PKO BP: 100 zł w bonach do Intersport za otwarcie Konta dla Młodych

Promocja zakończyła się dnia 21 kwietnia 2017 r.

PKO BP: 100 zł w bonach do Intersport za otwarcie Konta dla Młodych Źródło obrazka:strona internetowa PKO BP

Uczestnicy najnowszej promocji PKO BP „Sport za 0” za otwarcie Konta dla Młodych i zaledwie jedną płatność kartą mogą zdobyć bony zakupowe o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Intersport. Ofertę można połączyć z programem poleceń, zyskując w obu akcjach łącznie 200 zł.

Nagrodą w promocji „Sport za 0” są dwa bony zakupowe o łącznej wartości 100 zł w postać kodów elektronicznych, które zostaną przekazane uczestnikom akcji za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO. Oba vouchery można wykorzystać w dowolnym sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym należącym do sieci Intersport (ważne - przy zakupie w wirtualnym sklepie bon nie uprawnia do pokrycia kosztów dostawy towaru).

Warto w tym miejscu dodać, że liczba wszystkich nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 4 500, tak więc bank w przypadku wyczerpania puli bonusów może zakończyć promocję przed czasem. Informacja o tym fakcie zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej pkobp.pl oraz pkobp.pl/sportza0.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 20 marca 2017 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym rachunku Inteligo);
 • mają adres zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak otrzymać 100 zł premii w bonach zakupowych?

Warunki, jakie stawia bank, nie są zbyt skomplikowane. Aby otrzymać 2 bony zakupowe, o wartości 50 zł każdy, należy:

 1. Do 21 kwietnia 2017 r. podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową PKO Ekspres ze znakiem Mastercard lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą za pośrednictwem (w tym ostatnim przypadku podpisanie umowy z bankiem nastąpi najpóźniej do dnia 5 maja 2017 r.).
  • uwaga: należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych);
 2. Najpóźniej do 5 maja 2017 r. zgłosić chęć udziału w promocji, rejestrując się na stronie internetowej pkobp.pl/sportza0.
 3. Do 5 maja 2017 r., wykonać i rozliczyć min. 1 operację bezgotówkową z użyciem karty na dowolną kwotę. Transakcje zwrócone lub anulowane nie będą brane pod uwagę.

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w postaci 2 bonów, niezależnie od liczby założonych kont i nabytych kart płatniczych.

Przekazanie nagrody

Przez przekazaniem voucherów bank sprawdzi, czy uczestnik spełnił wszystkie warunki promocji. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, na pocztę w serwisie internetowym iPKO uczestnika akcji zostaną przesłane 2 kody elektroniczne (aby je odebrać, należy po założeniu Konta dla Młodych aktywować dostęp do serwisu transakcyjnego banku).

Kody będą przydzielane według kolejności spełnienia warunków przez uczestników akcji w dwóch następujących po sobie turach:

 • W I turze, kończącej się 18 kwietnia 2017 r. nagrody zostaną przekazane tym klientom, którzy spełnią warunki promocji do dnia 7 kwietnia 2017 r.,
 • W II w turze, trwającej do 15 maja 2017 r. zostaną nagrodzeni ci uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji do 5 maja 2017 r.

Każdy jednostkowy bon może zostać wykorzystany do 31 grudnia 2017 r.

W jaki sposób możemy zrealizować vouchery?

Szczegółowe zasady realizacji bonów są określone w „Regulaminie karty podarunkowej INTERSPORT” dostępnym na stronie internetowej sieci. Przed przystąpieniem do zakupów zdecydowania warto zapoznać się z tym dokumentem, ponieważ zawiera on wiele ważnych informacji. Przykładowo:

 • jeżeli w sklepie stacjonarnym nie wykorzystamy w całości jednostkowego vouchera (czyli zrobimy zakupy na mniej niż 50 zł), nie otrzymamy zwrotu różnicy;
 • natomiast jeżeli cena zakupu w sklepie internetowym będzie wyższa niż wartość jednostkowego bonu, będziemy mogli dopłacić brakującą kwotę;
 • bon nie podlega zamianie na równowartość pieniężną;
 • w trakcie jednego zakupu nie da się wykorzystać jednocześnie obu przyznanych bonów.

Regulamin promocji „Sport za 0” znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w Programie poleceń

Osoby, które zdecydują się na udział w akcji „Sport za 0”, mogą też skorzystać z oferty specjalnej „Mam PKO – VI edycja”. Jeżeli otworzą Konto dla Młodych w ramach programu poleceń i dodatkowo spełnią warunki obowiązujące w tej promocji, otrzymają kolejne 100 zł – tym razem jednak w formie premii gotówkowej. Mogą również rekomendować rachunek innym osobom i zdobyć 50 zł za każde skuteczne polecenie.

Regulamin programu „Mam PKO” znajdziesz tutaj.Przeczytaj także o zasadach VI edycji.

Konto dla Młodych – podstawowe parametry

Rachunek studencki w PKO BP dedykowany jest osobom między 18 a 26 rokiem życia. Koszt podstawowych operacji bankowych w przypadku tego konta przedstawia się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • od 0 do 5 zł za korzystanie z karty debetowej (wysokość opłaty jest uzależniona od liczby dokonanych transakcji bezgotówkowych w miesiącu);
 • 0 zł za wypłaty gotówkowe z bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł za przelewy dokonywane przez Internet;
 • 0 zł za przelew na numer telefonu odbiorcy w ramach banku PKO BP w kanale mobilnym i internetowym;
 • 9 zł za przelewy natychmiastowe (złożone w oddziale banku);
 • 8 zł za przelew europejski (spread na EUR wynosi ok. 5%);
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

Warto dodać, że posiadacz rachunku zyskuje dodatkowo dostęp do wielu ciekawych funkcjonalności. Może np. założyć konto walutowe, skorzystać z programu Autooszczędzanie, zdecydować się na Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 1,2% w skali roku, zamówić naklejkę zbliżeniową i płacić mobilnie w ramach aplikacji IKO.

Komentarz redakcji

Warunki najnowszej promocji PKO BP są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Akcja - skierowana wyłącznie do nowych klientów - polega na założeniu Konta dla Młodych wraz z kartą płatniczą, zalogowaniu się do bankowości internetowej i dokonaniu jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty. W zamian możemy liczyć na całkiem szczodrą nagrodę od banku: dwa bony o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Intersport. Ponadto jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty, otrzymamy solidny i niemal bezpłatny rachunek osobisty (opłaty za kartę debetową możemy dość łatwo uniknąć, wykonując min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu).

Warto jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona tylko do 4 500 klientów, a o przyznaniu premii zadecyduje termin, w którym spełnimy wszystkie warunki akcji. Im wcześniej więc przystąpimy do promocji, tym bardziej zwiększymy naszą szansę na uzyskanie 100 zł.

Z ostatniej chwili

 • 20.06.2017 10:16

  W aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego udostępniono mobilną autoryzację transakcji.

 • 16.06.2017 12:44

  Z początkiem czerwca Bank Zachodni WBK uruchomił infolinię w języku ukraińskim. Doradcy banku będą służyć pomocą obywatelom Ukrainy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

 • 15.06.2017 10:48

  Od godz. 16:00 w piątek do 10:00 w poniedziałek klienci Credit Agricole nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

 • 13.06.2017 11:36

  Ruszyła świetna promocja Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% Za założenie depozytu w Idea Banku można zgarnąć 2 bilety do Cinema City. Sprawdź szczegóły.

 • 9.06.2017 13:17

  W weekend VW Bank, Nest Bank i Raiffeisen będą przeprowadzały prace w swoich serwisach bankowości internetowej, przez co niektóre usługi nie będą dostępne.

 • 9.06.2017 13:12

  Klienci eurobanku mogą od dziś płacić swoim smartfonem za pomocą usługi Android Pay.

 • 8.06.2017 14:25

  Europejski Bank Centralny pozostawił stopy procentowe na obecnym, wyjątkowo niskim poziomie.

 • 8.06.2017 07:28

  ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty kartę wielowalutową. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć prowizji przy płatnościach w EUR, USD, GBP i PLN.

 • 7.06.2017 10:42

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie.

 • 7.06.2017 07:02

  Android Pay jest już dostępny dla klientów Orange Finanse.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.