mBank: 100 zł dla przedsiębiorców za założenie mBiznes konta Standard i przelew do ZUS

Promocja zakończyła się dnia 30 czerwca 2017 r.

mBank: 100 zł dla przedsiębiorców za założenie mBiznes konta Standard i przelew do ZUS Źródło obrazka: strona mBanku

Wiele wskazuje na to, że poprzednie edycje tej promocji cieszyły się niemałym zainteresowaniem klientów, skoro po miesiącu przerwy mBank postanowił wrócić do tej oferty specjalnej. Identycznie jak w minionych akcjach możesz zyskać 100 zł za zlecenie tylko jednego przelewu do ZUS, a także dwuletnią gwarancję braku opłat za kluczowe usługi. Warunkiem jest założenie mBiznes konta Standard.

100 zł premii i gwarancja braku opłat

W tej edycji promocji, tak samo jak w poprzednich, za otwarcie rachunku firmowego mBiznes Standard możesz zdobyć:

 • 100 zł premii za wykonanie jednego przelewu do ZUS;
 • dwuletnią gwarancję braku opłat za usługi, takie jak:
  • prowadzenie mBiznes konta Standard;
  • nielimitowane przelewy internetowe (w systemie Elixir);
  • obsługę karty debetowej do rachunku;
  • wypłacanie środków z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet i BZ WBK (na terenie Polski);
  • wpłacanie gotówki za pomocą wpłatomatów mBanku i Euronet.

Promocja „100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV” trwa do 30 czerwca 2017 r.

Tylko dla przedsiębiorców

Należy przyznać, że mBank nie stawia szczególnych wymagań, jeżeli chodzi o uczestnictwo promocji. Akcja jest skierowana do przedsiębiorców, których bank definiuje jako osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki partnerskie, jawne, spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia rejestrowe oraz spółdzielnie.

Ponadto nie możesz posiadać żadnego aktywnego rachunku w mBanku dla danego nr NIP na dzień 31 maja 2017 r.

Jak otrzymać premię od mBanku?

Warunki akcji są bardzo proste. Aby zyskać gwarancję braku najważniejszych opłat przez 24 miesiące, wystarczy jedynie, że założysz mBiznes konto Standard w promocji. Możesz to zrobić przechodząc na .

Z kolei premię 100 zł otrzymasz, jeżeli z nowo otwartego rachunku firmowego wykonasz przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł. Masz na to 30 dni od momentu otwarcia mBiznes konta Standard.

Premia zostanie wypłacona do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniłeś warunek otrzymania stuzłotowego bonusu (przelew do ZUS).

Bonus traktowany jest jako przychód, od którego powinieneś odprowadzić podatek.

Regulamin akcji „100 zł mBiznes Konto Standard edycja IV” znajdziesz tutaj.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Nim zdecydujesz się na założenia mBiznes konta Standard, zwróć uwagę na najważniejsze parametry tego rachunku:

 • 9 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku. Opłaty można uniknąć, jeżeli wykona się przelew do ZUS. Jednak udział w promocji zwalnia Cię z kosztów prowadzenia konta przez 24 miesiące;
 • 1,50 zł za przelew internetowy (brak pakietu bezpłatnych przelewów). W promocji zyskujesz nielimitowany pakiet przelewów;
 • 0 zł za przelew do ZUS i US;
 • 0 zł za polecenie stałe i polecenie zapłaty;
 • 5 zł miesięcznie za korzystanie z karty. Opłaty tej można uniknąć, wykonując transakcje kartą na min. 500 zł miesięcznie. Opłata nie jest naliczana przez 24 miesiące, jeżeli otworzysz konto w promocji;
 • brak opłat za wypłatę środków z bankomatów sieci Euronet, mBank, BZ WBK oraz Planet Cash, 3% min. 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w kraju;
 • 3% min. 10 zł za wypłatę środków w bankomatach za granicą (+ dodatkowo od 2% do 5,9% prowizji za przewalutowanie transakcji);
 • 5 zł za przelew SEPA.

Pamiętaj, że po 24 miesiącach od otwarcia mBiznes konta Standard opłaty za ten rachunek naliczane będą wg standardowej taryfy opłat i prowizji mBanku.

Komentarz redakcji: "jest nieźle, ale czekamy na więcej!"

Promocja rachunku firmowego mBiznes Standard jest bardzo prosta: skierowana jest do przedsiębiorców, którzy założą firmowe konto. W zamian otrzymają oni dwuletnią gwarancję braku opłat za najważniejsze usługi związane z kontem, m.in. unikną kosztów prowadzenia rachunku, opłat za kartę debetową czy przelewów internetowych. Jeżeli dodatkowo wykonają w ciągu 30 dni przelew do ZUS na kwotę 250 zł, to zyskają jeszcze 100 zł premii.

Warto pamiętać, że po upływie 2 lat usługi, które w promocji są darmowe, kosztować będą tak, jak podaje taryfa opłat i prowizji. Z drugiej jednak strony, obecnie sporo banków podnosi opłaty na rachunkach firmowych, więc dwuletnia gwarancja niskich kosztów może być niezłą ofertą.

Uwaga: prawdopodobnie już w tym tygodniu ruszy dodatkowa promocja rachunku firmowego w mBanku. Warto poczekać.

Z ostatniej chwili

 • 11.08.2017 09:33

  Beneficjenci programu "Rodzina 500+" będą mogli odbierać świadczenia gotówkowe w bankomatach PKO BP.

 • 8.08.2017 11:40

  Klienci BGŻ BNP Paribas mogą od teraz zlecać przelewy ekspresowe do ZUS i urzędów administracji skarbowej.

 • 7.08.2017 11:37

  mBank udostępnił klientom korporacyjnym usługę Qlick - rozwiązanie, dzięki któremu łatwiej opłacić rachunki wystawiane przez masowych wystawców faktur.

 • 2.08.2017 13:59

  W PKO BP ruszyła VII edycja programu poleceń "Mam PKO". Nowy klient może zyskać 100 zł, a obecny - 50 zł premii za skuteczne polecenie konta.

 • 1.08.2017 11:43

  Getin Bank zmienia formułę Konta Oszczędnościowego. Teraz oprocentowanie 2,5% obowiązuje dla nowych środków do 100 tys. zł przez 4 miesiące.

 • 1.08.2017 10:00

  Od 1 sierpnia w eurobanku za wypłatę środków poniżej 100 zł z bankomatów zapłacimy 1,90 zł, zaś sprawdzenie salda będzie nas kosztowało 2,50 zł. Szczegóły.

 • 1.08.2017 09:26

  ING Bank Śląski przedłużył promocję rachunku osobistego. Wciąż można zyskać 100 zł premii za założenie Konta z Lwem.

 • 31.07.2017 14:06

  Dziś przed północą kończy się świetna promocja eKonta w mBanku, w której do zyskania jest nawet 800 zł premii. Szczegóły opisujemy w tym artykule.

 • 29.07.2017 22:42

  Tylko do poniedziałku trwa promocja konta firmowego w mBanku, w której do zyskania jest 150 zł premii za przelew do ZUS i 2-letnia gwarancja braku opłat.

 • 28.07.2017 06:52

  BGŻOptima przedłużył promocję Konta Oszczędnościowego Smart. Oprocentowanie środków do 150 tys. zł nadal wynosi 2,2%, ale powyżej tej kwoty - 1,5% (z 1,7%)

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.