100 zł do Zalando.pl i dodatkowe 150 zł premii z eKontem Standard w mBanku

100 zł do Zalando.pl i dodatkowe 150 zł premii z eKontem Standard w mBanku Źródło obrazka: strona internetowa promocji

mBank właśnie zaproponował kolejną ofertę specjalną powiązaną ze swoim flagowym rachunkiem osobistym, czyli eKontem. Za jego otwarcie i spełnienie bardzo prostego warunku aktywności możesz zgarnąć kartę upominkową o wartości 100 zł do wykorzystania na Zalando.pl, a w promocji własnej mBanku nawet 150 zł premii pieniężnej. Łącznie możesz otrzymać nawet 250 zł premii!

Organizatorem akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3” jest Agora S.A. Do promocji możesz przystąpić w terminie do 31 maja 2018 r. Warto już na samym początku zaznaczyć, że udział w akcji nie wyklucza uczestnictwa w trwającej równolegle promocji „Lepiej z eKontem IV”.

Promocja dla nowych posiadaczy eKonta

Oferta skierowana jest do nowych posiadaczy konta osobistego, tzn. takich, którzy po 1 stycznia 2016 r. nie posiadali w mBanku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 oraz 1140 2017. Oprócz tego organizator stosuje standardowe warunki uczestnictwa (polskie obywatelstwo, miejsce zamieszkania na terytorium Polski i pełna zdolność do czynności prawnych).

Premią dla uczestników akcji jest 100 zł do wykorzystania na Zalando.pl. Za chwilę przekonasz się, że – biorąc pod uwagę prostotę warunków – nagroda w promocji wygląda całkiem atrakcyjnie.

Otwórz konto i dokonaj kilku transakcji

Podstawową czynnością, którą musi wykonać każdy biorący udział w akcji, jest otwarcie do dnia 31 maja 2018 r. eKonta w taryfie Standard W tym celu:

  1. Zarejestruj się na . Zostaniesz poproszony o podanie podstawowych danych osobowych (imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail), akceptację regulaminu oraz wyrażenie zgód marketingowych.
  2. Kliknij w link udostępniony w serwisie, który przekieruje Cię na stronę banku. Tam złóż wniosek o otwarcie eKonta wraz z kartą oraz wyraź zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie objętym udziałem w promocji. Uwaga! W regulaminie zaznaczono, że złożenie wniosku o konto i kartę powinno nastąpić podczas jednej sesji.
  3. Podpisz z bankiem umowę, korzystając z jednego z 3 sposobów: za pośrednictwem kuriera, w placówce lub w mKiosku.

Po otwarciu konta od premii dzieli Cię już tylko prosty warunek aktywności. Wystarczy, że do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy dokonasz przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Organizator uznaje w tym przypadku płatności kartą do eKonta, przelewy na rachunek w innym banku oraz transakcje internetowe; w odróżnieniu od wypłat z bankomatów, przelewów na inny rachunek w mBanku i transakcji anulowanych, które nie będą brane pod uwagę.

Przekazanie premii

Każdemu uczestnikowi przysługuje prawo do jednej premii, niezależnie od liczby otwartych kont. O przyznaniu nagrody dowiesz się najpóźniej 25 lipca 2018 r. z wiadomości e-mail wysłanej na adres podany przez Ciebie przy okazji zakładania profilu na stronie organizatora. Tego dnia upływa również termin przekazania kart upominkowych 100 zł do Zalando.pl, które zostaną udostępnione na profilach uczestników.

Wartość karty jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Ze środków zapisanych na karcie możesz korzystać bezterminowo.

Z regulaminem promocji możesz się zapoznać tutaj.

eKonto Standard w mBanku

eKonto Standard to rachunek, którego otwarcie tradycyjnie wiąże się z możliwością zgarnięcia atrakcyjnej premii. Nie wolno jednak zapominać o tym, co w przypadku produktów bankowych najważniejsze, czyli o opłatach.

Za prowadzenie eKonta w taryfie Standard mBank nie pobiera żadnych opłat. Darmowe jest także wydanie karty debetowej (Visa lub MasterCard). Nieco inaczej wygląda sprawa z opłatą za korzystanie z karty. Posiadacze eKonta płacą za nią 4 zł miesięcznie, chyba że… dokonają za jej pomocą w danym miesiącu min. 5 transakcji. Jak widać, możesz bardzo łatwo spełnić zarówno warunek aktywności w promocji, jak i uniknąć opłaty za obsługę karty.

Nie zapłacisz także za wypłatę gotówki z maszyn BZ WBK, Euronet i Planet Cash – pod warunkiem, że wypłacana kwota to min. 100 zł. Wypłata niższej kwoty będzie Cię kosztować już 1,30 zł, a w przypadku pozostałych bankomatów - aż 7 zł.

Jeśli oferta eKonta Standard nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, to pamiętaj, że możesz zmienić obowiązującą taryfę i „przerzucić się” na eKonto Plus. Radzimy jednak poczekać z tym aż do momentu odebrania premii.

Weź udział w równolegle trwającej akcji „Lepiej z eKontem”

W regulaminie dotyczącym najnowszej promocji zawarto zapis, który stanowi, że jej uczestnicy wciąż mogą ubiegać się o premię w aktualnej edycji akcji „Lepiej z eKontem”. Mówiąc wprost – oprócz 100 zł do wykorzystania na Zalando.pl jako nowy posiadacz eKonta możesz zgarnąć także 150 zwrotu za płatności kartą lub Blikiem (30 zł przez 5 miesięcy).

Maksymalny, miesięczny zwrot 30 zł przysługuje tym, którzy zapewnią w danym miesiącu wpływy na konto w wysokości min. 1000 zł, zalogują się do aplikacji mobilnej oraz dokonają przynajmniej 15 transakcji kartą lub Blikiem w punktach handlowo-usługowych (nie są brane pod uwagę płatności w sklepach internetowych). Szczegóły dotyczące promocji „Lepiej z eKontem” znajdziesz tutaj.

Łącz promocje i powiększaj zysk!

Dzięki atrakcyjnym ofertom promocyjnym propozycja rachunku osobistego w mBanku zdecydowanie zyskuje. Połączenie obu akcji sprawia, że całkiem niezły rachunek osobisty staje się idealnym produktem dla łowców promocji – maksymalna wartość premii, o które możesz się ubiegać jako posiadacz eKonta, to obecnie aż 250 zł!

W przypadku akcji „Same korzyści na Bank – edycja 3” na uwagę zasługuje nie tylko premia (100 zł do wykorzystania na Zalando.pl), ale także prostota warunków jej otrzymania. Wystarczy założyć eKonto oraz dokonać zaledwie 5 transakcji. Dodatkowo, jeśli w tym celu posłużymy się kartą wydaną do rachunku, unikniemy jednocześnie 4-złotowej opłaty. Czego chcieć więcej?

Z ostatniej chwili

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.