku: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.