PKO BP: 100 zł w bonach do Intersport za otwarcie Konta dla Młodych

Promocja zakończyła się dnia 21 kwietnia 2017 r.

PKO BP: 100 zł w bonach do Intersport za otwarcie Konta dla Młodych Źródło obrazka:strona internetowa PKO BP

Uczestnicy najnowszej promocji PKO BP „Sport za 0” za otwarcie Konta dla Młodych i zaledwie jedną płatność kartą mogą zdobyć bony zakupowe o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Intersport. Ofertę można połączyć z programem poleceń, zyskując w obu akcjach łącznie 200 zł.

Nagrodą w promocji „Sport za 0” są dwa bony zakupowe o łącznej wartości 100 zł w postać kodów elektronicznych, które zostaną przekazane uczestnikom akcji za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO. Oba vouchery można wykorzystać w dowolnym sklepie stacjonarnym lub w sklepie internetowym należącym do sieci Intersport (ważne - przy zakupie w wirtualnym sklepie bon nie uprawnia do pokrycia kosztów dostawy towaru).

Warto w tym miejscu dodać, że liczba wszystkich nagród w promocji jest ograniczona i wynosi 4 500, tak więc bank w przypadku wyczerpania puli bonusów może zakończyć promocję przed czasem. Informacja o tym fakcie zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej pkobp.pl oraz pkobp.pl/sportza0.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • w okresie od 1 grudnia 2016 r. do 20 marca 2017 r. nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym rachunku Inteligo);
 • mają adres zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Jak otrzymać 100 zł premii w bonach zakupowych?

Warunki, jakie stawia bank, nie są zbyt skomplikowane. Aby otrzymać 2 bony zakupowe, o wartości 50 zł każdy, należy:

 1. Do 21 kwietnia 2017 r. podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową PKO Ekspres ze znakiem Mastercard lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą za pośrednictwem (w tym ostatnim przypadku podpisanie umowy z bankiem nastąpi najpóźniej do dnia 5 maja 2017 r.).
  • uwaga: należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych);
 2. Najpóźniej do 5 maja 2017 r. zgłosić chęć udziału w promocji, rejestrując się na stronie internetowej pkobp.pl/sportza0.
 3. Do 5 maja 2017 r., wykonać i rozliczyć min. 1 operację bezgotówkową z użyciem karty na dowolną kwotę. Transakcje zwrócone lub anulowane nie będą brane pod uwagę.

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę w postaci 2 bonów, niezależnie od liczby założonych kont i nabytych kart płatniczych.

Przekazanie nagrody

Przez przekazaniem voucherów bank sprawdzi, czy uczestnik spełnił wszystkie warunki promocji. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, na pocztę w serwisie internetowym iPKO uczestnika akcji zostaną przesłane 2 kody elektroniczne (aby je odebrać, należy po założeniu Konta dla Młodych aktywować dostęp do serwisu transakcyjnego banku).

Kody będą przydzielane według kolejności spełnienia warunków przez uczestników akcji w dwóch następujących po sobie turach:

 • W I turze, kończącej się 18 kwietnia 2017 r. nagrody zostaną przekazane tym klientom, którzy spełnią warunki promocji do dnia 7 kwietnia 2017 r.,
 • W II w turze, trwającej do 15 maja 2017 r. zostaną nagrodzeni ci uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji do 5 maja 2017 r.

Każdy jednostkowy bon może zostać wykorzystany do 31 grudnia 2017 r.

W jaki sposób możemy zrealizować vouchery?

Szczegółowe zasady realizacji bonów są określone w „Regulaminie karty podarunkowej INTERSPORT” dostępnym na stronie internetowej sieci. Przed przystąpieniem do zakupów zdecydowania warto zapoznać się z tym dokumentem, ponieważ zawiera on wiele ważnych informacji. Przykładowo:

 • jeżeli w sklepie stacjonarnym nie wykorzystamy w całości jednostkowego vouchera (czyli zrobimy zakupy na mniej niż 50 zł), nie otrzymamy zwrotu różnicy;
 • natomiast jeżeli cena zakupu w sklepie internetowym będzie wyższa niż wartość jednostkowego bonu, będziemy mogli dopłacić brakującą kwotę;
 • bon nie podlega zamianie na równowartość pieniężną;
 • w trakcie jednego zakupu nie da się wykorzystać jednocześnie obu przyznanych bonów.

Regulamin promocji „Sport za 0” znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 100 zł w Programie poleceń

Osoby, które zdecydują się na udział w akcji „Sport za 0”, mogą też skorzystać z oferty specjalnej „Mam PKO – VI edycja”. Jeżeli otworzą Konto dla Młodych w ramach programu poleceń i dodatkowo spełnią warunki obowiązujące w tej promocji, otrzymają kolejne 100 zł – tym razem jednak w formie premii gotówkowej. Mogą również rekomendować rachunek innym osobom i zdobyć 50 zł za każde skuteczne polecenie.

Regulamin programu „Mam PKO” znajdziesz tutaj.Przeczytaj także o zasadach VI edycji.

Konto dla Młodych – podstawowe parametry

Rachunek studencki w PKO BP dedykowany jest osobom między 18 a 26 rokiem życia. Koszt podstawowych operacji bankowych w przypadku tego konta przedstawia się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • od 0 do 5 zł za korzystanie z karty debetowej (wysokość opłaty jest uzależniona od liczby dokonanych transakcji bezgotówkowych w miesiącu);
 • 0 zł za wypłaty gotówkowe z bankomatów w kraju i za granicą;
 • 0 zł za przelewy dokonywane przez Internet;
 • 0 zł za przelew na numer telefonu odbiorcy w ramach banku PKO BP w kanale mobilnym i internetowym;
 • 9 zł za przelewy natychmiastowe (złożone w oddziale banku);
 • 8 zł za przelew europejski (spread na EUR wynosi ok. 5%);
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

Warto dodać, że posiadacz rachunku zyskuje dodatkowo dostęp do wielu ciekawych funkcjonalności. Może np. założyć konto walutowe, skorzystać z programu Autooszczędzanie, zdecydować się na Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 1,2% w skali roku, zamówić naklejkę zbliżeniową i płacić mobilnie w ramach aplikacji IKO.

Komentarz redakcji

Warunki najnowszej promocji PKO BP są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Akcja - skierowana wyłącznie do nowych klientów - polega na założeniu Konta dla Młodych wraz z kartą płatniczą, zalogowaniu się do bankowości internetowej i dokonaniu jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty. W zamian możemy liczyć na całkiem szczodrą nagrodę od banku: dwa bony o łącznej wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach sieci Intersport. Ponadto jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z oferty, otrzymamy solidny i niemal bezpłatny rachunek osobisty (opłaty za kartę debetową możemy dość łatwo uniknąć, wykonując min. 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu).

Warto jednak pamiętać, że promocja jest ograniczona tylko do 4 500 klientów, a o przyznaniu premii zadecyduje termin, w którym spełnimy wszystkie warunki akcji. Im wcześniej więc przystąpimy do promocji, tym bardziej zwiększymy naszą szansę na uzyskanie 100 zł.

Z ostatniej chwili

 • 16.10.2017 10:05

  Od dziś w ofercie mBanku dostępna jest karta Visa Świat, którą można płacić bez dodatkowej prowizji za przewalutowanie.

 • 15.10.2017 09:48

  Wciąż można zyskać 2,5% na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium - właśnie ruszyła nowa edycja promocji tego rachunku. Sprawdź szczegóły.

 • 11.10.2017 11:48

  Za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbanku można obecnie otrzymać bilety do kina. Szczegóły w naszej analizie rachunku.

 • 9.10.2017 15:01

  UWAGA! W ING Banku Śląskim trwa awaria bankowości internetowej i mobilnej. Oba systemy będą niedostępne do 19:30. Trwają prace nad usunięciem problemu.

 • 6.10.2017 14:53

  Ruszyła 2 edycja promocji "Filmowe konto". Ponownie można otrzymać 6 biletów do kina za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas.

 • 4.10.2017 11:59

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, stopa referencyjna nadal wynosi 1,5% w skali rocznej.

 • 4.10.2017 09:18

  Posiadacze kont w PKO BP i Inteligo mogą otrzymać bilety do kina za doładowanie telefonu przez bankowość elektroniczną.

 • 4.10.2017 07:54

  W placówkach Poczty Polskiej można już płacić Blikiem i kartą płatniczą za przesyłki wysyłane za pobraniem.

 • 3.10.2017 09:31

  BZ WBK zwraca nawet 40 zł wydatków na kulturę (teatr, koncert itd.). Wystarczy zakupić bilet przez aplikację mobilną i opłacić dyspozycją Przelew24.

 • 2.10.2017 17:13

  Citibank przedłużył promocję kart kredytowych. Wciąż można otrzymać smartfon LG K4 za wyrobienie plastiku, ale tym razem na dużo łatwiejszych warunkach.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.